Xeka vs Fredrik Aursnes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
186 cm
80 kg
31 lat (1994-11-10)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
8
Midfield
179 cm
30 lat (1995-12-10)
Norway Norway
Statystyki Xeka, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fredrik Aursnes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Liga Mistrzów Puchar Ligi Puchar Portugalii FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Liga norweska Puchar Norwegii kwalifikacje SuperPuchar Druga liga norweska Tippeligaen Qualification
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Xeka
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 1 0 0 961' 7 0 5 1 0 5 1 0 8 316 84% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 7 1 0 0 961' 7 0 5 1 0 5 1 0 8 316 84% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   16 1 0 1 2058' 16 0 9 6 0 14 3 0 18 461 81% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 16 1 0 1 2058' 16 0 9 6 0 14 3 0 18 461 81% 0
2022/2023   8 0 0 0 827' 6 2 2 1 0 0 0 11 8 275 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 8 0 0 0 827' 6 2 2 1 0 0 0 11 8 275 89% 0
2021/2022   35 3 0 0 3172' 24 8 6 13 0 18 5 34 22 932 81% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 28 3 0 0 2423' 19 6 4 10 0 15 5 31 19 840 81% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lille 7 0 0 0 749' 5 2 2 3 0 3 0 3 3 92 79% 0
2020/2021   46 3 0 2 4380' 21 12 22 10 0 15 7 31 28 897 88% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 3 1 0 0 332' 3 1 0 1 0 0 0 2 1 81 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lille 7 0 0 0 738' 6 3 0 3 0 4 4 9 6 220 88% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Lille 1 1 0 0 169' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 35 1 0 2 3141' 11 7 22 6 0 11 3 20 21 596 87% 0
2019/2020   32 0 0 0 2589' 13 7 12 7 0 10 4 18 9 429 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lille 6 0 0 0 242' 1 0 2 1 0 1 0 2 0 53 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 3 0 0 0 339' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 20 0 0 0 1808' 8 6 9 4 0 9 4 16 9 376 86% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lille 3 0 0 0 200' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
2018/2019   30 2 0 0 3360' 29 9 1 11 0 34 11 53 25 993 82% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lille 1 0 0 0 154' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 27 2 0 0 2859' 26 6 1 10 0 34 11 53 25 993 82% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 2 0 0 0 347' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   21 2 0 3 1790' 15 3 3 4 0 6 3 8 8 127 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 19 2 0 3 1714' 15 3 2 4 0 6 3 7 8 120 81% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 2 76' 0 0 1 0 0 1 0 7 71% 0
2016/2017   41 2 0 1 3074' 27 8 2 6 0 22 7 41 35 1012 82% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 11 0 0 0 1156' 11 3 0 4 0 4 1 24 17 385 83% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 0 0 0 304' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 2 126' 0 0 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 11 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 14 1 0 1 1398' 13 3 0 2 0 18 6 17 18 627 82% 1
2015/2016   36 0 0 0 1944' 0 18 11 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting Covilha 36 0 0 0 1944' 0 18 11 0 0 - - - - - - -
2014/2015   12 0 0 0 225' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting Covilha 12 0 0 0 225' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   29 1 0 0 1280' 1 0 17 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 29 1 0 0 1280' 1 0 17 0 0 - - - - - - -
Statystyki Fredrik Aursnes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   49 4 0 8 5624' 49 0 15 3 0 46 11 0 21 2277 82% 8
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 25 3 0 3 2459' 25 0 3 2 0 28 8 0 13 1238 86% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 14 1 0 4 1758' 14 0 6 1 0 13 3 0 5 573 84% 3
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Benfica Lizbona 2 345' 2 0 2 2 0 0 1 90 87% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 3 0 0 1 360' 3 0 1 0 0 2 0 0 2 209 58% 0
FIFA Club World Cup Benfica Lizbona 4 546' 4 0 2 1 0 0 0 135 90% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Benfica Lizbona 1 156' 1 0 1 0 0 0 0 32 0% 0
2024/2025   48 3 0 7 5539' 48 0 16 3 0 44 16 0 19 2019 82% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 30 3 0 5 3429' 30 0 10 1 0 28 11 0 12 1213 85% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 4 0 0 1 602' 4 0 3 0 0 1 0 0 2 206 58% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 11 0 0 1 1136' 11 0 2 2 0 13 5 0 3 445 83% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Benfica Lizbona 3 372' 3 0 1 2 0 0 2 155 93% 0
2023/2024   50 4 0 7 5111' 50 0 7 3 1 30 11 0 20 2689 77% 8
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 6 540' 6 0 0 2 2 0 2 286 79% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 5 2 0 0 534' 5 0 1 0 0 4 3 0 2 249 80% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 31 2 0 7 3204' 31 0 5 3 1 18 5 0 14 1726 76% 5
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Benfica Lizbona 3 353' 3 0 1 1 0 0 2 139 76% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Benfica Lizbona 5 0 0 0 480' 5 0 0 0 0 5 1 0 0 289 79% 2
2022/2023   46 3 0 4 4749' 38 9 9 6 0 16 9 17 7 1537 87% 4
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 28 2 0 4 2866' 24 4 5 5 0 13 8 14 7 1262 87% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 2 0 0 0 299' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Norwegia 4 0 0 0 518' 3 3 1 1 0 1 0 2 0 104 85% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 2 180' 2 0 0 2 1 1 0 171 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 10 1 0 0 886' 7 1 3 0 0 - - - - - - -
2021/2022   41 1 0 3 3434' 28 4 10 7 0 13 6 14 17 1854 83% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 33 1 0 3 3024' 27 3 6 6 0 13 6 13 16 1813 84% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Norwegia 6 201' 0 0 3 0 0 1 1 41 83% 0
Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Molde 2 0 0 0 209' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
2020/2021   15 0 0 2 1458' 15 1 0 4 0 7 2 15 7 623 83% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Molde 10 0 0 1 978' 10 1 0 2 0 6 2 14 7 559 84% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Molde 5 0 0 1 480' 5 0 0 2 0 1 0 1 0 64 81% 0
2019/2020   8 1 0 1 891' 8 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Molde 8 1 0 1 891' 8 2 0 2 0 - - - - - - -
2018/2019   7 2 1 0 685' 6 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Molde 7 2 1 0 685' 6 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 1 0 0 260' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Molde 2 0 0 0 260' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Norwegia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hoedd 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2