van Duiven vs Claes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Midfield
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
10
Midfield
Belgium Belgium
Statystyki van Duiven, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga belgijska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Claes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki van Duiven
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 4 0 5 2501' 21 0 9 8 0 45 19 0 31 624 73% 4
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lommel 20 4 0 5 2411' 20 0 9 8 0 45 19 0 31 624 73% 4
Club Friendlies Lommel 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   28 4 1 2 3010' 28 0 6 7 0 48 16 0 41 474 66% 7
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lommel 28 4 1 2 3010' 28 0 6 7 0 48 16 0 41 474 66% 7
2023/2024   16 6 0 1 1546' 16 0 2 1 0 45 21 0 18 347 57% 6
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Almere City FC 1 0 0 0 150' 1 0 1 1 0 6 2 0 2 79 51% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Almere City FC 1 136' 1 0 1 1 0 0 0 6 83% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 14 6 0 1 1260' 14 0 0 0 0 38 19 0 16 262 59% 5
2022/2023   3 2 0 1 331' 3 0 1 0 0 5 3 0 2 54 72% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 3 2 0 1 331' 3 0 1 0 0 5 3 0 2 54 72% 0
Statystyki Claes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 3 0 2 3232' 24 0 15 3 0 46 12 0 38 734 71% 6
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska KFCO Beerschot-Wilrijk 24 3 0 2 3232' 24 0 15 3 0 46 12 0 38 734 71% 6
2024/2025   24 6 0 2 2970' 24 0 10 6 0 46 16 0 58 800 78% 4
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oosterzonen 24 6 0 2 2970' 24 0 10 5 0 46 16 0 58 800 78% 4
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Club Brugge U23 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   3 1 0 0 506' 3 0 3 0 0 8 2 0 5 138 34% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Oosterzonen 3 1 0 0 506' 3 0 3 0 0 8 2 0 5 138 34% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2