Thiago Silva vs Aderlan Santos - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
183 cm
79 kg
41 lat (1984-09-22)
Brazil Brazil
Profil zawodnika
33
Defence
192 cm
83 kg
37 lat (1989-04-09)
Brazil Brazil
Statystyki Thiago Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Liga Europy Puchar Portugalii Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii Brasiliense Puchar Południowoamerykański FIFA Club World Cup Copa Libertadores Premier League Summer Series Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata Copa America Champions cup Puchar Konfederacji Olimpiada Audi Cup 1
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Aderlan Santos, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Portugalii Liga portugalska Azjatycka Liga Mistrzów Liga brazylijska Serie A
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Thiago Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   60 4 0 1 5980' 60 0 8 6 0 32 15 0 18 3476 87% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 6 0 0 0 611' 6 0 1 0 0 3 2 0 4 514 93% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 1 0 1 207 86% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 2 238' 2 0 1 0 0 0 0 86 95% 0
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Fluminense 26 2 0 0 2489' 26 0 2 1 0 15 5 0 9 1526 92% 0
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Fluminense 5 1 0 1 480' 5 0 0 0 0 5 2 0 2 287 89% 0
Brasiliense Fluminense 7 1 0 0 824' 7 0 3 2 0 4 4 0 2 310 46% 0
Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Fluminense 5 0 0 0 528' 5 0 1 1 0 2 1 0 0 293 88% 0
FIFA Club World Cup Fluminense 5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 2 0 0 0 253 91% 0
2023/2024   36 4 0 1 3362' 33 2 3 6 0 15 5 0 10 2760 95% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 3 0 1 2831' 28 1 3 4 0 14 4 0 7 2226 95% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 3 1 0 0 261' 2 1 0 1 0 1 1 0 2 145 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 1 389 96% 0
2022/2023   38 0 0 2 3135' 33 2 2 4 0 10 2 8 11 1765 91% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 28 0 0 2 2366' 26 1 1 2 0 10 2 8 11 1765 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 8 0 0 0 769' 7 1 1 2 0 - - - - - - -
2021/2022   53 3 0 1 4173' 39 2 7 3 0 16 5 17 15 3005 92% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 3 292' 2 0 1 2 0 3 0 187 93% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 4 0 0 0 246' 1 0 1 0 0 0 0 1 0 70 81% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 36 3 0 0 2802' 28 2 4 2 0 13 5 11 12 2464 92% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 10 0 0 1 833' 8 0 1 1 0 1 0 2 3 284 92% 0
2020/2021   56 2 0 0 4488' 43 7 2 6 1 10 3 16 21 1986 92% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 268' 2 1 0 0 0 0 0 1 1 106 96% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 2 0 0 2179' 23 2 0 5 1 8 3 12 14 1583 92% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 13 0 0 0 1043' 10 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 9 0 0 0 817' 7 2 1 0 0 2 0 3 6 297 92% 0
2019/2020   35 1 0 0 3548' 33 9 1 4 0 6 2 11 13 1773 95% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 1 0 0 0 211' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 21 0 0 0 2196' 20 7 1 1 0 5 2 9 10 1378 95% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 3 1 0 0 331' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 10 0 0 0 810' 9 0 0 2 0 1 0 2 3 395 92% 0
2018/2019   42 0 0 1 3843' 37 5 2 4 0 13 1 25 32 2285 93% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 0 0 0 470' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 27 0 0 1 2406' 24 3 1 4 0 12 1 20 25 1766 94% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 7 0 0 0 706' 7 1 0 0 0 1 0 5 7 519 92% 1
2017/2018   47 1 0 0 3613' 37 4 1 5 0 12 3 25 15 2021 96% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 7 0 0 0 612' 6 1 0 0 0 2 0 1 3 332 94% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 32 1 0 0 2298' 24 2 1 5 0 10 3 24 12 1689 96% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 6 450' 5 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0 0 0 163' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   47 6 0 2 3918' 42 3 0 1 0 27 10 22 29 2579 94% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 29 3 0 2 2476' 27 1 0 1 0 21 10 15 25 2152 94% 2
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 4 2 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 1 0 0 316' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 0 0 0 766' 8 1 0 0 0 6 0 7 4 427 96% 0
