Yannick Bolasie vs Christopher Ramos - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Forward
188 cm
84 kg
36 lat (1989-05-24)
DR Congo DR Congo
Profil zawodnika
9
Forward
Spain Spain
Statystyki Yannick Bolasie, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Championship Liga brazylijska Serie A Copa Sul-Sudeste Brasiliense Puchar Brazylii Club Friendlies Puchar Południowoamerykański Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Ramos, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Puchar Króla Liga brazylijska Serie A Puchar Południowoamerykański Klubowe mecze towarzyskie Puchar Brazylii
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Yannick Bolasie
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   32 8 0 4 4332' 31 1 20 5 0 89 39 0 33 558 75% 21
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 0 0 0 158' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 6 100% 0
Championship Championship Championship Swansea City 2 0 0 0 302' 2 0 2 1 0 12 2 0 4 89 72% 2
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Criciuma 28 8 0 4 3782' 27 1 17 4 0 75 36 0 27 455 75% 16
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Criciuma 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 2 8 88% 3
2022/2023   2 2 0 0 240' 2 0 1 1 0 10 4 0 2 46 65% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Rizespor 2 2 0 0 240' 2 0 1 1 0 10 4 0 2 46 65% 0
2021/2022   29 2 0 1 2756' 14 9 13 6 0 27 9 19 20 298 67% 3
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Rizespor 29 2 0 1 2756' 14 9 13 6 0 27 9 19 20 298 67% 3
2020/2021   15 3 0 3 2176' 12 12 3 1 0 18 6 14 7 127 60% 3
Championship Championship Championship Middlesbrough 15 3 0 3 2176' 12 12 3 1 0 18 6 14 7 127 60% 3
2019/2022   1 67' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata DR Kongo 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2021   6 0 0 0 728' 4 4 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 2 0 0 0 215' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata DR Kongo 4 0 0 0 513' 3 3 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   24 2 0 1 2462' 19 7 3 3 2 33 10 28 31 255 76% 4
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 15 1 0 0 1534' 12 4 2 1 0 23 5 17 22 152 77% 3
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 1 0 0 0 46' 0 0 1 1 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 8 1 0 1 882' 7 3 0 1 0 10 5 11 9 103 75% 1
2018/2019   38 8 0 7 4001' 25 11 13 9 0 25 7 27 15 175 75% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 17 6 0 3 1836' 16 4 1 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Aston Villa 21 2 0 4 2165' 9 7 12 4 0 25 7 27 15 175 75% 4
2017/2018   25 2 0 0 2358' 15 9 6 0 0 19 7 12 11 132 67% 4
Premier League Premier League Premier League Everton 20 1 0 0 1945' 11 9 5 0 0 19 7 12 11 132 67% 4
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 4 1 0 0 323' 3 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   16 1 0 4 1824' 13 6 3 3 0 26 6 24 15 291 73% 3
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 1 0 0 0 66' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 9 89% 0
Premier League Premier League Premier League Everton 13 1 0 4 1600' 12 6 1 2 0 26 6 23 15 282 73% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 2 158' 1 0 1 - - - - - - -
2015/2017   4 3 1 0 348' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa DR Kongo 4 3 1 0 348' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 7 0 3 3477' 30 7 4 4 0 57 26 25 33 504 73% 17
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 26 5 0 3 2512' 23 4 3 2 0 57 26 25 33 504 73% 17
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 4 1 0 0 540' 3 2 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 4 1 0 0 335' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crystal Palace 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   45 6 0 7 4121' 33 7 8 3 0 68 19 47 49 663 71% 15
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 6 2 0 0 161' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 38 4 0 7 3798' 31 5 8 3 0 68 19 47 49 663 71% 15
2013/2014   30 0 0 4 3404' 23 6 13 1 1 48 14 29 26 450 73% 7
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 30 0 0 4 3404' 23 6 13 1 1 48 14 29 26 450 73% 7
2012/2013   46 3 0 6 5769' 38 25 6 6 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Crystal Palace 46 3 0 6 5769' 38 25 6 6 0 - - - - - - -
2011/2013   3 0 0 0 366' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata DR Kongo 3 0 0 0 366' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   30 1 0 0 2242' 7 6 16 3 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Bristol City 30 1 0 0 2242' 7 6 16 3 1 - - - - - - -
2010/2011   36 7 1 0 3121' 25 3 10 5 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 36 7 1 0 3121' 25 3 10 5 1 - - - - - - -
2009/2010   41 3 0 0 2602' 22 9 0 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Plymouth Argyle 18 1 0 0 909' 8 3 0 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Barnet 23 2 0 0 1693' 14 6 0 1 0 - - - - - - -
2008/2009   27 3 0 0 2557' 22 4 3 5 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Barnet 20 3 0 0 2107' 17 4 3 5 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Rushden and D. 7 450' 5 0 0 - - - - - - -
Statystyki Christopher Ramos
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   35 15 1 1 4855' 35 0 24 4 1 99 37 0 65 421 57% 17
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cadiz 24 10 1 1 3413' 24 0 17 2 0 74 25 0 46 310 56% 14
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Cadiz 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 3 2 0 0 12 42% 0
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Botafogo RJ 8 4 0 0 1068' 8 0 5 1 1 22 10 0 17 92 62% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Cadiz 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Botafogo RJ 1 0 0 0 148' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 7 43% 0
2023/2024   31 5 0 1 4273' 30 1 20 5 0 76 28 0 46 467 53% 12
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 31 5 0 1 4273' 30 1 20 5 0 76 28 0 46 467 53% 12
2022/2023   40 8 0 0 3860' 28 8 11 6 1 58 20 40 40 323 51% 8
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 16 1 0 0 1460' 7 4 8 2 0 26 6 18 12 136 55% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Lugo 24 7 0 0 2400' 21 4 3 4 1 32 14 22 28 187 49% 8
2021/2022   40 7 0 4 4963' 35 20 5 8 0 57 19 63 51 413 54% 15
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Lugo 40 7 0 4 4963' 35 20 5 8 0 57 19 63 51 413 54% 15
2020/2021   38 3 0 1 3382' 11 10 24 1 0 18 7 24 18 158 60% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Lugo 1 0 0 ' 0 0 3 2 0 0 14 64% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Lugo 38 2 0 1 3382' 11 10 24 1 0 15 5 24 18 144 60% 2
2019/2020   4 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska CD Badajoz 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla CD Badajoz 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 6 0 0 154' 1 1 0 0 0 0 0 2 2 3 33% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valladolid 1 0 0 0 154' 1 1 0 0 0 0 0 2 2 3 33% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Sevilla Atletico 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   11 4 0 0 531' 1 1 5 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska San Fernando CD 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Valladolid 11 0 0 0 531' 1 1 5 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2