Tom Cairney vs David Brooks - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
185 cm
72 kg
35 lat (1991-01-20)
England England
Profil zawodnika
7
Midfield
28 lat (1997-07-08)
England England
Statystyki Tom Cairney, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Brooks, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Premier League Summer Series Euro kwalifikacje baraże Klubowe mecze towarzyskie Euro Toulon Tournament 1
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tom Cairney
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 1 0 1 1761' 12 0 10 3 0 19 2 0 20 1020 93% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 1 155' 1 0 1 0 0 2 0 0 2 117 93% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 6 1 0 0 969' 6 0 6 3 0 14 1 0 12 661 92% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 3 365' 3 0 1 3 1 0 6 242 93% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Fulham 2 272' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   6 2 0 0 1030' 6 0 6 3 1 12 4 0 22 790 93% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 2 373' 2 0 2 1 0 0 3 106 91% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 3 2 0 0 482' 3 0 3 3 1 11 4 0 19 605 93% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 175' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 79 95% 0
2023/2024   20 2 0 4 2359' 17 3 9 4 0 21 9 0 31 1471 91% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 16 1 0 4 1944' 14 2 8 3 0 17 8 0 23 1222 90% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 38 95% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 4 1 0 0 415' 3 1 1 1 0 3 1 0 8 211 91% 0
2022/2023   37 3 0 0 3312' 9 2 32 2 0 12 3 4 20 599 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 4 1 0 0 438' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 33 2 0 0 2874' 6 1 31 2 0 12 3 4 20 599 88% 0
2021/2022   28 3 0 4 2955' 16 11 11 2 0 11 3 12 11 1116 92% 0
Championship Championship Championship Fulham 27 3 0 4 2880' 16 11 10 2 0 10 3 12 11 1110 92% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 75' 0 0 1 1 0 0 0 6 83% 0
2020/2021   19 1 0 1 1079' 9 2 2 2 0 9 5 2 17 504 91% 1
Premier League Premier League Premier League Fulham 17 1 0 1 1016' 9 2 1 2 0 9 5 2 17 504 91% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 2 63' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   44 8 0 3 4789' 41 12 2 6 0 45 17 29 61 2150 89% 1
Championship Championship Championship Fulham 43 8 0 3 4722' 41 12 1 6 0 45 17 29 61 2145 89% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 67' 0 0 1 0 0 0 0 5 80% 0
2018/2019   34 1 0 1 3638' 26 12 7 0 0 25 5 9 41 1304 90% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 32 1 0 1 3374' 24 11 7 0 0 24 5 9 40 1237 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 174' 1 1 0 0 0 1 0 0 1 67 99% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   38 6 0 5 3642' 33 5 4 3 0 29 11 20 56 1976 91% 0
Championship Championship Championship Fulham 38 6 0 5 3642' 33 5 4 3 0 29 11 20 56 1976 91% 0
2016/2017   54 13 2 11 5148' 50 6 2 5 0 112 42 19 64 3401 92% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 3 0 0 1 358' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 88' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 48 13 2 10 4702' 47 5 1 5 0 112 42 19 64 3401 92% 0
2015/2016   43 8 0 6 4323' 39 8 3 2 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 2 154' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 40 8 0 6 4079' 37 8 2 2 1 - - - - - - -
2014/2015   47 3 0 6 4410' 37 8 8 9 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 1 78' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 5 0 0 0 450' 5 0 0 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 41 3 0 6 3882' 32 8 7 6 1 - - - - - - -
2013/2014   38 6 0 7 3818' 36 7 1 2 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 1 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 38 5 0 7 3818' 36 7 1 1 0 - - - - - - -
2012/2013   26 1 0 0 801' 0 0 10 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Hull City 26 801' 0 0 10 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   35 1 0 0 2786' 18 7 9 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Hull City 35 0 0 0 2786' 18 7 9 3 0 - - - - - - -
2010/2011   39 1 0 0 1984' 16 3 6 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Hull City 39 1 0 0 1984' 16 3 6 1 0 - - - - - - -
2009/2010   19 2 0 0 1034' 10 2 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Hull City 19 1 0 0 1034' 10 2 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Hull City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki David Brooks
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 2 0 3 2923' 19 0 17 8 0 56 15 0 14 589 78% 4
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 14 1 0 3 2144' 14 0 13 7 0 46 12 0 13 441 78% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 1 0 0 191' 1 0 1 0 0 2 2 0 0 28 75% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 3 1 0 0 10 60% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Walia 2 0 0 0 242' 2 0 1 1 0 3 0 0 1 51 86% 0
Premier League Summer Series AFC Bournemouth 2 0 0 0 346' 2 0 2 0 0 2 0 0 0 59 75% 0
2024/2025   13 2 0 2 2074' 13 0 13 4 0 32 15 0 23 465 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 3 0 0 2 501' 3 0 3 1 0 3 1 0 1 79 75% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 9 2 0 0 1424' 9 0 9 3 0 25 12 0 18 350 82% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Walia 1 0 0 0 149' 1 0 1 0 0 4 2 0 4 36 89% 0
2023/2024   19 5 0 9 2939' 19 0 19 4 0 45 17 0 28 720 80% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 1 0 2 297' 2 0 2 0 0 4 1 0 0 55 82% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 2 1 0 0 324' 2 0 2 1 0 6 1 0 4 73 75% 1
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 2 1 0 1 312' 2 0 2 1 0 13 5 0 1 110 76% 1
Championship Championship Championship Southampton 13 2 0 6 2006' 13 0 13 2 0 22 10 0 23 482 82% 3
2022/2023   11 0 0 0 442' 2 0 4 1 0 4 1 1 1 57 81% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 11 0 0 0 442' 2 0 4 1 0 4 1 1 1 57 81% 0
2021/2022   12 3 0 0 1230' 9 6 0 3 1 7 3 9 4 183 76% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 2 0 0 244' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 10 1 0 0 986' 7 5 0 3 1 7 3 9 4 183 76% 1
2020/2021   44 7 0 7 5722' 34 27 9 3 0 37 17 23 46 892 79% 4
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 35 5 0 7 4528' 27 22 7 3 0 33 14 21 45 831 79% 4
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Walia 4 1 0 0 508' 2 2 2 0 0 3 3 1 1 24 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 3 1 0 0 400' 3 2 0 0 0 1 0 1 0 25 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 0 0 0 286' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 12 83% 0
2019/2020   9 1 0 0 1281' 8 8 1 1 0 6 2 4 6 132 73% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 9 1 0 0 1281' 8 8 1 1 0 6 2 4 6 132 73% 0
2018/2019   40 7 0 5 4769' 33 21 4 3 0 42 21 15 48 670 75% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 0 0 0 264' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 33 7 0 5 4043' 29 19 1 3 0 41 20 15 46 626 74% 2
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Walia 4 0 0 0 416' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 46' 0 0 1 1 1 0 2 44 84% 0
2017/2018   37 4 0 4 2842' 11 5 22 5 0 18 9 13 21 272 82% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Walia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield United 34 3 0 4 2616' 9 5 21 5 0 18 9 13 21 272 82% 0
2016/2017   10 243' 1 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Sheffield United 3 183' 1 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   11 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Halifax Town 8 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sheffield United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2