Tom Baack vs K. Oudenne - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Midfield
180 cm
70 kg
27 lat (1999-03-13)
Germany Germany
Profil zawodnika
29
Midfield
Statystyki Tom Baack, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie Euro U-17
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki K. Oudenne, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tom Baack
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 2 0 1 1411' 11 0 6 2 0 6 2 0 3 346 76% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 9 1 0 1 1185' 9 0 5 2 0 6 2 0 3 346 76% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie SC Verl 2 1 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nuernberg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   33 2 0 2 3353' 33 0 5 4 0 7 2 0 10 805 0% 2
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 33 2 0 2 3353' 33 0 5 4 0 7 2 0 10 805 0% 2
2023/2024   29 1 0 0 3280' 29 0 10 2 0 3 0 0 2 53 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 29 1 0 0 3280' 29 0 10 2 0 3 0 0 2 53 0% 0
2022/2023   30 2 0 0 3808' 27 16 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 30 2 0 0 3808' 27 16 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   32 0 0 0 3375' 28 9 3 11 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka SC Verl 32 0 0 0 3375' 28 9 3 11 0 - - - - - - -
2020/2021   13 139' 0 0 1 0 0 0 0 1 100% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Jahn Regensburg 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Jahn Regensburg 11 79' 0 0 1 0 0 0 0 1 100% 0
2019/2020   15 1 0 0 312' 0 0 4 1 0 1 1 2 1 18 67% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Jahn Regensburg 15 1 0 0 312' 0 0 4 1 0 1 1 2 1 18 67% 0
2018/2019   14 0 0 0 425' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 13 0 0 0 425' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
2017/2018   3 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki K. Oudenne
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 3 0 3 2472' 18 0 11 2 0 39 14 0 28 632 87% 3
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 17 2 0 3 2382' 17 0 11 2 0 36 12 0 25 613 87% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hannover 96 0 0 0 ' 0 0 3 2 0 3 19 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hannover 96 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   14 3 0 4 2016' 14 0 10 2 0 23 5 0 18 227 43% 2
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hannover 96 II 10 3 0 4 1379' 10 0 6 1 0 18 5 0 3 98 0% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 4 0 0 0 637' 4 0 4 1 0 5 0 0 15 129 76% 1
2023/2024   7 1 0 2 988' 7 0 6 0 0 11 3 0 2 230 87% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hannover 96 II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 7 0 0 2 988' 7 0 6 0 0 11 3 0 2 230 87% 0
2022/2023   1 0 0 1 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka VSG Altglienicke 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2