Tessmann vs Adrien Thomasson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
USA USA
Profil zawodnika
28
Midfield
177 cm
72 kg
32 lat (1993-12-10)
France France
Statystyki Tessmann, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Francji Liga francuska Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Olimpiada
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Adrien Thomasson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tessmann
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 2 0 0 3627' 32 0 11 3 0 39 15 0 25 1605 83% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 5 1 0 0 561' 5 0 2 1 0 9 6 0 4 376 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 1 39 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 23 1 0 0 2625' 23 0 8 2 0 26 8 0 20 1091 86% 3
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje USA 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 1 0 0 0 45 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Olympique Lyon 1 171' 1 0 1 1 0 0 0 54 0% 0
2024/2025   24 1 0 0 3181' 24 0 14 4 0 25 12 0 25 1265 90% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 13 1 0 0 1610' 13 0 6 3 0 18 10 0 14 743 91% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 1 180' 1 0 1 1 0 0 2 58 93% 0
CONCACAF Nations League 1 USA 3 0 0 0 425' 3 0 2 0 0 2 0 0 3 168 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Lyon 7 0 0 0 966' 7 0 5 1 0 4 2 0 6 296 87% 1
2023/2024   39 7 0 3 3856' 39 0 4 8 0 66 17 0 44 2245 76% 1
Serie B Serie B Serie B Venezia 38 7 0 3 3623' 38 0 3 8 0 64 17 0 44 2193 78% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Venezia 1 233' 1 0 1 2 0 0 0 52 0% 0
2022/2023   5 534' 5 0 1 6 1 0 7 252 83% 1
Serie B Serie B Serie B Venezia 5 534' 5 0 1 6 1 0 7 252 83% 1
Statystyki Adrien Thomasson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 4 0 10 4108' 37 0 10 11 0 48 16 0 49 1512 81% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 33 3 0 10 3652' 33 0 9 11 0 43 14 0 44 1334 84% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 3 1 0 0 300' 3 0 0 0 0 3 2 0 2 132 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RC Lens 1 156' 1 0 1 2 0 0 3 46 0% 0
2024/2025   34 3 0 7 4224' 34 0 15 7 0 47 16 0 53 1669 84% 8
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 31 3 0 7 3745' 31 0 13 7 0 42 14 0 48 1538 84% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 209' 1 0 1 2 1 0 1 33 79% 1
Europa Conference League RC Lens 2 270' 2 0 1 3 1 0 4 98 89% 0
2023/2024   18 2 0 2 2556' 15 3 14 3 1 35 7 0 16 753 75% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 29 76% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 16 1 0 2 2238' 13 3 12 2 1 30 6 0 15 626 74% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RC Lens 2 1 0 0 318' 2 0 2 1 0 5 1 0 0 98 79% 0
2022/2023   36 6 0 7 4270' 27 13 13 3 0 30 14 30 34 906 83% 8
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 1 0 0 197' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 19 5 0 5 2570' 16 9 7 1 0 19 9 17 17 489 80% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 15 0 0 2 1503' 10 4 5 2 0 11 5 13 17 417 86% 4
2021/2022   33 8 0 4 3396' 27 9 4 2 1 34 19 33 35 1181 79% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 33 8 0 4 3396' 27 9 4 2 1 34 19 33 35 1181 79% 4
2020/2021   37 5 0 1 4663' 31 18 6 8 1 26 15 45 33 859 78% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 37 5 0 1 4663' 31 18 6 8 1 26 15 45 33 859 78% 2
2019/2020   35 10 0 4 4215' 30 16 3 6 0 50 18 29 39 702 79% 8
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Strasbourg 6 1 0 2 552' 3 3 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 2 1 0 0 246' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 26 8 0 2 3214' 25 11 1 4 0 50 18 29 39 702 79% 8
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 1 0 0 0 203' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   42 5 0 8 4435' 31 15 7 8 1 53 18 24 41 869 78% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 37 5 0 8 4025' 28 15 6 6 1 53 18 24 41 869 78% 5
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 5 0 0 0 410' 3 0 1 2 0 - - - - - - -
2017/2018   40 7 0 3 4431' 31 16 7 4 0 56 16 27 32 1160 78% 7
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 37 5 0 3 4251' 29 16 7 4 0 56 16 27 32 1160 78% 7
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 2 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   36 3 0 2 3554' 24 12 9 5 1 34 11 43 31 934 81% 4
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 2 1 0 0 164' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 32 2 0 2 3210' 21 12 8 5 1 34 11 43 31 934 81% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   40 4 0 4 4655' 32 18 5 8 0 38 11 48 41 1340 79% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 4 1 0 0 452' 1 3 0 1 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nantes 1 119' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 35 3 0 4 4084' 31 15 4 7 0 38 11 48 41 1340 79% 4
2014/2015   31 2 0 5 2324' 20 4 4 3 0 30 11 27 33 779 75% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Evian TG 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 28 2 0 5 2177' 20 4 2 3 0 30 11 27 33 779 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Evian TG 2 63' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   6 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Vannes 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   4 0 0 0 226' 0 0 3 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 4 0 0 0 226' 0 0 3 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2