Timothy Castagne vs Adam Smith - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Defence
185 cm
80 kg
30 lat (1995-12-05)
Belgium Belgium
Profil zawodnika
15
Defence
180 cm
78 kg
35 lat (1991-04-29)
England England
Statystyki Timothy Castagne, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Puchar Anglii Premier League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Adam Smith, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Premier League Summer Series Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Timothy Castagne
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 0 0 1 2927' 27 0 7 7 0 15 6 0 11 1085 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 3 0 0 1 370' 3 0 1 1 0 1 0 0 0 151 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 2 0 0 2 174 89% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 19 0 0 0 1998' 19 0 4 4 0 12 6 0 8 708 86% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Belgia 1 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 1 52 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Fulham 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   30 1 0 2 3076' 30 0 4 3 0 16 4 0 11 1398 85% 2
Premier League Premier League Premier League Fulham 17 0 0 1 1610' 17 0 1 1 0 8 3 0 6 780 83% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 4 1 0 0 390' 4 0 0 0 0 5 1 0 0 232 88% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Belgia 7 0 0 1 866' 7 0 3 2 0 3 0 0 2 279 87% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Izrael 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 2 0 0 0 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 3 107 87% 0
2023/2024   36 1 0 3 3712' 34 1 7 3 0 15 5 0 15 1527 82% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 5 533' 4 0 2 1 0 0 3 146 81% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 30 1 0 3 3007' 29 1 4 3 0 14 5 0 11 1320 82% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 172' 1 0 1 0 0 0 1 61 93% 0
2022/2023   49 2 0 5 4476' 43 5 3 4 0 14 6 21 14 1346 81% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 2 0 0 1 259' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Belgia 6 0 0 1 526' 4 2 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Leicester City 38 2 0 3 3528' 36 2 2 3 0 14 6 21 14 1346 81% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 3 163' 1 0 1 - - - - - - -
2021/2022   46 1 0 0 3446' 32 3 6 2 0 7 4 15 7 1038 82% 1
Premier League Premier League Premier League Leicester City 30 1 0 0 2374' 22 2 5 1 0 7 4 15 7 1038 82% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Leicester City 6 450' 5 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Belgia 8 0 0 0 592' 5 1 1 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   41 2 0 3 3618' 35 4 3 1 0 4 2 18 12 1033 85% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Belgia 6 0 0 0 518' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Leicester City 2 0 0 0 233' 1 1 1 0 0 0 0 2 1 48 92% 0
Premier League Premier League Premier League Leicester City 29 2 0 3 2527' 27 2 0 1 0 4 2 15 10 861 85% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 4 340' 3 0 1 0 0 1 1 124 80% 0
2019/2020   44 2 0 2 3097' 23 4 10 5 0 19 7 22 10 882 85% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 9 1 0 0 597' 4 1 2 1 0 3 2 6 2 112 85% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 35 1 0 2 2500' 19 3 8 4 0 16 5 16 8 770 86% 4
2018/2019   53 5 0 3 3498' 28 4 9 3 0 24 10 23 16 1003 84% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 38 4 0 2 2590' 21 3 7 3 0 19 8 20 14 852 84% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Belgia 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 6 374' 2 0 2 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 5 1 0 1 534' 5 1 0 0 0 5 2 3 2 151 83% 0
2017/2018   49 1 0 2 2522' 22 5 4 4 0 8 4 23 16 712 80% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 4 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 8 226' 2 0 1 0 0 2 1 80 78% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 37 0 0 2 2026' 17 5 3 4 0 8 4 21 15 632 81% 0
2016/2017   53 2 0 1 4371' 46 2 1 2 0 2 2 7 2 373 78% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 5 390' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 14 2 0 0 1087' 11 1 0 1 0 2 2 7 2 373 78% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 34 0 0 1 2894' 31 1 1 1 0 - - - - - - -
2015/2016   28 1 0 0 2043' 21 2 0 3 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 2 0 0 0 67' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Belgia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 26 0 0 0 1976' 21 1 0 3 1 - - - - - - -
