Tupaj vs Grujcic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
29
Defence
Poland Poland
Profil zawodnika
29
Defence
Austria Austria
Statystyki Tupaj, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 1 liga polska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Grujcic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 1 liga polska Puchar Polski Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tupaj
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 0 0 3 1768' 17 0 3 5 1 7 1 0 28 777 0% 1
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Chrobry Głogów 17 0 0 3 1768' 17 0 3 5 1 7 1 0 28 777 0% 1
2024/2025   24 1 0 0 2507' 24 0 5 4 0 4 1 0 20 600 0% 1
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Chrobry Głogów 24 1 0 0 2507' 24 0 5 4 0 4 1 0 20 600 0% 1
2023/2024   15 1 0 1 1725' 15 0 5 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Chrobry Głogów 15 1 0 1 1725' 15 0 5 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 - - - - - - -
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Chrobry Głogów 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Grujcic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 1 0 1 1819' 19 0 2 7 0 17 6 0 2 1227 0% 1
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Wisła Kraków 19 1 0 1 1819' 19 0 2 7 0 17 6 0 2 1227 0% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Wisła Kraków 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 2 1 0 1 149 73% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Fortuna Sittard 2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 2 1 0 1 149 73% 0
2023/2024   24 1 0 1 2549' 24 0 6 6 0 9 3 0 6 843 51% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Lustenau 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Lustenau 23 1 0 1 2459' 23 0 6 6 0 9 3 0 6 843 51% 1
2022/2023   5 2 0 1 615' 5 0 2 0 0 8 3 0 2 220 79% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Lustenau 5 2 0 1 615' 5 0 2 0 0 8 3 0 2 220 79% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2