Yadwad vs Jairo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
India India
Profil zawodnika
7
Forward
170 cm
65 kg
32 lat (1993-07-11)
Spain Spain
Statystyki Yadwad, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska Mecze towarzyskie Reprezentacje CAFA Nations Cup
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jairo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Yadwad
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 2 0 0 1534' 12 0 5 2 0 28 9 0 22 198 69% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 10 2 0 0 1294' 10 0 5 1 0 28 9 0 22 198 69% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Indie 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
CAFA Nations Cup Indie 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
CAFA Nations Cup Oman 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   24 5 0 4 3316' 24 0 15 3 0 57 16 0 62 387 62% 8
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 24 5 0 4 3316' 24 0 15 3 0 57 16 0 62 387 62% 8
2023/2024   1 1 0 0 145' 1 0 1 5 0 16 2 0 15 99 64% 4
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 1 1 0 0 145' 1 0 1 5 0 16 2 0 15 99 64% 4
Statystyki Jairo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 2 0 1 630' 7 0 0 1 0 19 9 0 10 119 71% 3
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 7 2 0 1 630' 7 0 0 1 0 19 9 0 10 119 71% 3
2024/2025   3 0 0 0 433' 3 0 3 1 0 2 1 0 1 41 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Sestao 3 0 0 0 433' 3 0 3 1 0 2 1 0 1 41 0% 0
2023/2024   4 0 0 0 536' 4 0 3 0 0 3 0 0 6 80 80% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Mezokovesd SE 4 0 0 0 536' 4 0 3 0 0 3 0 0 6 80 80% 0
2022/2023   17 4 1 0 2063' 14 8 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Budapest Honved 17 4 1 0 2063' 14 8 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   36 0 0 1 2097' 10 9 9 2 0 5 4 10 9 170 75% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Malaga CF 36 0 0 1 2097' 10 9 9 2 0 5 4 10 9 170 75% 3
2020/2021   37 1 0 4 3882' 19 18 14 1 0 9 3 14 15 290 75% 1
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Malaga CF 37 1 0 4 3882' 19 18 14 1 0 9 3 14 15 290 75% 1
2019/2020   29 1 0 0 1407' 2 2 14 1 0 5 3 0 3 51 82% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 27 1 0 0 1106' 1 1 13 1 0 5 3 0 3 51 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 2 0 0 0 301' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   3 0 0 0 382' 2 2 1 0 0 1 0 0 2 23 78% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 2 0 0 0 310' 2 2 0 0 0 1 0 0 2 23 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 72' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   24 0 0 0 1519' 7 6 7 2 0 8 2 11 8 94 66% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 7 0 0 0 146' 0 0 2 1 0 1 1 0 1 4 75% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 15 0 0 0 1253' 6 6 5 1 0 7 1 11 7 90 66% 3
2016/2017   29 2 2 1 2316' 12 8 9 6 0 25 9 13 12 265 66% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 0 0 0 76' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FSV Mainz 05 4 0 0 0 317' 1 0 3 1 0 0 0 1 0 21 81% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 23 2 2 1 1923' 11 7 6 5 0 25 9 12 12 244 64% 3
2015/2016   33 8 0 5 3763' 27 12 5 5 0 39 15 39 51 624 66% 9
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 31 7 0 5 3673' 26 12 5 5 0 39 15 39 51 624 66% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   26 2 0 3 2214' 11 9 9 1 0 12 4 24 17 282 68% 6
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 26 2 0 3 2214' 11 9 9 1 0 12 4 24 17 282 68% 6
2013/2014   49 6 0 2 3576' 19 14 11 6 1 26 8 15 25 284 64% 7
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 14 1 0 0 639' 3 1 4 3 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 34 4 0 2 2937' 16 13 7 3 1 26 8 15 25 284 64% 7
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Sevilla FC 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   38 10 2 0 1596' 2 14 8 1 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Racing Santander 38 10 2 0 1596' 2 14 8 1 1 - - - - - - -
2011/2012   26 2 0 1 2662' 14 9 11 2 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Racing Santander 26 2 0 1 2662' 14 9 11 2 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2