Végh vs David - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
97
Midfield
Hungary Hungary
Profil zawodnika
33
Midfield
Romania Romania
Statystyki Végh, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Végh
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 0 0 1 3356' 28 0 12 8 0 19 6 0 26 920 81% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska AFK Csikszereda 28 0 0 1 3356' 28 0 12 8 0 19 6 0 26 920 81% 0
2024/2025   10 2 0 0 1089' 10 0 3 2 0 7 2 0 13 617 84% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska MTK Budapeszt 8 1 0 0 909' 8 0 3 2 0 7 2 0 13 617 84% 0
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier MTK Budapeszt 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   7 1 0 1 676' 7 0 1 2 1 5 1 0 8 170 67% 0
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier MTK Budapeszt 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska MTK Budapeszt 7 1 0 1 676' 7 0 1 2 1 5 1 0 8 170 67% 0
2022/2023   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Mosonmagyarovari TE 1904 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Statystyki David
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 0 0 0 302' 2 0 2 0 0 3 0 0 7 63 78% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 2 0 0 0 302' 2 0 2 0 0 3 0 0 7 63 78% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Botosani 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   12 0 0 1 1844' 12 0 12 5 0 10 0 0 12 257 73% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 12 0 0 1 1844' 12 0 12 4 0 10 0 0 12 257 73% 1
2023/2024   23 4 0 1 3247' 23 0 19 9 0 21 11 0 18 397 54% 6
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 23 4 0 1 3247' 23 0 19 9 0 21 11 0 18 397 54% 6
2022/2023   0 0 1 0 0 0 0 0 0 4 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 4 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2