Tommy Lee vs Hemming - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
188 cm
76 kg
40 lat (1986-01-03)
England England
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
England England
Statystyki Tommy Lee, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 2 Capital One Cup Johnstones Paint Trophy
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Kartek
Statystyki Hemming, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 2 Puchar Anglii Carabao Cup Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Tommy Lee
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   13 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 11 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chesterfield 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   51 0 0 0 4650' 51 0 0 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Chesterfield 46 0 0 0 4140' 46 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chesterfield 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   54 0 0 0 4920' 54 0 0 1 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Chesterfield 47 0 0 0 4230' 47 0 0 1 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 5 480' 5 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chesterfield 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   52 0 0 0 4710' 52 0 0 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 46 0 0 0 4140' 46 0 0 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 6 570' 6 0 0 - - - - - - -
2012/2013   32 2880' 32 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 32 2880' 32 0 0 - - - - - - -
2011/2012   35 0 0 0 3233' 35 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Chesterfield 35 0 0 0 3233' 35 1 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   47 0 0 0 4230' 47 0 0 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 46 0 0 0 4140' 46 0 0 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chesterfield 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   46 0 0 0 3780' 42 0 0 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 46 0 0 0 3780' 42 0 0 1 0 - - - - - - -
2008/2009   33 2520' 28 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 33 2520' 28 0 0 - - - - - - -
2007/2008   42 0 0 0 2739' 30 0 1 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Macclesfield Town 29 0 0 0 1569' 17 0 1 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Rochdale 13 1170' 13 0 0 - - - - - - -
2006/2007   42 0 0 0 3060' 34 0 0 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Macclesfield Town 42 3060' 34 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Milton Keynes Dons 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Macclesfield Town 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2005/2006   16 990' 11 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Macclesfield Town 16 990' 11 0 0 - - - - - - -
Statystyki Hemming
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 0 0 1 3690' 41 0 0 2 0 1 0 0 10 1375 47% 0
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 38 0 0 1 3420' 38 0 0 2 0 1 0 0 10 1294 47% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 41 37% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chesterfield 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 40 72% 0
Club Friendlies Chesterfield 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   34 0 0 0 3120' 34 0 0 2 0 0 0 0 8 930 41% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leyton Orient 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 59 54% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 17 0 0 0 1530' 17 0 0 1 0 0 0 0 6 521 33% 0
League 1 League 1 League 1 Leyton Orient 10 0 0 0 900' 10 0 0 1 0 0 0 0 1 267 46% 0
Johnstones Paint Trophy Leyton Orient 3 300' 3 0 0 0 0 0 0 83 64% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 2 210' 2 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
2023/2024   46 0 0 0 4140' 46 0 0 3 0 0 0 0 13 1083 33% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 38 0 0 0 3420' 38 0 0 3 0 0 0 0 13 1083 33% 0
Puchar Ligi St. Mirren 6 540' 6 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2