Thomas Kessler vs Marvin Schwabe - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Goalkeeper
197 cm
92 kg
40 lat (1986-01-20)
Germany Germany
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
190 cm
86 kg
31 lat (1995-04-25)
Germany Germany
Statystyki Thomas Kessler, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Statystyki Marvin Schwabe, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Thomas Kessler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   27 30' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 25 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   35 120' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Köln 33 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   35 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Köln 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 28 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   27 0 0 0 1290' 14 0 0 1 0 0 0 0 2 336 54% 38
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 25 0 0 0 1170' 13 0 0 1 0 0 0 0 2 336 54% 38
2015/2016   29 90' 1 0 0 0 0 0 0 22 55% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 27 90' 1 0 0 0 0 0 0 22 55% 0
2014/2015   33 120' 1 0 0 0 0 0 0 31 39% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 30 90' 1 0 0 0 0 0 0 31 39% 0
2013/2014   30 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Köln 29 180' 2 0 0 - - - - - - -
2012/2013   26 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Köln 25 90' 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   32 310' 3 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Frankfurt 32 310' 3 0 1 - - - - - - -
2010/2011   30 0 0 0 2340' 26 0 0 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga St. Pauli 30 0 0 0 2340' 26 0 0 0 1 - - - - - - -
2009/2010   34 180' 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 33 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   30 270' 3 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 30 270' 3 0 0 - - - - - - -
2007/2008   8 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Köln 8 90' 1 0 0 - - - - - - -
2005/2006   0 0 0 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka FC Koeln II 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Statystyki Marvin Schwabe
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 0 0 0 3211' 35 0 1 2 0 0 0 0 4 1539 69% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 33 0 0 0 2970' 33 0 0 2 0 0 0 0 4 1539 69% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Köln 2 241' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   27 0 0 0 2490' 27 0 0 3 0 0 0 0 3 931 77% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 3 330' 3 0 0 0 0 0 0 92 70% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Köln 24 0 0 0 2160' 24 0 0 3 0 0 0 0 3 839 78% 0
2023/2024   35 3180' 35 0 0 0 0 0 1 1233 73% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 34 3060' 34 0 0 0 0 0 1 1193 73% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 40 80% 0
2022/2023   34 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 2 1137 77% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 34 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 2 1137 77% 0
2021/2022   35 0 0 0 2220' 24 0 0 1 0 0 0 0 1 960 82% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 32 0 0 0 1890' 21 0 0 1 0 0 0 0 1 910 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 3 330' 3 0 0 0 0 0 0 50 92% 0
2020/2021   32 0 0 0 2880' 32 0 0 2 0 0 0 0 2 1130 69% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 32 0 0 0 2880' 32 0 0 2 0 0 0 0 2 1130 69% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   42 3810' 42 0 0 1 0 0 3 1015 70% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Broendby IF 6 570' 6 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 36 3240' 36 0 0 1 0 0 3 1015 70% 0
2018/2019   42 0 0 1 3794' 41 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 37 0 0 1 3314' 36 0 1 1 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Broendby IF 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Broendby IF 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   31 2340' 26 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 29 2250' 25 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   36 0 0 0 3180' 35 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 34 0 0 0 2970' 33 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   39 3510' 39 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 38 3420' 38 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Osnabrueck 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   8 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 8 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2