Tilen Klemencic vs Hofer - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
179 cm
30 lat (1995-08-21)
Slovenia Slovenia
Profil zawodnika
44
Defence
Austria Austria
Statystyki Tilen Klemencic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słoweńska - Prva Liga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hofer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słoweńska - Prva Liga Puchar Słowenii Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tilen Klemencic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 0 0 1 2938' 26 0 8 2 0 9 1 0 22 883 0% 2
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Primorje 26 0 0 1 2938' 26 0 8 2 0 9 1 0 22 883 0% 2
2024/2025   26 0 0 0 2647' 26 0 4 6 1 4 0 0 12 557 0% 1
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Primorje 26 0 0 0 2647' 26 0 4 6 1 4 0 0 12 557 0% 1
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Maribor 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   15 1 0 0 1817' 15 0 6 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League NK Domżale 1 0 0 0 225' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 14 1 0 0 1592' 14 0 5 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Koper 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2021/2022   2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii NK Domżale 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   4 2 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Domżale 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   4 3 0 0 360' 4 0 0 1 2 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 3 0 0 ' 1 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Domżale 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 1 0 0 3236' 35 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 33 1 0 0 2880' 32 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Domżale 8 356' 3 0 1 - - - - - - -
2016/2017   20 0 0 0 1113' 7 2 5 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Celje 20 0 0 0 1113' 7 2 5 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 2 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Celje 31 2 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Celje 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   32 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Celje 32 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   30 0 0 0 0 0 0 0 2 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga ND Triglav 30 0 0 0 0' 0 0 0 0 2 - - - - - - -
2012/2013   27 0 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga ND Triglav 27 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Hofer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 0 0 0 1216' 13 0 1 3 0 3 0 0 4 551 0% 1
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Mura 13 0 0 0 1216' 13 0 1 3 0 3 0 0 4 551 0% 1
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii Mura 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   11 0 0 0 1277' 11 0 4 5 1 6 1 0 5 379 64% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 5 0 0 0 538' 5 0 1 3 1 5 0 0 3 214 82% 1
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 6 0 0 0 739' 6 0 3 2 0 1 1 0 2 165 40% 0
2023/2024   15 1 0 1 1642' 15 0 5 6 1 10 2 0 6 382 37% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 10 1 0 1 980' 10 0 1 5 1 8 2 0 4 303 42% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii BW Linz 1 149' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Austria U21 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka BW Linz 4 0 0 0 513' 4 0 3 1 0 2 0 0 2 79 15% 0
2022/2023   4 0 0 0 419' 4 0 1 2 0 6 2 0 2 124 66% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 4 0 0 0 419' 4 0 1 2 0 6 2 0 2 124 66% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2