Timur Stetskov vs Jurčec - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
55
Defence
Sweden Sweden
Profil zawodnika
2
Defence
Croatia Croatia
Statystyki Timur Stetskov, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga ukraińska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Statystyki Jurčec, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga ukraińska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Timur Stetskov
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 4 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Karpaty Lwów 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 4 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Karpaty Lwów 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   16 1 1 0 1557' 16 0 2 2 0 8 1 0 2 387 18% 0
Europa Conference League FC Hirnyk 2 246' 2 0 1 2 0 0 0 86 83% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Hirnyk 5 1 1 0 450' 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Karpaty Lwów 7 0 0 0 681' 7 0 1 1 0 6 1 0 2 301 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Hirnyk 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   29 1 0 5 2726' 29 0 2 3 0 0 0 0 3 47 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Hirnyk 29 1 0 5 2726' 29 0 2 3 0 0 0 0 3 47 0% 0
2022/2023   28 2 0 0 2298' 19 3 6 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Hirnyk 28 2 0 0 2298' 19 3 6 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   10 0 0 0 300' 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 10 0 0 0 300' 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   27 1 0 0 1653' 5 2 15 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy FC Olexandria 2 0 0 0 265' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 25 1 0 0 1388' 4 1 14 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   28 1 0 0 1405' 10 2 5 5 0 0 0 2 1 2 50% 0
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy FC Olexandria 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Olexandria 3 84' 0 0 1 0 0 2 1 2 50% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 24 0 0 0 1201' 9 2 4 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   11 0 0 0 712' 5 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 11 0 0 0 712' 5 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   15 1 0 0 287' 1 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 15 1 0 0 287' 1 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Jurčec
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 1 0 5 2520' 28 0 0 3 0 7 1 0 28 911 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Hirnyk 28 1 0 5 2520' 28 0 0 3 0 7 1 0 28 911 0% 0
2024/2025   6 540' 6 0 0 1 0 0 9 209 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Hirnyk 6 540' 6 0 0 1 0 0 9 209 0% 0
2023/2024   13 0 0 1 2074' 13 0 13 1 0 16 6 0 24 240 52% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Altach 2 310' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 11 0 0 1 1764' 11 0 11 1 0 16 6 0 24 240 52% 1
2022/2023   2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 2 1 0 3 60 85% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Altach 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 2 1 0 3 60 85% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2