Thom Haye vs Allano - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
33
Midfield
185 cm
78 kg
31 lat (1995-02-09)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
17
Forward
31 lat (1995-04-24)
Brazil Brazil
Statystyki Thom Haye, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga 1 Puchar AFC World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Allano, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga 1 Brasiliense Puchar Brazylii 2 liga brazylijska Serie B Liga brazylijska Serie A 2 liga japońska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Thom Haye
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 6 3 7 4942' 36 0 22 6 1 63 25 0 31 1468 29% 2
Liga 1 Liga 1 Liga 1 Persib Bandung 22 4 3 5 3031' 22 0 13 5 0 48 20 0 22 951 0% 2
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Persib Bandung 2 0 0 0 350' 2 0 2 1 0 4 1 0 4 94 86% 0
World Cup Qualification Asia Indonezja 12 2 0 2 1561' 12 0 7 0 1 11 4 0 5 423 80% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Indonezja 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   27 0 0 2 3453' 27 0 15 6 0 39 10 0 10 1025 78% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Almere City FC 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 28 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Almere City FC 26 0 0 2 3317' 26 0 14 6 0 39 10 0 10 997 78% 0
2023/2024   30 4 3 4 3086' 30 0 5 4 1 47 16 0 16 1874 79% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 69 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 29 4 3 4 2996' 29 0 5 4 1 46 16 0 16 1805 79% 0
2022/2023   34 3 0 3 3518' 33 6 1 9 0 29 10 21 18 1489 82% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 33 3 0 3 3428' 32 6 1 8 0 29 10 21 18 1489 82% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   38 8 0 13 3826' 38 5 0 9 0 52 22 40 48 1993 81% 3
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NAC Breda 21 5 0 7 1890' 21 0 0 5 0 36 16 21 26 1231 82% 3
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 16 0 0 5 1846' 16 5 0 4 0 16 6 18 20 719 79% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NAC Breda 1 3 0 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 1 2 43 74% 0
2020/2021   37 0 0 5 3886' 36 7 1 8 0 12 2 42 24 1499 79% 1
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NAC Breda 34 0 0 5 3497' 33 6 1 8 0 10 1 37 22 1299 79% 1
Baraże ligi holenderskiej NAC Breda 3 0 0 0 389' 3 1 0 0 0 2 1 5 2 200 84% 0
2019/2020   26 0 0 2 1669' 10 4 7 4 0 10 7 6 5 154 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska ADO Den Haag 15 0 0 0 717' 2 1 7 1 0 7 4 4 3 97 81% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lecce 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NAC Breda 2 0 0 1 268' 2 1 0 1 0 3 3 2 2 57 81% 0
Serie A Serie A Serie A Lecce 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NAC Breda 6 0 0 1 684' 6 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   38 0 0 0 1490' 4 4 11 1 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Lecce 36 0 0 0 1234' 3 3 10 1 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lecce 2 0 0 0 256' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 2 0 2 4423' 31 16 5 4 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Willem II 3 0 0 1 530' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 34 2 0 1 3893' 28 13 5 4 0 - - - - - - -
2016/2017   34 3 0 1 4022' 26 19 6 4 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 34 3 0 1 4022' 26 19 6 4 0 - - - - - - -
2015/2016   46 1 0 2 2907' 13 6 19 4 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 2 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 10 0 0 0 503' 2 1 4 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 34 1 0 2 2239' 10 4 15 2 0 - - - - - - -
2014/2015   36 1 0 3 3642' 24 16 6 3 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 34 0 0 3 3462' 22 16 6 3 0 - - - - - - -
2013/2014   12 0 0 0 247' 0 0 4 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 2 77' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 10 0 0 0 170' 0 0 3 1 0 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Allano
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   48 9 3 11 6053' 48 0 23 19 1 93 31 0 126 1528 17% 18
Liga 1 Liga 1 Liga 1 Persija Jakarta 28 8 3 9 3185' 28 0 8 14 1 67 25 0 75 1084 0% 13
Brasiliense Operario Ferroviario 4 0 0 0 538' 4 0 2 1 0 6 1 0 9 101 0% 1
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Operario Ferroviario 3 0 0 0 437' 3 0 2 2 0 2 0 0 8 58 81% 1
2 liga brazylijska Serie B 2 liga brazylijska Serie B 2 liga brazylijska Serie B Operario Ferroviario 13 1 0 2 1893' 13 0 11 2 0 18 5 0 34 285 75% 3
2022/2023   18 1 1 0 2463' 15 14 3 5 1 9 3 22 31 298 71% 9
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Santa Clara 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 18 1 1 0 2463' 15 14 3 5 0 9 3 22 31 298 71% 9
2021/2022   21 2 2 4 2554' 15 10 6 7 2 8 2 27 35 340 75% 2
Europa Conference League Santa Clara 2 0 0 0 243' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 19 2 2 4 2311' 14 9 5 7 2 8 2 27 35 340 75% 2
2020/2021   19 2 0 1 2481' 14 12 4 6 1 11 7 23 25 219 76% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 19 2 0 1 2481' 14 12 4 6 1 11 7 23 25 219 76% 2
2018/2019   33 1 0 3 3004' 18 8 14 8 0 49 16 59 58 455 73% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Bursaspor 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Bursaspor 32 1 0 3 2884' 17 8 14 8 0 49 16 59 58 455 73% 0
2017/2018   29 5 0 0 2706' 19 5 10 11 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 29 5 0 0 2706' 19 5 10 11 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   12 1 0 0 1449' 9 7 2 2 0 7 4 7 12 121 75% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Estoril 2 73' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 10 1 0 0 1376' 9 7 1 2 0 7 4 7 12 121 75% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2