Valenti vs Davide Santon - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Defence
Argentina Argentina
Profil zawodnika
18
Defence
187 cm
77 kg
35 lat (1991-01-02)
Italy Italy
Statystyki Valenti, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Davide Santon, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Serie A Puchar Włoch Klubowe mecze towarzyskie Champions cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Konfederacji
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Valenti
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 0 0 0 2386' 26 0 1 6 0 18 4 0 20 1091 79% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SSD Parma 1 90' 1 0 0 2 0 0 1 58 88% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 SSD Parma 25 0 0 0 2296' 25 0 1 6 0 16 4 0 19 1033 79% 0
2024/2025   19 1 0 0 1834' 19 0 2 6 1 7 2 0 7 821 85% 0
Serie A Serie A Serie A SSD Parma 19 1 0 0 1834' 19 0 2 6 1 7 2 0 7 821 85% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   2 252' 2 0 1 1 0 0 1 111 86% 0
Serie B Serie B Serie B SSD Parma 2 252' 2 0 1 1 0 0 1 111 86% 0
Statystyki Davide Santon
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   35 0 0 1 1319' 7 5 6 3 0 3 0 9 3 237 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 7 69' 0 0 1 0 0 0 0 12 92% 0
Serie A Serie A Serie A AS Roma 25 0 0 1 1122' 7 5 3 3 0 3 0 9 3 225 92% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie AS Roma 2 128' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2020   36 0 0 0 1946' 10 5 11 5 0 3 1 20 13 465 89% 1
Serie A Serie A Serie A AS Roma 28 0 0 0 1494' 7 5 8 4 0 2 1 16 6 299 91% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 6 0 0 0 406' 3 0 2 1 0 0 0 3 7 142 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 2 46' 0 0 1 1 0 1 0 24 79% 0
2018/2019   40 0 0 2 2072' 14 3 7 0 0 3 1 21 12 588 88% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AS Roma 30 0 0 1 1610' 11 2 6 0 0 3 1 16 11 490 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Roma 8 0 0 1 462' 3 1 1 0 0 0 0 5 1 98 89% 0
2017/2018   36 0 0 0 1622' 9 4 6 2 0 7 2 11 8 406 84% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 34 0 0 0 1562' 9 4 6 2 0 7 2 11 8 406 84% 0
2016/2017   40 0 0 1 1518' 12 3 3 1 0 1 0 13 19 698 87% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 34 0 0 1 1398' 11 3 3 1 0 1 0 12 18 656 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 4 90' 1 0 0 0 0 1 1 42 86% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 0 0 1 1450' 12 3 1 2 0 3 2 18 10 517 88% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 4 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 33 0 0 1 1330' 11 3 1 1 0 3 2 18 10 517 88% 1
2014/2015   29 0 0 1 1558' 13 4 2 1 0 7 3 6 11 456 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 4 0 0 1 442' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 16 0 0 0 791' 7 1 2 0 0 7 3 6 11 456 91% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Włochy 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0 0 0 149' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   28 0 0 0 2765' 26 3 4 1 0 29 4 20 16 996 79% 1
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 28 0 0 0 2765' 26 3 4 1 0 29 4 20 16 996 79% 1
2012/2013   43 1 0 2 3543' 37 4 0 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Newcastle United 10 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 33 1 0 2 3003' 31 4 0 4 0 - - - - - - -
2011/2012   35 0 0 1 2479' 20 6 5 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 34 0 0 1 2306' 19 5 5 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   40 0 0 0 2527' 16 4 12 2 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 6 0 0 0 332' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Cesena 13 0 0 0 1020' 9 1 2 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 19 0 0 0 1055' 5 2 7 1 0 - - - - - - -
2009/2010   23 0 0 0 1011' 10 2 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 17 0 0 0 831' 8 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   32 0 0 0 2058' 19 3 2 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 6 180' 2 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Inter Mediolan 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 19 0 0 0 1578' 14 3 2 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Włochy 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 3 210' 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2