Thomas vs Pape Gueye - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Midfield
185 cm
75 kg
32 lat (1993-06-13)
Ghana Ghana
Profil zawodnika
18
Midfield
France France
Statystyki Thomas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga hiszpańska Puchar Króla Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki Champions cup Audi Cup 1
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pape Gueye, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga Mistrzów Liga hiszpańska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Thomas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 3 0 2 2880' 23 0 11 4 0 11 2 0 11 786 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 5 0 0 0 635' 5 0 3 1 0 2 1 0 2 122 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 8 0 0 0 977' 8 0 4 1 0 8 1 0 5 522 86% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0 0 0 213' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 70 81% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Ghana 2 0 0 0 266' 2 0 1 1 0 1 0 0 3 72 82% 0
World Cup Qualification Africa Ghana 7 3 0 2 789' 7 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   45 4 0 2 4947' 45 0 13 7 0 32 13 0 42 2547 89% 2
Premier League Premier League Premier League Arsenal 31 4 0 2 3265' 31 0 6 4 0 26 9 0 31 1836 89% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 3 0 0 0 453' 3 0 3 0 0 0 0 0 3 157 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 11 0 0 0 1229' 11 0 4 3 0 5 4 0 8 528 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 26 85% 0
2023/2024   9 0 0 0 1164' 9 0 5 5 0 8 2 0 6 617 90% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Arsenal 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 9 0 0 0 1164' 9 0 5 3 0 8 2 0 6 607 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 10 80% 0
2022/2023   43 3 0 0 3900' 30 9 8 6 0 13 3 33 20 1697 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 7 0 0 0 437' 0 0 6 1 0 1 0 1 0 61 92% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 2 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 31 3 0 0 3237' 28 8 2 5 0 12 3 32 20 1636 87% 0
2021/2022   28 2 0 1 2831' 24 7 2 7 1 30 10 35 17 1193 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 4 0 0 0 224' 1 1 1 2 1 0 0 2 0 5 80% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 24 2 0 1 2607' 23 6 1 5 0 30 10 33 17 1188 86% 0
2020/2021   38 0 0 2 3790' 26 11 10 8 0 18 5 28 15 1187 88% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 24 0 0 2 2610' 18 8 6 5 0 11 4 14 10 607 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 1 58' 0 0 1 1 0 1 0 26 85% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 3 0 0 0 251' 2 0 1 1 0 2 0 5 1 217 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 10 0 0 0 871' 6 3 2 2 0 4 1 8 4 337 89% 0
2019/2022   2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Ghana 2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2019/2021   5 3 0 0 450' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Ghana 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   44 4 0 1 4369' 37 9 6 14 0 47 10 51 39 1674 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 35 3 0 0 3543' 29 8 6 13 0 32 8 44 32 1305 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 9 1 0 1 826' 8 1 0 1 0 15 2 7 7 369 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   47 3 0 5 4034' 31 9 11 14 1 47 11 38 23 1425 84% 0
Superpuchar Atletico Madryt 2 0 0 0 210' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 7 0 0 1 779' 6 4 0 3 0 8 3 6 0 216 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 36 3 0 4 2896' 22 5 10 9 1 36 7 31 21 1113 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 2 149' 1 0 1 3 1 1 2 96 92% 0
2017/2018   58 5 0 0 5655' 42 15 11 7 0 31 7 51 48 1670 85% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Atletico Madryt 1 120' 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 35 3 0 0 3544' 28 10 5 6 0 21 3 40 35 1148 84% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 4 0 0 0 491' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 3 1 0 0 64' 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 6 1 0 0 653' 5 2 1 1 0 7 1 7 8 267 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atletico Madryt 9 0 0 0 783' 5 1 3 0 0 3 3 4 5 255 88% 0
2016/2017   40 1 0 2 1820' 7 2 15 5 0 9 3 23 7 467 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 29 1 0 2 1370' 6 2 10 5 0 8 3 20 5 376 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 9 450' 1 0 5 1 0 3 2 91 82% 0
2015/2017   5 4 0 0 507' 4 2 0 2 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Ghana 5 4 0 0 507' 4 2 0 2 0 - - - - - - -
2015/2016   31 3 0 1 1792' 5 2 16 4 0 8 3 10 4 174 83% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 3 1 0 0 260' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 7 463' 0 0 5 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 21 2 0 1 1069' 3 2 10 3 0 8 3 10 4 174 83% 0
2014/2015   36 4 0 0 3336' 29 4 6 14 0 31 8 46 33 970 81% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 34 4 0 0 3246' 28 4 6 13 0 31 8 46 33 970 81% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   38 5 0 0 1252' 8 6 2 1 2 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 38 5 0 0 1252' 8 6 2 1 2 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Pape Gueye
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   45 5 1 2 5801' 45 0 25 16 0 70 17 0 77 1420 79% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 0 0 0 256' 2 0 1 1 0 9 1 0 6 98 83% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Villarreal 7 0 0 0 789' 7 0 2 3 0 14 4 0 15 259 78% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 25 4 1 2 3260' 25 0 14 8 0 45 12 0 54 993 81% 2
World Cup Qualification Africa Senegal 4 1 0 0 561' 4 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kenia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Senegal 2 0 0 0 302' 2 0 2 1 0 1 0 0 0 40 88% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Villarreal 4 0 0 0 543' 4 0 3 1 0 1 0 0 2 30 0% 0
2024/2025   27 5 0 0 3414' 27 0 14 6 2 58 19 0 63 1172 78% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 26 4 0 0 3254' 26 0 13 6 2 54 17 0 63 1108 82% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 1 0 0 160' 1 0 1 0 0 4 2 0 0 64 11% 0
2023/2024   9 1 0 0 1289' 9 0 7 2 0 7 2 0 18 479 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 9 1 0 0 1289' 9 0 7 2 0 7 2 0 18 479 83% 1
2022/2023   43 2 0 4 3372' 20 5 17 7 3 24 9 27 42 765 84% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 16 1 0 3 1710' 15 2 3 6 3 19 5 17 30 486 83% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 5 236' 0 0 3 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 2 0 0 0 228' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 18 1 0 1 1198' 4 2 10 1 0 5 4 10 12 279 85% 0
2021/2022   46 1 0 1 3805' 21 11 14 9 0 18 4 30 41 910 89% 4
Europa Conference League Olympique Marsylia 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 6 0 0 0 642' 3 2 3 2 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 40 0 0 1 3163' 18 9 11 7 0 18 4 30 41 910 89% 4
2020/2021   42 2 0 0 3608' 26 8 12 12 1 10 5 29 36 1084 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 180' 2 0 0 2 2 1 0 73 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 0 0 0 510' 2 2 2 1 0 1 1 1 3 105 87% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 34 2 0 0 2918' 22 6 10 11 1 7 2 27 33 906 85% 0
2019/2022   2 200' 0 0 2 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Senegal 2 200' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2021   2 59' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Senegal 2 59' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   28 0 0 2 2552' 25 3 1 7 1 35 6 51 50 845 78% 2
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Olympique Marsylia 1 0 0 0 146' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Le Havre 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 26 0 0 2 2376' 24 2 1 7 1 35 6 51 50 845 78% 2
2018/2019   24 0 0 0 1487' 9 5 4 2 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Le Havre 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Le Havre 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 22 0 0 0 1319' 8 4 4 2 0 - - - - - - -
2017/2018   3 90' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 3 90' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   2 84' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 2 84' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2