Thomas Froeschl vs Naschberger - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Forward
185 cm
75 kg
37 lat (1988-09-20)
Austria Austria
Profil zawodnika
17
Midfield
Austria Austria
Statystyki Thomas Froeschl, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga austriacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Naschberger, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Thomas Froeschl
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   17 3 0 1 1362' 7 2 10 3 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka BW Linz 17 3 0 1 1362' 7 2 10 3 0 - - - - - - -
2018/2019   18 5 0 0 1890' 11 7 7 4 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka BW Linz 18 5 0 0 1890' 11 7 7 4 0 - - - - - - -
2017/2018   38 10 0 0 4137' 23 17 12 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 2 0 0 0 321' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Ried 36 10 0 0 3816' 21 15 12 0 0 - - - - - - -
2016/2017   25 3 0 0 2039' 6 5 18 1 0 5 1 4 4 47 57% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Ried 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 25 1 0 0 2039' 6 5 18 1 0 5 1 4 4 47 57% 0
2015/2016   35 9 0 0 3680' 21 13 14 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 15 4 0 0 1993' 14 9 1 3 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka LASK Linz 19 4 0 0 1617' 7 4 12 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 1 0 0 70' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 7 0 0 3129' 8 7 25 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Ried 36 7 0 0 3129' 8 7 25 3 0 - - - - - - -
2013/2014   34 5 0 0 2295' 7 5 19 2 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wiener Neustadt 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wiener Neustadt 34 5 0 0 2295' 7 5 19 1 0 - - - - - - -
2012/2013   27 5 0 0 2270' 11 5 13 3 1 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wiener Neustadt 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wiener Neustadt 27 3 0 0 2270' 11 5 13 3 1 - - - - - - -
2011/2012   21 5 0 0 1170' 13 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SKN St. Poelten 21 5 0 0 1170' 13 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   26 12 0 0 2162' 23 0 2 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka SKN St. Poelten 26 12 0 0 2162' 23 0 2 0 0 - - - - - - -
2009/2010   28 8 1 0 1980' 22 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii FC Lustenau 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Lustenau 28 7 1 0 1980' 22 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   19 4 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wien (A) 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Leoben 18 3 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Naschberger
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 0 0 2 2511' 22 0 7 4 0 19 3 0 21 584 72% 3
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 21 0 0 2 2280' 21 0 6 4 0 19 3 0 19 524 76% 3
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wattens 1 0 0 0 231' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 46 54% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Wattens 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 14 0% 0
2024/2025   12 2 0 0 1616' 12 0 7 2 0 15 4 0 17 340 72% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 12 2 0 0 1616' 12 0 7 2 0 15 4 0 17 340 72% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wattens 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   8 0 0 0 1204' 8 0 7 4 0 5 0 0 9 302 65% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 7 0 0 0 1068' 7 0 6 3 0 5 0 0 9 302 65% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wattens 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   4 1 0 0 600' 4 0 4 1 0 3 2 0 2 87 80% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 4 1 0 0 600' 4 0 4 1 0 3 2 0 2 87 80% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2