Williams vs Carl McHugh - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Defence
England England
Profil zawodnika
16
Midfield
180 cm
72 kg
33 lat (1993-02-05)
Ireland Ireland
Statystyki Williams, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga irlandzka Liga łotewska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Carl McHugh, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska Liga irlandzka Puchar Ligi
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Williams
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 2 0 2 3251' 33 0 4 13 0 22 8 0 37 1116 76% 4
Europa Conference League BFC Daugavpils 2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Galway United FC 6 0 0 0 540' 6 0 0 4 0 6 3 0 7 178 60% 0
Liga łotewska Liga łotewska Liga łotewska BFC Daugavpils 25 1 0 2 2531' 25 0 4 8 0 16 5 0 30 938 79% 4
2024/2025   7 2 0 0 973' 7 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Evo-Stik League Evo-Stik League Evo-Stik League Whitehawk 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Partick Thistle 3 0 0 0 354' 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Partick Thistle 4 1 0 0 619' 4 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   15 0 0 1 1530' 15 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Partick Thistle 5 0 0 0 546' 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Partick Thistle 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Partick Thistle 9 0 0 1 894' 9 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Carl McHugh
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   21 1 0 2 2189' 21 0 5 8 1 28 5 0 13 959 81% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska FC Goa 21 1 0 2 2189' 21 0 5 8 1 28 5 0 13 959 81% 0
2023/2024   23 1 0 3 2519' 23 0 6 4 0 38 7 0 10 1223 78% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska FC Goa 23 1 0 3 2519' 23 0 6 4 0 38 7 0 10 1223 78% 0
2022/2023   21 3 0 1 2268' 16 5 5 5 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Atletico de Kolkata 21 3 0 1 2268' 16 5 5 5 0 - - - - - - -
2021/2022   20 0 0 0 2237' 17 10 1 2 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Atletico de Kolkata 20 0 0 0 2237' 17 10 1 2 0 - - - - - - -
2020/2021   21 0 0 2 2101' 21 3 0 7 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Atletico de Kolkata 21 0 0 2 2101' 21 3 0 7 0 - - - - - - -
2019/2020   6 1 0 0 600' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Atletico de Kolkata 6 1 0 0 600' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   33 1 0 1 2431' 20 2 8 11 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 33 1 0 1 2431' 20 2 8 11 2 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   38 1 0 0 4019' 36 11 2 15 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 3 1 0 0 416' 3 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 35 0 0 0 3603' 33 9 2 13 1 - - - - - - -
2016/2017   19 2 0 1 1766' 19 1 0 5 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 19 2 0 1 1766' 19 1 0 5 1 - - - - - - -
2015/2016   44 4 0 2 4165' 41 5 3 10 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Plymouth Argyle 40 3 0 2 3805' 37 5 3 10 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   50 3 0 1 4961' 45 13 1 7 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Plymouth Argyle 46 2 0 1 4863' 45 12 1 7 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 1 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 2 0 0 0 68' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   41 1 0 0 1371' 11 2 4 4 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 40 1 0 0 1325' 11 2 3 4 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bradford City 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   51 3 0 0 1871' 17 1 4 4 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 46 1 0 0 1361' 12 1 4 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bradford City 5 1 0 0 510' 5 0 0 2 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2