Vincent Marchetti vs Fabian - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Midfield
181 cm
70 kg
28 lat (1997-07-04)
France France
Profil zawodnika
8
Midfield
189 cm
70 kg
30 lat (1996-04-03)
Spain Spain
Statystyki Vincent Marchetti, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fabian, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Superpuchar Europy Liga Mistrzów Puchar Francji Liga francuska Superpuchar Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA Club World Cup Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Vincent Marchetti
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 2 0 1 1870' 13 0 10 1 0 25 8 0 5 501 86% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Paris FC 2 321' 2 0 2 1 0 0 1 108 81% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Paris FC 11 2 0 1 1549' 11 0 8 1 0 24 8 0 4 393 88% 1
2024/2025   24 2 0 5 3396' 24 0 16 5 2 31 9 0 31 1246 87% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 24 2 0 5 3396' 24 0 16 5 2 31 9 0 31 1246 87% 3
2023/2024   18 2 0 2 2621' 18 0 12 5 0 33 13 0 19 723 63% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AC Ajaccio 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 13 1 0 1 1819' 13 0 8 3 0 22 7 0 12 484 66% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 5 0 0 1 802' 5 0 4 2 0 11 6 0 7 239 56% 0
2022/2023   31 0 0 2 3634' 29 11 3 7 0 16 7 22 28 803 79% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AC Ajaccio 31 0 0 2 3634' 29 11 3 7 0 16 7 22 28 803 79% 1
2021/2022   24 1 0 1 2311' 20 3 4 6 1 16 3 21 25 598 78% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 24 1 0 1 2311' 20 3 4 6 1 16 3 21 25 598 78% 0
2020/2021   29 0 0 1 2516' 16 5 9 3 0 11 4 17 10 449 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AC Ajaccio 1 90' 1 0 0 1 1 2 0 46 85% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 28 0 0 1 2426' 15 5 9 3 0 10 3 15 10 403 78% 0
2019/2020   4 0 0 0 487' 3 2 1 0 0 5 1 5 3 89 76% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 4 0 0 0 487' 3 2 1 0 0 5 1 5 3 89 76% 0
2018/2019   31 2 0 1 2688' 17 2 14 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 28 2 0 1 2458' 16 2 12 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nancy 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nancy 2 110' 0 0 2 - - - - - - -
2017/2018   12 0 0 0 1085' 8 3 2 2 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 11 0 0 0 1055' 8 3 2 2 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nancy 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   32 0 0 1 1805' 12 4 7 3 0 16 1 25 13 351 77% 8
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nancy 29 0 0 1 1625' 10 4 7 3 0 16 1 25 13 351 77% 8
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nancy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nancy 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   32 3 0 0 2814' 22 4 6 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AC Ajaccio 2 0 0 0 93' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AC Ajaccio 2 0 0 0 128' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 28 3 0 0 2593' 22 2 6 3 0 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Fabian
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 5 0 5 4343' 33 0 19 5 0 40 15 0 9 2114 91% 6
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy PSG 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 26 92% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 7 1 0 1 979' 7 0 5 1 0 14 6 0 4 345 88% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 0 0 0 128 92% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 17 1 0 3 1962' 17 0 7 2 0 18 4 0 1 1098 93% 1
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 209' 1 0 1 0 0 0 0 60 92% 0
Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata PSG 1 0 0 0 226' 1 0 1 1 0 0 1 0 0 80 90% 0
FIFA Club World Cup PSG 6 3 0 1 877' 6 0 5 1 0 6 4 0 4 377 90% 2
2024/2025   48 7 0 11 6310' 48 0 26 4 0 80 25 0 21 3229 90% 11
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 0 0 1 ' 0 0 1 0 0 0 22 82% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 8 2 0 1 1262' 8 0 6 1 0 14 4 0 2 528 87% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 14 1 0 4 2013' 14 0 10 2 0 16 7 0 7 669 90% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 21 4 0 5 2452' 21 0 8 1 0 43 12 0 10 1589 90% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 0 0 0 583' 5 0 2 0 0 6 2 0 2 421 90% 1
2023/2024   28 3 0 7 3327' 27 0 13 5 0 39 10 0 20 1592 88% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 16 1 0 3 1702' 15 0 6 3 0 19 6 0 11 860 85% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 2 0 2 693' 5 0 3 0 0 7 3 0 3 327 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 7 0 0 2 932' 7 0 4 2 0 13 1 0 6 405 91% 0
2022/2023   38 3 0 2 3932' 25 12 14 1 0 18 8 13 13 1563 92% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 3 214' 1 0 2 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 20 95% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 0 0 0 753' 3 3 4 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 27 3 0 2 2965' 21 9 8 0 0 18 8 13 13 1543 92% 5
2021/2022   47 7 0 5 4887' 34 19 6 7 1 23 13 25 22 2347 90% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 6 0 0 1 491' 4 1 1 3 0 0 0 3 4 105 86% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 1 0 0 0 94' 0 0 1 2 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Hiszpania 3 0 0 0 212' 1 1 1 0 0 1 0 1 0 72 96% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 37 7 0 4 4090' 29 17 3 2 0 22 13 21 18 2170 90% 1
2020/2021   51 4 0 4 4927' 36 14 9 2 0 27 15 12 31 2023 90% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 5 0 0 3 328' 2 2 1 0 0 2 1 0 0 54 87% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 36 3 0 1 3794' 29 11 4 1 0 20 11 9 24 1633 91% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 2 70' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 8 1 0 0 735' 5 1 3 1 0 5 3 3 7 336 88% 0
2019/2020   50 4 0 6 4903' 41 11 5 4 0 76 23 23 32 2478 89% 0
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 37 3 0 6 3517' 30 8 3 2 0 63 18 20 25 1930 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 8 0 0 0 799' 8 1 0 1 0 9 3 2 3 372 85% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 5 1 0 0 587' 3 2 2 1 0 4 2 1 4 176 89% 0
2018/2019   48 7 0 5 3899' 33 8 7 5 1 82 21 20 32 2282 89% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów SSC Napoli 6 0 0 1 741' 6 3 0 1 0 17 4 4 4 299 85% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSC Napoli 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 6 1 3 2 140 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy SSC Napoli 5 1 0 0 533' 5 1 0 0 0 8 2 2 4 230 87% 1
Serie A Serie A Serie A SSC Napoli 35 5 0 4 2445' 20 4 7 4 1 51 14 11 22 1613 90% 2
2017/2018   36 6 0 6 3558' 30 7 4 3 0 39 17 27 35 1796 86% 2
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Słowacja U21 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Hiszpania U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 36 3 0 6 3558' 30 7 4 3 0 39 17 27 35 1796 86% 2
2016/2017   25 1 0 0 2485' 19 9 3 4 0 1 0 3 0 96 82% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 19 1 0 0 2033' 16 6 2 4 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 6 0 0 0 452' 3 3 1 0 0 1 0 3 0 96 82% 0
2015/2016   16 2 0 1 1362' 6 6 7 0 0 3 2 9 3 241 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 14 0 0 1 1316' 6 6 6 0 0 3 2 9 3 241 79% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Betis B 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Betis 2 46' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   10 1 0 0 436' 0 0 6 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Betis 10 436' 0 0 6 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Betis B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2