Vîrtej vs Martac - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
82
Defence
Romania Romania
Profil zawodnika
2
Defence
Romania Romania
Statystyki Vîrtej, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Martac, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Vîrtej
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 0 0 1 1530' 17 0 0 3 1 4 1 0 7 1005 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Sepsi OSK 17 0 0 1 1530' 17 0 0 3 1 4 1 0 7 1005 0% 0
2024/2025   9 1 0 0 889' 9 0 1 7 0 4 2 0 1 496 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Steaua Bucuresti 9 1 0 0 889' 9 0 1 7 0 4 2 0 1 496 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Metalul Buzău 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   1 3 0 0 90' 1 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Steaua Bucuresti 3 0 0 ' 3 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Progresul Spartac 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Steaua Bucuresti 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska SCM Gloria Buzau 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Martac
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 1 0 0 1973' 21 0 1 1 0 7 1 0 32 885 0% 3
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Chindia Targoviste 21 1 0 0 1973' 21 0 1 1 0 7 1 0 32 885 0% 3
2024/2025   5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 3 1 0 11 177 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Chindia Targoviste 5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 3 1 0 11 177 0% 0
2023/2024   22 0 0 1 2513' 22 0 9 5 0 5 1 0 24 740 62% 2
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 22 0 0 1 2513' 22 0 9 5 0 5 1 0 24 740 62% 2
2022/2023   4 406' 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska CSMS Iasi 4 406' 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2