2014/2015   34 1 0 0 2553' 25 3 2 4 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 33 1 0 0 2553' 25 3 2 4 1 - - - - - - -
2013/2014   5 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Adam Smith
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 0 0 2 1934' 15 0 9 3 0 0 0 0 8 373 79% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 12 0 0 2 1483' 12 0 7 3 0 0 0 0 8 295 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 25 64% 0
Premier League Summer Series AFC Bournemouth 2 0 0 0 331' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 53 100% 0
2024/2025   20 0 0 0 2604' 20 0 12 7 0 3 0 0 13 575 79% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 47 74% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 19 0 0 0 2514' 19 0 12 6 0 3 0 0 12 522 79% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 83% 0
2023/2024   29 0 0 2 3406' 28 0 11 6 0 3 0 0 24 850 78% 1
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 26 0 0 2 3024' 25 0 10 6 0 2 0 0 22 754 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 40 80% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 2 262' 2 0 1 1 0 0 2 56 84% 0
2022/2023   38 0 0 1 3934' 36 7 3 12 0 2 1 29 26 904 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 36 0 0 1 3754' 34 7 3 11 0 2 1 29 26 904 76% 0
2021/2022   22 0 0 2 2164' 21 4 0 5 1 4 2 17 24 869 82% 1
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 21 0 0 2 2074' 20 4 0 5 1 4 2 17 24 869 82% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   48 0 0 5 4805' 41 11 5 4 0 9 5 47 62 1240 81% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 0 0 0 3 22 73% 0
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 45 0 0 5 4582' 40 11 3 4 0 9 5 47 59 1218 82% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 133' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2020   27 0 0 1 2600' 25 5 0 7 0 4 1 25 41 695 80% 2
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 26 0 0 1 2510' 24 5 0 7 0 4 1 25 40 672 80% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 23 87% 0
2018/2019   26 1 0 1 2732' 26 6 0 5 1 7 1 18 43 716 82% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 25 1 0 1 2642' 25 6 0 5 1 7 1 18 43 716 82% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   33 1 0 3 3003' 26 3 6 8 0 13 3 23 39 753 83% 1
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 28 1 0 3 2426' 22 2 5 6 0 13 3 23 39 753 83% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 4 0 0 0 487' 3 1 1 1 0 - - - - - - -
2016/2017   37 1 0 5 3291' 35 0 2 6 0 26 6 43 71 1442 84% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 36 1 0 5 3201' 34 0 2 6 0 26 6 43 71 1442 84% 3
Premier League Premier League Premier League Chelsea 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 2 0 0 3333' 26 3 10 5 0 15 4 33 51 906 84% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 3 0 0 0 377' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 32 2 0 0 2789' 22 2 9 5 0 15 4 33 51 906 84% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 167' 1 0 1 - - - - - - -
2014/2015   52 0 0 1 3151' 13 3 23 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 45 0 0 1 2435' 6 2 23 5 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 5 0 0 0 536' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 0 0 0 1147' 8 2 5 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 19 0 0 0 410' 1 1 4 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 16 0 0 0 737' 7 1 1 2 0 - - - - - - -
2012/2013   38 1 0 1 2312' 24 1 2 4 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Millwall 4 89' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Millwall 32 1 0 1 2223' 24 1 1 4 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   23 2 0 0 2178' 21 3 1 8 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 3 0 0 0 344' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Milton Keynes Dons 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 2 76' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Milton Keynes Dons 17 2 0 0 1668' 17 2 0 8 1 - - - - - - -
2010/2011   40 1 0 0 3858' 40 3 0 10 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 AFC Bournemouth 40 1 0 0 3858' 40 3 0 10 1 - - - - - - -
2009/2010   30 0 0 0 1960' 19 4 0 5 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Wycombe Wanderers 4 0 0 0 369' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Torquay United 26 0 0 0 1591' 16 2 0 5 0 - - - - - - -
2008/2009   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2