Traorè vs Jonas Foehrenbach - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Defence
Germany Germany
Profil zawodnika
19
Defence
185 cm
78 kg
30 lat (1996-01-26)
Germany Germany
Statystyki Traorè, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonas Foehrenbach, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Traorè
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 0 0 2 2285' 19 0 9 2 0 10 2 0 19 561 79% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Heidenheim 18 0 0 2 2149' 18 0 8 2 0 10 2 0 18 545 79% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 136' 1 0 1 0 0 0 1 16 81% 0
2024/2025   37 0 0 3 3935' 37 0 8 8 0 23 7 0 46 1415 75% 2
Baraże FC Heidenheim 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 4 72 69% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 69 84% 0
Europa Conference League FC Heidenheim 3 0 0 2 413' 3 0 2 1 0 7 4 0 4 217 81% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Heidenheim 31 0 0 1 3252' 31 0 6 6 0 16 3 0 37 1057 74% 1
2023/2024   29 0 0 2 3304' 29 0 10 5 0 11 1 0 31 869 69% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Heidenheim 29 0 0 2 3304' 29 0 10 5 0 11 1 0 31 869 69% 1
2022/2023   4 0 0 0 514' 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 4 0 0 0 514' 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Jonas Foehrenbach
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 2 0 1 2559' 26 0 3 3 0 6 1 0 18 798 79% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 44 77% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Heidenheim 25 1 0 1 2469' 25 0 3 3 0 6 1 0 18 754 79% 1
Club Friendlies FC Heidenheim 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   24 0 0 1 2489' 24 0 6 4 0 9 2 0 6 796 76% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Heidenheim 22 0 0 1 2222' 22 0 5 3 0 8 1 0 4 689 75% 1
Baraże FC Heidenheim 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 45 93% 0
Europa Conference League FC Heidenheim 1 0 0 0 177' 1 0 1 1 0 1 1 0 1 62 81% 1
2023/2024   33 0 0 0 3232' 33 0 4 2 0 12 0 0 18 1147 65% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Heidenheim 32 0 0 0 3142' 32 0 4 2 0 12 0 0 17 1093 68% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 54 0% 0
2022/2023   34 0 0 5 3234' 34 2 0 1 0 5 1 13 18 1318 78% 3
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 33 0 0 5 3144' 33 2 0 1 0 5 1 13 18 1318 78% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 0 0 1 3115' 23 11 3 4 0 2 0 14 15 778 75% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 33 0 0 1 2995' 22 11 3 4 0 2 0 14 15 778 75% 0
2020/2021   30 0 0 0 2185' 19 2 5 0 0 4 1 8 15 581 72% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 29 0 0 0 2127' 19 2 4 0 0 4 1 8 15 581 72% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Holstein Kiel 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 1 58' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   38 1 0 1 2544' 16 5 13 2 0 6 2 10 12 249 71% 3
Baraże FC Heidenheim 2 173' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 34 1 0 1 2235' 14 5 11 2 0 6 2 10 12 249 71% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 2 136' 1 0 1 - - - - - - -
2018/2019   27 1 0 1 2483' 26 2 0 3 0 0 0 5 2 38 58% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Jahn Regensburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Jahn Regensburg 26 1 0 1 2483' 26 2 0 3 0 0 0 5 2 38 58% 0
2017/2018   41 3 0 0 3598' 37 2 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Karlsruher SC 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Germany Promotion/Relegation 2 Karlsruher SC 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Karlsruher SC 38 3 0 0 3388' 35 2 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   7 0 0 0 359' 1 1 2 0 0 0 0 8 1 104 26% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 5 0 0 0 329' 1 1 2 0 0 0 0 8 1 104 26% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   23 1 0 0 845' 7 2 1 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Freiburg 21 1 0 0 845' 7 2 1 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Freiburg II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2