2015/2017   9 0 0 0 478' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification S. Amer Brazylia 9 0 0 0 478' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   46 1 0 1 3924' 42 1 1 4 0 18 7 22 35 2385 94% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 9 0 0 0 810' 9 0 0 1 0 1 0 3 12 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 4 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 31 1 0 1 2754' 29 1 1 3 0 17 7 19 23 2385 94% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   41 2 0 0 3440' 37 2 0 1 0 11 3 11 26 1659 91% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 6 1 0 0 591' 6 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 26 1 0 0 2399' 26 1 0 1 0 11 3 11 26 1659 91% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 270' 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   40 4 0 0 3347' 36 1 2 1 0 21 5 17 26 1852 93% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 29 3 0 0 2565' 28 1 1 1 0 21 5 17 26 1852 93% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 7 602' 6 0 1 - - - - - - -
2012/2013   34 3 1 0 3168' 33 2 0 5 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 22 0 0 0 2037' 22 1 0 2 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 1 1 1 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 9 2 0 0 891' 9 1 0 3 0 - - - - - - -
2011/2012   37 3 0 0 3265' 35 2 1 3 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AC Milan 7 1 0 0 580' 6 0 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 28 2 0 0 2475' 27 2 0 2 0 - - - - - - -
2010/2011   43 1 0 1 3977' 43 2 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AC Milan 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch AC Milan 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 33 1 0 1 3077' 33 2 0 1 0 - - - - - - -
2009/2010   42 2 0 0 3660' 40 2 0 3 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 33 2 0 0 3010' 33 1 0 3 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Lazio Rzym 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AC Milan 7 0 0 0 650' 7 1 0 0 0 - - - - - - -
2007/2009   3 112' 0 0 2 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 3 112' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Aderlan Santos
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 1 0 0 1309' 13 0 3 2 0 13 2 0 3 405 80% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii AVS 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska AVS 12 1 0 0 1219' 12 0 3 2 0 13 2 0 3 405 80% 1
2024/2025   30 1 0 0 3008' 30 0 5 4 0 12 1 0 5 1073 86% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 18 0 0 0 1761' 18 0 2 3 0 11 1 0 4 885 88% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska AVS 10 0 0 0 1037' 10 0 3 1 0 1 0 0 1 188 80% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   34 3 0 0 3060' 34 0 0 8 1 21 8 0 19 1800 73% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 32 3 0 0 2880' 32 0 0 8 1 21 8 0 19 1800 73% 1
2022/2023   32 2 0 0 2916' 32 1 0 3 1 14 4 11 9 1070 87% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 32 1 0 0 2916' 32 1 0 3 1 14 4 11 9 1070 87% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   8 5 0 0 780' 8 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Rio Ave 6 3 0 0 540' 6 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 2 0 0 0 240' 2 0 0 1 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 2 0 0 3528' 37 2 1 10 0 22 7 33 12 1435 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rio Ave 3 0 0 0 330' 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 34 2 0 0 3152' 34 2 0 8 0 22 7 33 12 1435 85% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 1 46' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   32 0 0 0 3027' 32 2 0 8 0 24 7 27 14 1500 90% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 30 0 0 0 2847' 30 2 0 8 0 24 7 27 14 1500 90% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   8 1 0 0 720' 8 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Ahli 8 1 0 0 720' 8 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 0 0 0 1253' 11 2 2 1 0 2 1 13 4 394 84% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 29 0 0 0 1182' 11 2 1 1 0 2 1 13 4 394 84% 3
2015/2016   44 1 0 0 2489' 27 0 1 4 1 9 3 10 6 537 83% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 31 0 0 0 1530' 17 0 0 2 1 7 2 9 6 537 83% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 5 239' 2 0 1 2 1 1 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   36 5 0 0 2988' 32 1 0 6 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 5 2 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 31 3 0 0 2868' 31 1 0 6 1 - - - - - - -
2013/2014   32 4 0 0 2536' 27 0 1 5 2 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 25 3 0 0 2206' 24 0 1 5 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 4 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   12 1 0 0 810' 9 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 11 1 0 0 810' 9 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2