Vincent Le Goff vs Seko - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Defence
175 cm
67 kg
36 lat (1989-10-15)
France France
Profil zawodnika
15
Defence
Japan Japan
Statystyki Vincent Le Goff, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Seko, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Vincent Le Goff
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   10 1 0 1 1390' 10 0 8 1 0 4 1 0 5 270 64% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 8 1 0 1 1164' 8 0 7 1 0 4 1 0 5 270 64% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lorient 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   38 0 0 0 3330' 37 0 0 1 0 8 6 14 18 1532 84% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 38 0 0 0 3330' 37 0 0 1 0 8 6 14 18 1532 84% 2
2021/2022   35 1 0 1 3060' 34 0 0 1 0 17 4 25 19 1408 80% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 35 1 0 1 3060' 34 0 0 1 0 17 4 25 19 1408 80% 2
2020/2021   33 0 0 0 2474' 26 1 1 0 0 6 3 11 10 766 79% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 32 0 0 0 2397' 26 1 0 0 0 6 3 11 10 766 79% 1
2019/2020   30 1 0 8 2640' 29 0 0 4 0 8 3 26 12 927 81% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 27 1 0 8 2430' 27 0 0 4 0 8 3 26 12 927 81% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 3 0 6 3420' 38 0 0 8 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 37 3 0 6 3330' 37 0 0 8 0 - - - - - - -
2017/2018   43 2 0 0 3810' 42 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 38 2 0 0 3420' 38 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   41 1 0 0 3715' 40 0 1 5 0 10 5 30 17 1796 85% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 38 1 0 0 3415' 37 0 1 5 0 10 5 30 17 1796 85% 1
2015/2016   37 0 0 0 2689' 20 2 9 4 0 6 3 16 15 910 79% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 31 0 0 0 2462' 19 2 8 4 0 6 3 16 15 910 79% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 4 137' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   37 1 0 1 2521' 25 1 3 2 0 4 1 19 11 1195 79% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 35 1 0 1 2521' 25 1 3 2 0 4 1 19 11 1195 79% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 3 0 0 3495' 37 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Istres 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Istres 38 2 0 0 3495' 37 1 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   5 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Laval 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Seko
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 0 0 0 3414' 37 0 1 7 0 17 6 0 23 1510 86% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Le Havre 30 0 0 0 2784' 30 0 1 6 0 17 6 0 20 1147 85% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Paris FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Asia Japonia 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 3 274 89% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Japonia 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 89 90% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Grasshopper 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Le Havre 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   37 0 0 1 3419' 37 0 1 6 0 14 1 0 17 1433 81% 2
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 36 0 0 1 3329' 36 0 1 6 0 14 1 0 17 1433 81% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   32 1 0 0 3248' 32 0 5 4 0 20 5 0 14 1283 66% 4
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 32 1 0 0 3248' 32 0 5 4 0 20 5 0 14 1283 66% 4
2022/2023   4 0 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 1 0 4 188 83% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 4 0 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 1 0 4 188 83% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2