Viktor Jedinak vs Selecký - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Defence
28 lat (1998-02-08)
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
28
Midfield
Slovakia Slovakia
Statystyki Viktor Jedinak, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Selecký, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Viktor Jedinak
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   10 342' 0 0 4 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 10 342' 0 0 4 - - - - - - -
2018/2019   18 1 0 0 811' 0 0 10 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 18 1 0 0 811' 0 0 10 0 0 - - - - - - -
2017/2018   21 1 0 0 1184' 6 3 7 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 21 1 0 0 1184' 6 3 7 0 0 - - - - - - -
2016/2017   9 0 0 0 281' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Senica 4 0 0 0 281' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 86' 0 0 1 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Senica 1 86' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Selecký
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 4 1 4 3036' 28 0 7 5 1 17 8 0 15 560 64% 5
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 28 4 1 4 3036' 28 0 7 5 1 17 8 0 15 560 64% 5
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rużomberk 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   17 1 0 1 2245' 17 0 11 5 1 7 1 0 13 322 71% 4
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 15 0 0 1 1910' 15 0 9 3 1 7 1 0 13 322 71% 4
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rużomberk 1 1 0 0 164' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Rużomberk 1 0 0 0 171' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   25 3 0 2 2668' 25 0 6 3 0 10 4 0 14 265 59% 4
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 25 3 0 2 2668' 25 0 6 3 0 10 4 0 14 265 59% 4
2022/2023   4 0 0 1 526' 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 4 0 0 1 526' 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2