Vit Benes vs Camara - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
32
Defence
191 cm
37 lat (1988-08-12)
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
49
Defence
France France
Statystyki Vit Benes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska The Atlantic Cup
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Camara, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Vit Benes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   26 3 0 0 2276' 22 2 3 3 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 26 3 0 0 2276' 22 2 3 3 0 - - - - - - -
2021/2022   25 1 0 0 2111' 17 1 7 1 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 25 1 0 0 2111' 17 1 7 1 0 - - - - - - -
2020/2021   27 0 0 1 1927' 18 1 3 1 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 27 0 0 1 1927' 18 1 3 1 0 - - - - - - -
2019/2020   24 1 0 0 2186' 24 1 0 6 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 24 1 0 0 2186' 24 1 0 6 0 - - - - - - -
2018/2019   26 2 0 0 2142' 23 3 0 3 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Haladas 15 0 0 0 1143' 12 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 11 2 0 0 999' 11 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   25 1 0 0 2105' 23 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Vasas Budapeszt 25 1 0 0 2105' 23 1 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   17 2 0 0 1486' 16 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 17 2 0 0 1486' 16 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   29 2 0 0 1701' 18 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Jablonec 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 25 2 0 0 1521' 16 0 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   16 1 0 0 1400' 15 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 16 1 0 0 1400' 15 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   29 4 0 0 2459' 27 1 0 2 2 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 25 4 0 0 2279' 25 1 0 2 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Jablonec 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Betis 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Stroemsgodset 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   29 3 0 0 2623' 28 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 29 2 0 0 2623' 28 1 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Czech Superpuchar Czech Superpuchar Czech Jablonec 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   24 4 0 0 2116' 23 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Jablonec 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 24 3 0 0 2116' 23 1 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   29 0 0 0 1385' 13 1 2 1 1 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 29 0 0 0 1385' 13 1 2 1 1 - - - - - - -
2009/2010   23 1 0 0 2082' 23 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Kladno 23 1 0 0 2082' 23 1 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   26 1 0 0 1170' 13 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Kladno 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Kladno 26 1170' 13 0 0 - - - - - - -
2007/2008   5 0 0 0 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Kladno 5 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Camara
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 0 0 1 2712' 28 0 3 1 1 7 1 0 20 1402 89% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 27 0 0 1 2562' 27 0 2 0 1 7 1 0 20 1402 89% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Gwinea 1 0 0 0 150' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Slavia Praga 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Karvina 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   24 0 0 0 2225' 24 0 1 6 2 9 1 0 15 1115 46% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 13 0 0 0 1170' 13 0 0 2 1 5 0 0 9 590 87% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 11 0 0 0 1055' 11 0 1 4 1 4 1 0 6 525 0% 0
2023/2024   13 1 0 0 1292' 13 0 2 5 1 8 2 0 16 692 68% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 13 1 0 0 1292' 13 0 2 5 1 8 2 0 16 692 68% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga francuska RC Grasse 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2