Will Hughes vs Daniel Munoz - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
19
Midfield
185 cm
73 kg
31 lat (1995-04-07)
England England
Profil zawodnika
2
Midfield
Colombia Colombia
Statystyki Will Hughes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Anglii Mecz o Tarczę Wspólnoty Carabao Cup Premier League Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Munoz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Europa Conference League Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification S. Amer Klubowe mecze towarzyskie Copa America Puchar Południowoamerykański Liga kolumbijska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Will Hughes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 0 0 1 3203' 25 0 15 9 0 26 2 0 34 1062 83% 0
Europa Conference League Crystal Palace 5 0 0 1 685' 5 0 4 1 0 6 1 0 8 247 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 25 76% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 2 35 77% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 2 0 0 0 284' 2 0 1 1 0 1 1 0 3 94 85% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 18 0 0 0 2234' 18 0 10 7 0 17 0 0 21 632 82% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 29 83% 0
2024/2025   30 0 0 5 4488' 30 0 24 12 0 26 2 0 32 1103 81% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 3 0 0 0 420' 3 0 2 1 0 3 1 0 0 113 87% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 24 0 0 4 3733' 24 0 21 11 0 22 1 0 31 882 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 3 0 0 1 335' 3 0 1 0 0 1 0 0 1 108 77% 0
2023/2024   24 0 0 1 3240' 24 0 15 6 0 8 3 0 31 848 85% 1
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 23 0 0 1 3150' 23 0 15 6 0 8 3 0 30 819 85% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 14 71% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 15 80% 0
2022/2023   37 1 0 1 2839' 9 5 21 5 0 5 4 9 5 284 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crystal Palace 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 35 1 0 1 2555' 7 4 21 4 0 5 4 9 5 284 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 1 0 1 2322' 14 9 5 6 0 3 1 19 18 512 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 4 1 0 0 322' 1 1 2 0 0 1 1 1 0 25 96% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 31 0 0 1 2000' 13 8 3 6 0 2 0 18 18 487 86% 0
Premier League Premier League Premier League Watford 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   31 2 0 0 3026' 22 5 9 7 0 11 2 28 24 735 84% 0
Championship Championship Championship Watford 30 2 0 0 2936' 21 5 9 7 0 11 2 24 22 715 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Watford 1 90' 1 0 0 0 0 4 2 20 85% 0
2019/2020   35 1 0 1 3665' 28 14 3 9 0 28 3 53 46 671 79% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Watford 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Watford 34 1 0 1 3575' 27 14 3 9 0 28 3 53 46 671 79% 1
2018/2019   40 3 0 5 5249' 37 23 3 5 0 34 8 67 88 872 78% 1
Premier League Premier League Premier League Watford 32 2 0 4 4198' 31 19 1 5 0 31 7 54 71 735 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Watford 6 1 0 1 866' 6 4 0 0 0 3 1 13 17 137 77% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Watford 2 185' 0 0 2 - - - - - - -
2017/2018   18 2 0 3 2151' 12 10 4 0 0 12 4 19 21 321 79% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Watford 1 0 0 0 160' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Watford 17 2 0 3 1991' 11 9 4 0 0 12 4 19 21 321 79% 1
2016/2017   45 2 0 4 4474' 31 14 11 10 0 30 6 65 74 1445 83% 0
Championship Championship Championship Derby County 41 2 0 3 3963' 28 12 10 10 0 30 6 65 74 1445 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 1 0 0 1 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Derby County 3 0 0 0 358' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   9 0 0 0 1060' 6 5 2 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 9 0 0 0 1060' 6 5 2 1 0 - - - - - - -
2014/2015   51 3 0 5 4775' 38 15 6 10 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 43 2 0 5 4378' 36 13 5 9 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Derby County 5 0 0 0 307' 1 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 3 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   45 5 0 5 4891' 39 14 5 5 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 45 4 0 5 4891' 39 14 5 5 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Derby County 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   35 2 0 2 4353' 33 16 2 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 35 2 0 2 4353' 33 16 2 3 0 - - - - - - -
2011/2012   3 0 0 0 332' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 3 0 0 0 332' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Munoz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   58 5 0 3 5915' 58 0 9 9 0 46 19 0 29 1952 82% 18
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 2 284' 2 0 1 2 2 0 3 55 78% 2
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 29 4 0 2 2908' 29 0 5 7 0 24 11 0 18 763 80% 6
Europa Conference League Crystal Palace 12 1 0 1 1343' 12 0 3 0 0 13 4 0 3 461 79% 6
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Crystal Palace 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 28 79% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kolumbia 1 90' 1 0 0 2 0 0 0 76 88% 3
World Cup Qualification S. Amer Kolumbia 13 0 0 0 1170' 13 0 0 2 0 5 2 0 5 543 88% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 26 88% 1
2024/2025   46 6 0 8 4748' 46 0 8 13 0 45 20 0 26 1445 76% 17
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 6 2 0 1 807' 6 0 3 1 0 7 2 0 6 185 79% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 3 0 0 1 349' 3 0 1 2 0 1 0 0 1 134 80% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 37 4 0 6 3592' 37 0 4 10 0 37 18 0 19 1126 75% 15
2023/2024   43 7 0 6 4085' 43 0 2 14 0 31 12 0 43 1889 65% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 1 0 0 5 149 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 16 0 0 5 1530' 16 0 1 4 0 7 0 0 8 552 80% 8
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 16 5 0 1 1505' 16 0 1 5 0 18 8 0 22 871 61% 2
Europa Conference League Genk 7 2 0 0 660' 7 0 0 4 0 5 4 0 8 317 83% 0
2022/2023   36 9 0 5 3594' 36 4 1 10 0 24 16 36 29 1659 80% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 36 9 0 5 3594' 36 4 1 10 0 24 16 36 29 1659 80% 4
2021/2022   37 3 0 4 3708' 30 9 4 9 1 14 5 37 16 1389 83% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 3 0 0 0 357' 3 1 0 1 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 32 3 0 4 3171' 25 8 4 6 0 14 5 37 16 1389 83% 3
2020/2021   58 1 0 5 4654' 45 3 6 6 1 4 0 19 18 571 85% 5
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 40 0 0 5 3660' 37 2 3 4 0 4 0 13 13 511 86% 4
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kolumbia 14 0 0 0 634' 4 1 3 1 1 0 0 6 5 60 80% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2