Tim Breukers vs Mercera - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
178 cm
76 kg
38 lat (1987-11-04)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
16
Defence
Netherlands Netherlands
Statystyki Tim Breukers, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mercera, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska World Cup Qualification CONCACAF Club Friendlies CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tim Breukers
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   33 0 0 0 2627' 21 5 6 2 0 6 1 20 8 547 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 81' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 32 0 0 0 2546' 21 5 5 2 0 6 1 20 8 547 81% 0
2019/2020   24 1 0 2 1620' 17 0 1 3 0 3 0 23 9 360 76% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 23 0 0 2 1530' 16 0 1 3 0 3 0 23 9 360 76% 1
2018/2019   32 0 0 2 2634' 26 2 2 6 1 6 1 28 9 612 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 32 0 0 2 2634' 26 2 2 6 1 6 1 28 9 612 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska ADO Den Haag 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   34 2 0 0 3093' 30 5 1 5 1 9 3 42 16 710 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 33 1 0 0 3003' 29 5 1 5 1 9 3 42 16 710 76% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   34 0 0 1 2511' 26 2 1 3 1 0 0 0 1 941 79% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Heracles 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 32 0 0 1 2331' 24 2 1 3 1 0 0 0 1 941 79% 0
2015/2016   15 1 0 0 604' 2 0 5 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 15 604' 2 0 5 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   31 0 0 0 2080' 21 0 3 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 10 0 0 0 370' 2 0 3 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 15 0 0 0 1350' 15 0 0 1 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Twente 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Twente 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   24 0 0 0 1457' 13 1 3 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Twente 11 0 0 0 1065' 11 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 13 392' 2 0 3 - - - - - - -
2012/2013   39 0 0 0 1751' 13 4 3 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Twente 10 269' 1 0 2 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 29 0 0 0 1482' 12 4 1 1 0 - - - - - - -
2011/2012   34 0 0 0 3045' 32 2 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 3 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 31 0 0 0 2925' 31 2 0 7 0 - - - - - - -
2010/2011   34 0 0 0 3060' 34 0 0 6 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 34 0 0 0 3060' 34 0 0 6 1 - - - - - - -
2009/2010   36 0 0 0 3261' 36 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 36 0 0 0 3261' 36 1 0 3 0 - - - - - - -
2008/2009   33 540' 6 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 33 540' 6 0 0 - - - - - - -
2007/2008   5 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Mercera
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 1 922' 8 0 3 3 0 4 1 0 6 297 77% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Groningen 1 90' 1 0 0 1 1 0 0 25 72% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 7 0 0 1 832' 7 0 3 3 0 3 0 0 6 268 79% 0
Club Friendlies Cambuur 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 0% 0
2024/2025   34 3 0 3 3779' 34 0 10 5 0 15 7 0 13 1258 81% 3
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Cambuur 32 3 0 3 3456' 32 0 9 4 0 14 6 0 12 1144 82% 2
Baraże ligi holenderskiej Cambuur 2 0 0 0 323' 2 0 1 1 0 0 0 0 1 99 80% 1
CONCACAF Nations League 1 Curacao 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Cambuur 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 8 0% 0
2023/2024   2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 3 1 0 1 97 76% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Cambuur 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Cambuur 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 3 1 0 1 97 76% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2