Wesley Said vs Camara - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Midfield
171 cm
65 kg
31 lat (1995-04-19)
France France
Profil zawodnika
14
Forward
Mali Mali
Statystyki Wesley Said, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Camara, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Austrii Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Wesley Said
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 10 1 2 4336' 27 0 26 3 0 65 28 0 17 760 80% 14
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 25 10 1 2 3997' 25 0 24 2 0 55 25 0 13 671 84% 13
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 0 0 0 174' 1 0 1 1 0 10 3 0 2 60 82% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RC Lens 1 165' 1 0 1 0 0 0 2 29 0% 0
2024/2025   13 4 0 0 2059' 13 0 13 4 0 24 11 0 5 271 79% 8
Europa Conference League RC Lens 2 1 0 0 316' 2 0 2 0 0 7 4 0 1 35 74% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 11 3 0 0 1743' 11 0 11 4 0 17 7 0 4 236 80% 7
2023/2024   12 7 0 1 1781' 11 1 11 4 0 49 20 0 15 277 75% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RC Lens 0 0 0 ' 1 0 3 0 0 0 16 62% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 3 100% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 12 7 0 1 1781' 11 1 11 1 0 45 19 0 14 250 75% 8
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RC Lens 0 0 0 ' 2 0 0 0 0 0 8 88% 0
2022/2023   21 6 0 0 1804' 6 6 13 2 0 20 9 15 1 174 82% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 21 5 0 0 1804' 6 6 13 2 0 20 9 15 1 174 82% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   27 6 0 0 2229' 8 8 14 2 0 24 14 19 6 233 76% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 26 5 0 0 2061' 7 7 14 2 0 20 11 17 6 210 76% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 1 0 0 168' 1 1 0 0 0 4 3 2 0 23 83% 1
2020/2021   1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   24 2 0 1 2751' 15 11 9 2 0 25 11 11 8 321 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 23 2 0 1 2624' 14 10 9 2 0 25 11 11 8 321 83% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0 0 0 127' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   45 8 0 2 4807' 30 17 12 4 0 59 28 49 11 411 76% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 4 1 0 0 291' 1 0 3 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Dijon 2 2 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 1 Dijon 2 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 37 4 0 1 4093' 25 16 9 4 0 59 28 49 11 411 76% 7
2017/2018   32 9 0 3 3400' 22 11 9 4 0 44 21 36 18 430 78% 7
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 30 9 0 3 3128' 20 10 9 4 0 44 21 36 18 430 78% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 1 0 0 0 182' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Dijon 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   33 6 0 0 2956' 13 9 16 1 0 31 14 17 20 354 79% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Rennes 2 1 0 0 255' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 29 4 0 0 2464' 9 7 16 1 0 31 14 17 20 354 79% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 2 1 0 0 237' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   11 3 0 0 1136' 4 5 6 0 0 0 0 0 1 4 100% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dijon 9 1 0 0 978' 4 4 5 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Dijon 1 0 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 1 81' 0 0 1 0 0 0 1 4 100% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 7 0 0 3444' 20 14 10 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Laval 31 4 0 0 3286' 20 12 10 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Laval 2 3 0 0 158' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Laval 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   10 0 0 0 576' 2 2 4 0 0 2 1 4 2 37 81% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 10 0 0 0 576' 2 2 4 0 0 2 1 4 2 37 81% 0
2012/2013   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Camara
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 1 0 0 406' 4 0 1 0 0 9 2 0 3 62 61% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 6 0 0 2 50 76% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 0 0 ' 0 0 3 2 0 1 12 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sturm Graz 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Sturm Graz 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   9 0 0 0 1285' 9 0 8 0 0 23 8 0 8 175 70% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 6 0 0 0 856' 6 0 5 0 0 16 5 0 5 135 73% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SK Austria Klagenfurt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 1 0% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Sturm Graz (A) 1 145' 1 0 1 2 1 0 1 9 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 2 0 0 0 284' 2 0 2 0 0 4 2 0 2 30 80% 0
2023/2024   12 8 0 4 1391' 12 0 4 0 0 17 10 0 8 143 59% 1
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Sturm Graz (A) 10 6 0 4 1065' 10 0 2 0 0 3 2 0 3 21 0% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 2 1 0 0 326' 2 0 2 0 0 9 6 0 4 103 68% 0
Europa Conference League Sturm Graz 1 0 0 ' 0 0 5 2 0 1 19 79% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2