Touray vs Max Power - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Midfield
Gambia Gambia
Profil zawodnika
6
Midfield
181 cm
77 kg
32 lat (1993-07-27)
England England
Statystyki Touray, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Johnstones Paint Trophy League 1 Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Max Power, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy League 1 Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Touray
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 1 0 3 4429' 46 0 4 9 0 22 6 0 55 1799 68% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bradford City 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 2 1 0 6 93 75% 0
Johnstones Paint Trophy Bradford City 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 35 89% 0
League 1 League 1 League 1 Bradford City 42 0 0 3 4069' 42 0 4 8 0 20 5 0 49 1671 68% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   43 0 0 3 4680' 43 0 12 12 0 16 2 0 36 1620 69% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stockport 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 39 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stockport 2 0 0 0 257' 2 0 1 2 0 0 0 0 0 14 71% 0
League 1 League 1 League 1 Stockport 40 0 0 3 4333' 40 0 11 10 0 15 2 0 34 1512 71% 1
Johnstones Paint Trophy Stockport 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 55 0% 0
2023/2024   29 1 0 9 2966' 29 0 5 5 0 16 3 0 24 1484 57% 2
Johnstones Paint Trophy Stockport 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 1 0 0 1 57 61% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stockport 2 270' 2 0 1 0 0 0 2 53 79% 0
League 2 League 2 League 2 Stockport 25 1 0 9 2359' 25 0 2 5 0 15 3 0 21 1335 58% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stockport 1 201' 1 0 1 0 0 0 0 39 0% 1
2022/2023   3 0 0 0 300' 3 0 0 1 0 0 0 0 3 104 63% 0
League 2 League 2 League 2 Salford City 3 0 0 0 300' 3 0 0 1 0 0 0 0 3 104 63% 0
Statystyki Max Power
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   48 1 0 6 4573' 48 0 3 13 0 42 9 0 44 2190 77% 1
Johnstones Paint Trophy Bradford City 1 165' 1 0 1 0 0 0 0 34 76% 0
League 1 League 1 League 1 Bradford City 44 0 0 6 4138' 44 0 2 13 0 41 9 0 41 2089 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bradford City 2 180' 2 0 0 1 0 0 3 67 79% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie AGF 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   0 0 0 1 0 4 0 0 3 169 79% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen AGF 0 0 0 ' 1 0 4 0 0 3 169 79% 0
2022/2023   47 1 1 4 4297' 47 1 0 9 0 19 5 34 43 2227 81% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 45 1 1 3 4117' 45 1 0 8 0 19 5 34 43 2227 81% 2
2021/2022   50 5 0 12 4773' 49 4 1 10 0 24 9 33 48 2334 74% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 2 0 0 0 308' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 1 1 0 0 136' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 44 3 0 12 4038' 44 1 0 10 0 24 9 33 48 2334 74% 1
League 1 League 1 League 1 Sheffield Wednesday 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 3 1 0 0 291' 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   55 6 0 3 5408' 48 10 5 5 0 23 8 23 24 1549 78% 1
League 1 League 1 League 1 Sunderland 46 5 0 3 4458' 39 9 5 4 0 23 8 23 24 1549 78% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sunderland 7 1 0 0 740' 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   42 3 0 1 3745' 36 4 2 7 0 0 0 0 0 4 100% 0
League 1 League 1 League 1 Sunderland 34 2 0 1 2972' 30 3 1 6 0 0 0 0 0 4 100% 0
Johnstones Paint Trophy Sunderland 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 4 1 0 0 473' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   50 4 0 2 4715' 39 8 9 5 3 2 0 1 3 94 74% 0
League 1 League 1 League 1 Sunderland 41 4 0 2 3844' 33 7 6 5 3 2 0 1 2 58 72% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 3 251' 2 0 1 0 0 0 1 24 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sunderland 4 0 0 0 460' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 1 70' 0 0 1 0 0 0 0 12 58% 0
2017/2018   51 5 0 7 4319' 38 1 11 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 8 0 0 1 630' 7 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 41 5 0 6 3479' 29 1 11 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   46 0 0 6 4381' 42 8 2 9 0 61 10 41 41 1846 80% 4
Championship Championship Championship Wigan Athletic 43 0 0 6 4111' 39 8 2 8 0 61 10 41 41 1846 80% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   50 6 0 8 5058' 46 10 2 10 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 46 6 0 8 4697' 43 10 1 10 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 1 61' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   53 13 2 6 4691' 47 5 1 8 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tranmere Rovers 4 3 1 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tranmere Rovers 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Tranmere Rovers 3 3 0 0 150' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Tranmere Rovers 45 7 1 6 4367' 45 5 0 7 0 - - - - - - -
2013/2014   47 2 0 5 3144' 27 5 6 6 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 46 2 0 5 3144' 27 5 6 6 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Tranmere Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   37 4 0 0 2591' 25 2 2 5 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 37 3 0 0 2591' 25 2 2 5 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tranmere Rovers 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   11 0 0 0 437' 2 1 2 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 11 0 0 0 437' 2 1 2 1 0 - - - - - - -
2010/2011   7 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 7 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2