Varga vs Bódi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
33
Defence
Hungary Hungary
Profil zawodnika
27
Midfield
Hungary Hungary
Statystyki Varga, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga węgierska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Bódi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga węgierska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Varga
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 1 0 1 2250' 25 0 0 6 0 6 0 0 11 860 0% 0
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Duna Aszfalt TVSE 25 1 0 1 2250' 25 0 0 6 0 6 0 0 11 860 0% 0
2024/2025   28 3 0 1 2590' 28 0 1 7 0 2 1 0 13 530 0% 0
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Kazincbarcikai BSC 28 3 0 1 2590' 28 0 1 7 0 2 1 0 13 530 0% 0
2023/2024   8 0 0 0 944' 8 0 3 0 0 0 0 0 0 1 0% 0
Europa Conference League Debreceni VSC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 0% 0
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Kazincbarcikai BSC 6 617' 6 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Debreceni VSC 2 0 0 0 327' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   - - - - - - -
Statystyki Bódi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 5 3 3 2712' 26 0 5 4 0 33 14 0 19 809 0% 1
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Duna Aszfalt TVSE 26 5 3 3 2712' 26 0 5 4 0 33 14 0 19 809 0% 1
2024/2025   28 9 5 4 4053' 28 0 20 4 0 15 3 0 9 414 0% 2
Druga liga węgierska Druga liga węgierska Druga liga węgierska Kazincbarcikai BSC 28 9 5 4 4053' 28 0 20 4 0 15 3 0 9 414 0% 2
2023/2024   10 2 0 2 1612' 10 0 10 3 0 8 3 0 3 180 62% 2
Europa Conference League Debreceni VSC 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 30 0% 1
Puchar Węgier Puchar Węgier Puchar Węgier Debreceni VSC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Debreceni VSC 10 2 0 2 1612' 10 0 10 3 0 6 2 0 3 150 75% 1
2022/2023   1 1 1 0 170' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga węgierska Liga węgierska Liga węgierska Debreceni VSC 1 1 1 0 170' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2