Vlatko Simunac vs Lozić - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Forward
185 cm
75 kg
36 lat (1990-02-01)
Croatia Croatia
Profil zawodnika
17
Forward
Croatia Croatia
Statystyki Vlatko Simunac, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słoweńska - Prva Liga Liga Europy
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Lozić, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga chorwacka 2 liga słoweńska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Vlatko Simunac
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2018/2019   4 2 0 0 318' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Rudar Velenje 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rudar Velenje 4 1 0 0 318' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
2017/2018   12 1 0 0 1090' 5 5 7 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Cibalia 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Rudar Velenje 11 1 0 0 939' 4 4 7 0 0 - - - - - - -
2016/2017   16 0 0 0 633' 1 2 7 2 1 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Cibalia 16 0 0 0 633' 1 2 7 2 1 - - - - - - -
2014/2015   12 0 0 0 557' 0 4 4 3 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka NK Zadar 12 0 0 0 557' 0 4 4 3 0 - - - - - - -
2011/2012   14 4 0 0 860' 0 4 9 0 0 - - - - - - -
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Cibalia 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Cibalia 14 3 0 0 860' 0 4 9 0 0 - - - - - - -
2010/2011   15 1 0 0 924' 0 6 8 1 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Cibalia 15 0 0 0 924' 0 6 8 1 0 - - - - - - -
Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Puchar Chorwacji Cibalia 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   10 0 0 0 532' 3 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Cibalia 10 0 0 0 532' 3 3 0 1 0 - - - - - - -
2008/2009   13 1 0 0 1007' 2 5 7 1 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Cibalia 13 1 0 0 1007' 2 5 7 1 0 - - - - - - -
2007/2008   1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Cibalia 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Lozić
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 0 0 0 180' 2 0 0 3 0 2 2 0 3 22 0% 1
2 liga chorwacka 2 liga chorwacka 2 liga chorwacka Jarun 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga słoweńska 2 liga słoweńska 2 liga słoweńska Jesenice 1 0 0 0 90' 1 0 0 3 0 2 2 0 3 22 0% 1
2024/2025   9 3 0 0 1296' 9 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga chorwacka 2 liga chorwacka 2 liga chorwacka Cibalia 9 3 0 0 1296' 9 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   2 3 0 0 332' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga chorwacka 2 liga chorwacka 2 liga chorwacka Cibalia 2 3 0 0 332' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   1 1 0 0 173' 1 0 1 2 1 - - - - - - -
Play-offs 2/3 Zrinski Jurjevac 1 1 0 0 173' 1 0 1 2 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2