Tom Ducrocq vs Florian Bohnert - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Midfield
France France
Profil zawodnika
15
Defence
28 lat (1997-11-09)
Luxembourg Luxembourg
Statystyki Tom Ducrocq, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Druga liga francuska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Florian Bohnert, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Druga liga francuska Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro kwalifikacje baraże Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tom Ducrocq
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 1 1 0 3249' 29 0 9 7 1 24 6 0 14 1035 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 2 0 0 0 253' 2 0 1 2 0 2 0 0 1 83 81% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska SC Bastia 27 1 1 0 2996' 27 0 8 5 1 22 6 0 13 952 79% 0
2024/2025   32 3 3 4 3431' 32 0 7 6 0 45 18 0 27 1295 77% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska SC Bastia 31 3 3 4 3260' 31 0 6 6 0 44 18 0 27 1253 76% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 1 0 0 0 171' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 42 83% 0
2023/2024   34 0 0 2 3601' 34 0 7 7 1 21 6 0 33 1373 71% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska SC Bastia 34 0 0 2 3601' 34 0 7 7 1 21 6 0 33 1373 71% 1
2022/2023   33 1 0 1 3879' 32 13 0 10 0 7 1 43 17 938 77% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska SC Bastia 33 1 0 1 3879' 32 13 0 10 0 7 1 43 17 938 77% 0
2021/2022   18 0 0 0 1728' 15 3 3 5 0 3 1 19 16 450 78% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 0 0 2 2 23 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska SC Bastia 17 0 0 0 1575' 14 2 3 5 0 3 1 17 14 427 77% 0
2019/2020   5 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej RC Lens 3 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska RC Lens 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska RC Lens 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Florian Bohnert
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 0 0 1 2882' 23 0 11 5 0 5 2 0 8 842 75% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 2 252' 2 0 1 0 0 0 1 121 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska SC Bastia 18 0 0 1 2137' 18 0 7 5 0 5 2 0 7 648 73% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Luksemburg 3 0 0 0 493' 3 0 3 0 0 0 0 0 0 73 77% 0
2024/2025   28 0 0 1 3072' 28 0 8 7 0 6 2 0 26 1116 73% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 46 0% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Luksemburg 7 0 0 1 888' 7 0 4 4 0 3 1 0 5 175 78% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska SC Bastia 20 0 0 0 2094' 20 0 4 3 0 3 1 0 21 895 75% 1
2023/2024   34 1 0 2 3638' 34 0 9 3 0 11 4 0 33 1349 65% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska SC Bastia 34 1 0 2 3638' 34 0 9 3 0 11 4 0 33 1349 65% 2
2022/2023   23 1 0 1 1987' 10 3 12 3 0 2 1 0 2 82 78% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska SC Bastia 17 1 0 0 1447' 9 2 7 2 0 2 1 0 2 82 78% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Luksemburg 6 0 0 1 540' 1 1 5 1 0 - - - - - - -
2021/2022   6 3 0 0 146' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Liga luksemburska Liga luksemburska Liga luksemburska FC Progres Niedercorn 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Luksemburg 6 0 0 0 146' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
2020/2021   6 1 0 0 90' 0 0 1 1 1 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Luksemburg 6 90' 0 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Mainz 05 II 1 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2018/2019   6 5 0 0 218' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Pirmasens 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Luksemburg 6 0 0 0 218' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   6 1 0 0 557' 3 1 3 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Luksemburg 6 1 0 0 557' 3 1 3 1 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Luksemburg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2