Zack Steffen vs Rafael - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
190 cm
31 lat (1995-04-02)
USA USA
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
186 cm
83 kg
35 lat (1990-05-20)
Brazil Brazil
Statystyki Zack Steffen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi CONCACAF Nations League 1 Liga amerykańska MLS Puchar USA Liga Mistrzów Ameryka Płn. Leagues Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie CONCACAF Gold Cup Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Rafael, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Championship Liga amerykańska MLS Liga Mistrzów Ameryka Płn. Leagues Cup Brasiliense Puchar Południowoamerykański Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii Klubowe mecze towarzyskie Audi Cup 1 Mecze towarzyskie Reprezentacje Copa Libertadores Olimpiada Klubowe Mistrzostwa Świata
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Zack Steffen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   31 0 0 0 2881' 31 0 1 4 0 0 0 0 3 1197 63% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Colorado Rapids 25 0 0 0 2250' 25 0 0 3 0 0 0 0 3 929 62% 0
Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Colorado Rapids 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 49 61% 0
Leagues Cup Colorado Rapids 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 192 65% 0
Leagues Cup CF America 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje USA 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 27 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Colorado Rapids 1 181' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   45 0 0 1 4050' 45 0 0 2 0 0 0 1 11 1282 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 44 0 0 1 3960' 44 0 0 2 0 0 0 1 11 1282 74% 0
2021/2022   55 0 0 0 1230' 13 0 0 2 0 0 0 0 1 222 75% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 1 104 79% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata USA 7 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 0 0 0 0 86 67% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 10 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 33 90' 1 0 0 0 0 0 0 32 84% 0
2020/2021   58 1080' 12 0 0 0 0 1 0 230 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 13 90' 1 0 0 0 0 0 0 20 90% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 101 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 450' 5 0 0 0 0 0 0 84 99% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 35 90' 1 0 0 0 0 1 0 25 80% 0
2019/2020   20 1650' 18 0 0 0 0 0 2 333 66% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Fortuna Duesseldorf 19 1530' 17 0 0 0 0 0 2 333 66% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Fortuna Duesseldorf 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Rafael
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   24 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 0 0 0 0 294 64% 0
Championship Championship Championship Reading 22 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 0 0 0 0 190 61% 0
Brasiliense Cruzeiro ' 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Cruzeiro 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 104 69% 0
2020/2021   45 0 0 0 4050' 45 0 0 1 0 0 0 0 2 1100 64% 0
Championship Championship Championship Reading 45 0 0 0 4050' 45 0 0 1 0 0 0 0 2 1100 64% 0
2019/2020   46 0 0 0 4200' 46 0 0 1 0 0 0 0 3 680 56% 0
Championship Championship Championship Reading 44 0 0 0 3960' 44 0 0 1 0 0 0 0 3 666 56% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Reading 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 14 57% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Reading 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   40 390' 4 0 0 0 0 1 0 60 77% 0
Serie A Serie A Serie A Sampdoria 37 180' 2 0 0 0 0 0 0 36 72% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sampdoria 3 210' 2 0 0 0 0 1 0 24 83% 0
2017/2018   41 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 38 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   47 180' 2 0 0 0 0 0 0 12 83% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 38 90' 1 0 0 0 0 0 0 12 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   43 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 38 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   57 2820' 31 0 0 0 0 0 6 471 57% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 37 2070' 23 0 0 0 0 0 6 471 57% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 14 540' 6 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 4 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 0 0 0 1111' 11 1 1 0 0 0 0 0 2 137 57% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 24 675' 7 0 1 0 0 0 2 137 57% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch SSC Napoli 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 5 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2