Yari Otto vs Stark - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Forward
26 lat (1999-05-27)
Germany Germany
Profil zawodnika
7
Midfield
Germany Germany
Statystyki Yari Otto, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Euro U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stark, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Yari Otto
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 2 0 1 3284' 23 0 20 9 0 13 3 0 67 786 3% 14
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 22 1 0 1 3148' 22 0 19 9 0 13 3 0 67 786 3% 14
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie SC Verl 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies SC Verl 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   32 2 0 2 4528' 33 0 23 15 1 15 5 0 35 520 0% 1
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 32 2 0 2 4528' 33 0 23 15 1 15 5 0 35 520 0% 1
2023/2024   18 2 0 5 2895' 18 0 18 7 0 0 0 0 0 11 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 18 2 0 5 2895' 18 0 18 7 0 0 0 0 0 11 0% 0
2022/2023   31 6 0 1 3391' 21 13 10 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 30 6 0 1 3391' 21 13 10 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   37 0 0 0 2135' 9 8 10 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 36 0 0 0 2135' 9 8 10 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 1 0 0 2207' 2 1 25 4 0 5 2 11 10 126 75% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 72' 0 0 1 0 0 0 0 5 40% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 33 1 0 0 2135' 2 1 24 4 0 5 2 11 10 121 76% 1
2019/2020   34 2 0 0 2056' 7 3 18 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 34 2 0 0 2056' 7 3 18 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   28 4 0 0 1485' 7 2 11 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 27 4 0 0 1485' 7 2 11 0 0 - - - - - - -
Statystyki Stark
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 9 0 1 562' 4 0 4 8 0 18 10 0 4 510 1% 5
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 4 6 0 1 562' 4 0 4 8 0 18 10 0 4 510 1% 5
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie SC Verl 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies SC Verl 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   3 2 0 1 395' 3 0 2 8 2 3 1 0 7 198 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 3 2 0 1 395' 3 0 2 8 2 3 1 0 7 198 0% 0
2023/2024   24 1 0 0 2992' 24 0 12 7 1 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Freiburg II 24 1 0 0 2992' 24 0 12 7 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 0 0 0 309' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Freiburg II 2 0 0 0 309' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2