Tom Krauss vs Andrezinho - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Midfield
Germany Germany
Profil zawodnika
12
Defence
172 cm
67 kg
44 lat (1981-10-09)
Brazil Brazil
Statystyki Tom Krauss, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andrezinho, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tom Krauss
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 0 0 2 2923' 22 0 12 4 0 10 2 0 23 851 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 165' 1 0 1 1 0 0 1 17 76% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 21 0 0 2 2758' 21 0 11 4 0 9 2 0 22 834 87% 0
2024/2025   34 2 0 4 4659' 34 0 22 3 0 28 4 0 33 1207 81% 0
Championship Championship Championship Luton Town 20 2 0 4 2974' 20 0 16 1 0 17 2 0 17 614 78% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Bochum 14 0 0 0 1685' 14 0 6 2 0 11 2 0 16 593 83% 0
2023/2024   16 1 0 2 2145' 13 3 10 5 0 19 2 0 16 639 74% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 16 1 0 2 2145' 13 3 10 5 0 18 2 0 16 635 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 4 0% 0
2022/2023   32 2 0 0 4009' 31 13 4 8 0 13 5 32 27 610 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 32 2 0 0 4009' 31 13 4 8 0 13 5 32 27 610 72% 0
2021/2022   34 6 0 2 4110' 26 16 8 4 0 29 8 35 24 804 77% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 32 3 0 2 3849' 24 15 8 3 0 29 8 35 24 804 77% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Niemcy U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 2 0 0 0 261' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2020/2021   34 2 0 0 4131' 28 18 4 9 0 20 7 35 27 741 77% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 33 2 0 0 4041' 27 18 4 9 0 20 7 35 27 741 77% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   12 87' 0 0 1 0 0 0 0 5 100% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 10 87' 0 0 1 0 0 0 0 5 100% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RasenBallsport Leipzig 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andrezinho
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2011/2012   17 0 0 0 754' 4 4 3 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 17 0 0 0 754' 4 4 3 1 0 - - - - - - -
2010/2011   25 0 0 1 708' 6 1 2 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 25 0 0 1 708' 6 1 2 1 0 - - - - - - -
2009/2010   25 5 3 0 2469' 25 3 0 6 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 25 5 3 0 2469' 25 3 0 6 1 - - - - - - -
2008/2009   29 0 0 0 1118' 12 0 1 9 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Vitoria Guimaraes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 25 0 0 0 998' 11 0 1 9 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitoria Guimaraes 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2007/2008   15 1 0 0 630' 7 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 15 1 0 0 630' 7 0 0 3 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2