Vincent Janssen vs Traoré - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Forward
180 cm
79 kg
31 lat (1994-06-15)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
9
Midfield
Guinea Guinea
Statystyki Vincent Janssen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Liga Mistrzów Ameryka Płn. Klubowe Mistrzostwa Świata Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup Toulon Tournament 1
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Traoré, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Vincent Janssen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 10 4 7 3472' 33 0 6 8 0 85 28 0 48 670 74% 34
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 33 10 4 7 3472' 33 0 6 8 0 85 28 0 48 670 74% 34
2024/2025   36 11 0 7 3556' 36 0 4 9 0 91 40 0 59 922 79% 23
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 36 11 0 7 3556' 36 0 4 8 0 91 40 0 59 922 79% 23
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   42 13 1 5 5371' 42 0 22 11 0 94 36 0 58 1165 70% 26
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Antwerp 7 2 0 0 999' 7 0 5 1 0 15 5 0 8 148 82% 7
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 35 11 1 5 4372' 35 0 17 10 0 79 31 0 50 1017 68% 19
2022/2023   39 21 7 6 4351' 34 12 6 9 1 60 26 33 49 620 73% 21
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Antwerp 3 1 0 ' 0 1 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 3 0 0 2 351' 2 2 1 1 0 4 1 2 1 40 80% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 36 18 6 4 4000' 32 10 5 8 0 56 25 31 48 580 72% 20
2021/2022   28 3 0 1 2882' 16 10 11 4 1 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Monterrey 28 3 0 1 2882' 16 10 11 4 1 - - - - - - -
2020/2021   25 7 1 0 2854' 16 12 9 8 2 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Monterrey 25 7 1 0 2854' 16 12 9 8 2 - - - - - - -
2019/2020   27 13 3 2 2238' 8 6 17 6 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Monterrey 27 6 1 2 2238' 8 6 17 6 0 - - - - - - -
Puchar Meksyku Puchar Meksyku Puchar Meksyku Monterrey 7 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   5 234' 0 0 3 3 1 2 0 7 71% 1
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 5 234' 0 0 3 3 1 2 0 7 71% 1
2017/2018   23 5 1 2 1909' 10 5 9 5 0 4 0 2 4 21 81% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 3 90' 0 0 1 0 0 1 0 0 0% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fenerbahce 3 1 0 0 177' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fenerbahce 17 4 1 2 1642' 9 5 7 4 0 4 0 1 4 21 81% 0
2016/2017   52 8 5 2 4520' 20 12 26 1 0 34 14 34 29 281 79% 11
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 5 0 0 0 477' 2 2 3 0 0 4 0 3 4 61 77% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 1 89' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 8 2 1 0 982' 8 4 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 2 2 2 0 255' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 5 2 1 0 270' 1 1 2 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 31 2 1 2 2447' 7 4 20 0 0 30 14 31 25 220 80% 8
2015/2016   47 37 5 5 5184' 41 18 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Holandia U21 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 10 3 0 1 989' 6 6 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 34 27 5 4 3925' 32 12 2 3 0 - - - - - - -
2014/2015   36 22 4 0 3526' 36 3 0 1 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Almere City FC 2 1 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Almere City FC 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Almere City FC 34 19 4 0 3316' 34 3 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 10 1 0 3705' 25 11 10 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Almere City FC 35 10 1 0 3705' 25 11 10 0 0 - - - - - - -
Statystyki Traoré
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 4 0 1 1635' 11 0 9 3 0 29 6 0 12 124 73% 11
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 8 1 0 1 1192' 8 0 7 3 0 29 6 0 12 124 73% 11
World Cup Qualification Africa Gwinea 2 3 0 0 353' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Gwinea 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   14 3 0 0 1673' 14 0 5 0 0 28 9 0 34 289 0% 14
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Bourg en Bresse Peronnas 14 3 0 0 1673' 14 0 5 0 0 28 9 0 34 289 0% 14

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2