Thomas Van Den Keybus vs Bryan Heynen - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
39
Midfield
Belgium Belgium
Profil zawodnika
8
Midfield
181 cm
68 kg
29 lat (1997-02-06)
Belgium Belgium
Statystyki Thomas Van Den Keybus, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bryan Heynen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Thomas Van Den Keybus
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 2 0 0 1308' 9 0 7 2 0 29 8 0 14 408 78% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 9 1 0 0 1308' 9 0 7 2 0 29 8 0 14 408 78% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Westerlo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   17 2 0 2 2163' 17 0 9 8 0 22 7 0 17 539 78% 3
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 17 2 0 2 2163' 17 0 9 8 0 22 7 0 17 539 78% 3
2023/2024   15 1 0 2 2006' 15 0 9 4 0 26 7 0 21 495 51% 2
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 15 1 0 2 2006' 15 0 9 4 0 26 7 0 21 495 51% 2
2022/2023   33 3 0 1 2788' 23 4 7 6 0 24 10 28 20 595 77% 6
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 33 3 0 1 2788' 23 4 7 6 0 24 10 28 20 595 77% 6
2021/2022   4 3 0 0 166' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Westerlo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Club Brugge 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Westerlo 3 2 0 0 166' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   40 2 0 0 2381' 20 5 3 7 0 0 0 4 0 20 75% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Club Brugge 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Club Brugge U23 18 2 0 0 1917' 18 4 0 6 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Club Brugge 2 90' 0 0 1 0 0 0 0 4 75% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Club Brugge 2 0 0 0 136' 1 1 0 1 0 0 0 4 0 16 75% 0
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Club Brugge 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Club Brugge 15 148' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Bryan Heynen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   50 6 0 3 5031' 50 0 6 7 0 52 13 0 67 3031 86% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 13 2 0 2 1368' 13 0 2 2 0 11 2 0 26 716 84% 2
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 37 4 0 1 3663' 37 0 4 5 0 41 11 0 41 2315 87% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   34 0 0 2 3306' 34 0 3 6 0 33 6 0 35 2202 88% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 34 0 0 2 3306' 34 0 3 6 0 33 6 0 35 2202 88% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Belgia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   32 8 2 3 3509' 32 0 9 5 1 49 21 0 38 1100 67% 2
Europa Conference League Genk 6 2 0 0 572' 6 0 1 1 0 5 3 0 9 220 72% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 24 6 2 3 2651' 24 0 6 4 1 42 17 0 28 843 69% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 286' 2 0 2 2 1 0 1 37 0% 0
2022/2023   39 11 3 4 4170' 38 7 3 7 0 33 20 41 39 996 71% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 39 11 3 4 4170' 38 7 3 7 0 33 20 41 39 996 71% 4
2021/2022   45 5 0 0 4326' 43 4 2 6 1 26 11 38 26 1806 83% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 38 5 0 0 3696' 36 4 2 5 1 26 11 38 26 1806 83% 1
2020/2021   34 2 0 6 3614' 32 8 2 6 0 6 3 16 6 656 84% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Genk 1 0 0 1 149' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 29 2 0 5 3105' 27 7 2 6 0 6 3 16 6 656 84% 0
2019/2020   21 2 1 3 2010' 15 5 4 3 0 4 2 1 2 57 72% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 4 0 0 1 445' 3 1 1 0 0 4 2 1 2 57 72% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 16 1 0 2 1475' 11 4 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   52 6 1 6 4622' 36 11 8 6 0 1 0 2 1 195 81% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 40 5 1 5 3585' 29 7 6 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 3 0 0 0 340' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 9 1 0 1 697' 5 2 2 1 0 1 0 2 1 195 81% 0
2017/2018   16 0 0 1 965' 5 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 15 0 0 1 875' 4 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   59 1 0 1 4848' 28 11 22 2 0 1 1 5 2 116 84% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 38 0 0 1 3265' 20 9 13 2 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 330' 3 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 17 1 0 0 1253' 5 2 8 0 0 1 1 5 2 116 84% 0
2015/2016   30 0 0 0 1030' 5 3 6 2 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 26 0 0 0 855' 5 2 5 2 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 0 0 0 175' 0 1 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2