Thomas Rotter vs Pazourek - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
31
Defence
186 cm
34 lat (1992-01-27)
Austria Austria
Profil zawodnika
2
Defence
Austria Austria
Statystyki Pazourek, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka 2 liga austriacka Europa Conference League EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Thomas Rotter
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   0 0 0 1 0 1 1 0 0 13 38% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 0 0 0 ' 1 0 1 1 0 0 13 38% 0
2022/2023   16 0 0 1 1547' 14 2 2 5 0 9 4 14 8 458 80% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 16 0 0 1 1547' 14 2 2 5 0 9 4 14 8 458 80% 1
2021/2022   31 2 0 1 2179' 15 4 8 6 0 5 3 22 7 552 78% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 29 2 0 1 2043' 14 4 7 5 0 5 3 22 7 552 78% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 2 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   33 5 0 1 2157' 16 1 9 5 0 8 4 23 10 640 80% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hartberg 1 0 0 1 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 32 3 0 0 2067' 15 1 9 4 0 8 4 23 10 640 80% 1
2019/2020   31 1 0 1 1655' 10 1 10 2 0 6 1 22 19 334 78% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 31 1 0 1 1655' 10 1 10 2 0 6 1 22 19 334 78% 0
2018/2019   31 3 0 0 1526' 14 0 4 2 0 6 3 8 4 189 77% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 29 2 0 0 1436' 13 0 4 2 0 6 3 8 4 189 77% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 3 0 0 763' 7 0 3 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Hartberg 36 2 0 0 763' 7 0 3 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Floridsdorfer AC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 2 0 0 2502' 27 0 1 1 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Hartberg 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Hartberg 33 1 0 0 2412' 26 0 1 1 1 - - - - - - -
2013/2014   25 270' 3 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Hartberg 25 270' 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   8 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Hartberg 8 90' 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Hartberg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Pazourek
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 3 0 0 1940' 15 1 7 1 0 12 2 0 5 366 61% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 1 0 0 0 177' 1 0 1 1 0 2 0 0 0 63 62% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Hartberg 10 2 0 0 1179' 10 0 4 0 0 8 2 0 3 183 72% 1
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Austria Wien (A) 3 0 0 0 494' 3 1 2 0 0 2 0 0 1 45 0% 1
Europa Conference League Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 75% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie SV Stripfing 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Austria U21 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 67 72% 0
2024/2025   12 3 0 0 1773' 12 0 10 3 0 2 1 0 4 286 9% 0
Europa Conference League Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 15 73% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Stripfing 11 2 0 0 1683' 11 0 10 3 0 2 1 0 3 263 3% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
2023/2024   11 1 0 0 1430' 11 0 7 4 1 0 0 0 3 72 67% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SV Stripfing 6 1 0 0 751' 6 0 3 4 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SV Stripfing 2 226' 2 0 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 3 0 0 0 453' 3 0 3 0 0 0 0 0 3 72 67% 0
2022/2023   5 1 0 0 496' 5 0 1 0 0 1 0 0 2 29 69% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Austria Wien (A) 5 1 0 0 496' 5 0 1 0 0 1 0 0 2 29 69% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2