HT/FT Liga ukraińska

Premier League Tabela Premier League »
LIVE
Wszystkie Home Away

Table meczów z uwzględnieniem zakładów HT/FT. Np. W/R oznacza, że drużyna wygrała pierwszą połowę, ale zremisowała cały mecz, podobnie W/W. Drużyna wygrała pierwszą połowę i wygrała cały mecz

# Team GP W/W W/R W/P R/W R/R R/P P/W P/R P/P H2H
1 Szachtar Donieck  Szachtar Donieck 22 59% 5% 0% 18% 5% 0% 9% 0% 5%
2 Dynamo Kijów Dynamo Kijów 22 45% 5% 5% 18% 9% 9% 0% 0% 9%
3 Desna Desna 22 32% 0% 9% 27% 9% 5% 0% 5% 14%
4 Zoria Ługańsk Zoria Ługańsk 22 27% 0% 5% 27% 9% 14% 5% 9% 5%
5 Vorskla Vorskla 22 23% 0% 5% 5% 9% 23% 0% 0% 36%
6 FC Olexandria FC Olexandria 22 18% 5% 5% 32% 9% 18% 0% 5% 9%
7 FC Kolos Kovalivka 22 18% 5% 5% 18% 5% 9% 0% 0% 41%
8 SC Dnipro-1 22 14% 9% 0% 9% 9% 23% 9% 0% 27%
9 Veres Rivne 22 14% 0% 0% 5% 18% 23% 5% 5% 32%
10 Illichivets Illichivets 22 9% 9% 0% 18% 18% 23% 0% 5% 18%
11 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 22 5% 0% 0% 18% 9% 36% 0% 5% 27%
12 Karpaty Lwów Karpaty Lwów 22 5% 0% 0% 0% 27% 14% 5% 5% 45%
Premier League Relegation Group Tabela Premier League Relegation Group »
LIVE
Wszystkie Home Away

Table meczów z uwzględnieniem zakładów HT/FT. Np. W/R oznacza, że drużyna wygrała pierwszą połowę, ale zremisowała cały mecz, podobnie W/W. Drużyna wygrała pierwszą połowę i wygrała cały mecz

# Team GP W/W W/R W/P R/W R/R R/P P/W P/R P/P H2H
1 Vorskla Vorskla 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
2 Illichivets Illichivets 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
3 Veres Rivne 1 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0%
4 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
5 Karpaty Lwów Karpaty Lwów 1 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%
6 SC Dnipro-1 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
Premier League Championship Group Tabela Premier League Championship Group »
LIVE
Wszystkie Home Away

Table meczów z uwzględnieniem zakładów HT/FT. Np. W/R oznacza, że drużyna wygrała pierwszą połowę, ale zremisowała cały mecz, podobnie W/W. Drużyna wygrała pierwszą połowę i wygrała cały mecz

# Team GP W/W W/R W/P R/W R/R R/P P/W P/R P/P H2H
1 Szachtar Donieck  Szachtar Donieck 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
2 FC Kolos Kovalivka 1 0% 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0%
3 Dynamo Kijów Dynamo Kijów 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
4 Desna Desna 1 0% 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0%
5 Zoria Ługańsk Zoria Ługańsk 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%
6 FC Olexandria FC Olexandria 1 0% 0% 0% 100% 0% 0% 0% 0% 0%