Wessel Dammers vs Per Nilsson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
182 cm
68 kg
31 lat (1995-03-01)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
4
Defence
190 cm
86 kg
43 lat (1982-09-15)
Sweden Sweden
Statystyki Wessel Dammers, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga duńska Superligaen The Atlantic Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Per Nilsson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga duńska Superligaen Liga Europy Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Liga norweska Puchar Norwegii kwalifikacje Liga szwedzka
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Wessel Dammers
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 2 0 1 3106' 34 0 1 3 0 18 6 0 20 2244 90% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 32 1 0 1 2926' 32 0 1 3 0 18 6 0 20 2244 90% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Viborg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
The Atlantic Cup Randers FC 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   32 6 0 0 2880' 32 0 0 3 0 15 9 0 16 2132 92% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 32 6 0 0 2880' 32 0 0 3 0 15 9 0 16 2132 92% 0
2023/2024   28 3 0 0 2654' 28 0 2 4 1 13 3 0 12 1869 87% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 28 3 0 0 2654' 28 0 2 4 1 13 3 0 12 1869 87% 1
2022/2023   37 1 0 2 3310' 34 3 0 4 1 13 4 13 13 1902 85% 3
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Willem II 34 1 0 2 3310' 34 3 0 4 1 13 4 13 13 1902 85% 3
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   33 1 0 3 3019' 27 2 6 3 0 19 3 14 9 1090 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 18 0 0 2 1596' 13 1 5 3 0 9 1 11 7 609 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 14 1 0 1 1341' 14 1 0 0 0 10 2 3 2 480 85% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Groningen 1 82' 0 0 1 0 0 0 0 1 0% 0
2020/2021   31 1 0 1 2582' 16 5 11 8 0 5 2 10 8 717 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 31 1 0 1 2582' 16 5 11 8 0 5 2 10 8 717 83% 0
2019/2020   13 0 0 0 1175' 10 1 2 3 0 4 0 9 7 462 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Fortuna Sittard 1 30' 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Fortuna Sittard 12 0 0 0 1145' 10 1 2 3 0 4 0 9 7 462 82% 0
2018/2019   18 1 0 0 1620' 18 0 0 4 0 13 5 17 10 688 83% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Fortuna Sittard 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Fortuna Sittard 17 1 0 0 1530' 17 0 0 4 0 13 5 17 10 688 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Emmen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   38 4 0 0 3420' 38 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Fortuna Sittard 37 3 0 0 3330' 37 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Fortuna Sittard 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 90' 1 0 0 0 0 0 0 45 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 45 87% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 25 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   26 0 0 0 1656' 14 1 5 4 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Cambuur 24 0 0 0 1656' 14 1 5 4 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Feyenoord Rotterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   3 67' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Per Nilsson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2015/2016   11 0 0 0 780' 6 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 7 0 0 0 514' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 4 266' 2 0 1 - - - - - - -
2014/2015   35 2 0 0 2036' 19 2 4 5 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szwecja 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Kopenhaga 4 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Kopenhaga 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 26 0 0 0 1384' 13 1 4 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 2 1 0 0 262' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   20 3 0 0 1952' 20 2 1 3 1 18 2 18 12 835 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Nuernberg 20 3 0 0 1952' 20 2 1 3 1 18 2 18 12 835 80% 0
2012/2013   39 6 0 1 3374' 36 2 0 5 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Nuernberg 30 6 0 1 2744' 29 2 0 5 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwecja 9 630' 7 0 0 - - - - - - -
2011/2012   10 0 0 0 393' 3 0 2 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Nuernberg 10 0 0 0 393' 3 0 2 1 0 - - - - - - -
2010/2011   26 1 0 0 1568' 14 0 4 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Nuernberg 26 1 0 0 1568' 14 0 4 1 0 - - - - - - -
2009/2010   28 1 0 0 723' 6 3 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hoffenheim 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 27 0 0 0 633' 5 3 0 2 0 - - - - - - -
2008/2009   30 0 0 0 1497' 13 3 2 2 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 30 0 0 0 1497' 13 3 2 2 0 - - - - - - -
2007/2008   7 1 0 0 540' 6 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hoffenheim 7 540' 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hoffenheim 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2