Thomas Lam vs Gurfinkel - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
175 cm
65 kg
32 lat (1993-12-18)
Finland Finland
Profil zawodnika
13
Defence
Israel Israel
Statystyki Thomas Lam, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga cypryjska Puchar Cypru Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gurfinkel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga cypryjska Azjatycka Liga Mistrzów Europa Conference League Liga chińska Puchar Chin Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Thomas Lam
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 1 0 0 1139' 11 0 4 7 0 5 3 0 4 586 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Apollon Limassol 11 0 0 0 1139' 11 0 4 7 0 5 3 0 4 586 0% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Apollon Limassol 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   17 0 0 0 1820' 17 0 5 4 0 4 0 0 3 253 0% 1
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Apollon Limassol 16 0 0 0 1667' 16 0 4 3 0 4 0 0 3 253 0% 1
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Apollon Limassol 1 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   31 2 0 0 3104' 31 0 5 5 0 28 13 0 7 1719 86% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 31 2 0 0 3104' 31 0 5 5 0 28 13 0 7 1719 86% 0
2022/2023   27 1 0 0 2789' 25 6 2 9 1 5 1 1 0 171 92% 0
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Melbourne City FC 26 1 0 0 2728' 25 6 1 8 1 5 1 0 0 159 94% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Finlandia 1 0 0 0 61' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 12 75% 0
2021/2022   31 0 0 1 2647' 22 6 3 6 0 0 0 1 0 33 91% 0
Europa Conference League Liteks Łowecz 2 0 0 0 89' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Liteks Łowecz 27 0 0 1 2406' 21 5 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Finlandia 2 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 0 0 1 0 33 91% 0
Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Puchar Bułgarii Liteks Łowecz 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2020/2021   28 3 2 1 2522' 23 3 4 5 2 7 5 17 4 801 84% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Finlandia 2 76' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 26 3 2 1 2446' 23 3 3 5 2 7 5 17 4 801 84% 0
2019/2020   16 0 0 1 1333' 14 1 0 2 1 16 3 15 10 771 87% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 16 0 0 1 1333' 14 1 0 2 1 16 3 15 10 771 87% 0
2018/2019   32 4 0 1 2770' 27 4 1 4 1 16 8 28 13 1265 88% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 25 4 0 1 2440' 25 3 0 4 0 16 8 28 13 1265 88% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska De Graafschap 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Finlandia 6 0 0 0 240' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   30 3 0 1 2899' 30 2 0 12 1 23 8 68 30 722 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 28 3 0 1 2689' 28 2 0 11 0 23 8 68 30 722 81% 0
2016/2017   40 2 0 0 2979' 17 10 11 9 1 8 3 26 10 380 79% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 29 2 0 0 2007' 11 7 8 6 1 8 3 26 10 380 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Finlandia 9 0 0 0 724' 4 2 3 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 1 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   32 2 0 1 3242' 32 6 0 8 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 32 2 0 1 3242' 32 6 0 8 0 - - - - - - -
2014/2015   44 6 0 2 3780' 26 14 7 9 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PEC Zwolle 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 32 2 0 2 3175' 23 12 6 8 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Finlandia 6 0 0 0 174' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 4 4 0 0 431' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   5 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PEC Zwolle 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   28 0 0 0 785' 5 3 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 25 0 0 0 755' 5 3 1 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii AZ Alkmaar 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   16 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 12 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Gurfinkel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 2 0 6 3741' 37 0 5 5 0 38 8 0 45 1398 71% 7
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska AEK Larnaca 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 2 1 0 2 60 0% 0
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Chengdu Qianbao FC 6 0 0 0 540' 6 0 0 0 0 4 0 0 5 198 72% 2
Europa Conference League AEK Larnaca 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 14 64% 0
Liga chińska Liga chińska Liga chińska Chengdu Qianbao FC 27 2 0 6 2748' 27 0 4 5 0 32 7 0 32 1016 76% 4
Puchar Chin Puchar Chin Puchar Chin Chengdu Qianbao FC 3 300' 3 0 0 0 0 0 5 110 62% 1
2023/2024   17 0 0 1 1606' 17 0 1 4 0 10 1 0 19 459 56% 1
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Tel Awiw 17 0 0 1 1606' 17 0 1 4 0 10 1 0 19 459 56% 1
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Tel Awiw 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2