Zenit St Petersburg

Witamy w Zenit St Petersburg (Russia - Liga rosyjska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Zenit St Petersburg logo Zenit St Petersburg Staty

Forma drużyny:
W
L
L
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 21

    Gole

  • 3.50

    na mecz

  • 6

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 0

    Przegrane

  • 6/6

    Over 2.5

  • 6/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 66

    Meczów

  • 129

    Gole

  • 1.95

    na mecz

  • 38

    Wygrane

  • 13

    Remisy

  • 15

    Przegrane

  • 47.0%

    Over 2.5

  • 75.8%

    Over 1.5

  • 39.39%

    CS

  • 48.48%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Zenit St Petersburg
Klubowe mecze towarzyskie
22 lut
Nierozpoczęty
Klubowe mecze towarzyskie
22 lut
Nierozpoczęty
Rosja - Liga rosyjska
29 lut
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 30 69 22 3 5 46 27 19
L
W
W
W
W
2 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 30 62 18 8 4 47 15 32
W
W
W
W
L
3 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 30 61 18 7 5 50 19 31
W
W
W
L
W
4 FK Krasnodar FK Krasnodar 30 49 12 13 5 40 22 18
W
L
D
L
D
5 Terek Grozny Terek Grozny 30 48 14 6 10 38 35 3
W
L
W
W
W
6 FK Rostów FK Rostów 30 48 13 9 8 36 18 18
L
W
W
L
W
7 FC Ufa FC Ufa 30 43 12 7 11 22 25 -3
W
D
W
L
W
8 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa 30 42 10 12 8 39 27 12
L
W
W
D
L
9 Rubin Kazań Rubin Kazań 30 38 10 8 12 30 34 -4
W
L
L
W
W
10 Amkar Perm Amkar Perm 30 35 8 11 11 25 29 -4
L
D
L
L
L
11 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 30 30 7 9 14 25 36 -11
W
D
L
W
D
12 Anży Machaczkała Anży Machaczkała 30 30 7 9 14 24 38 -14
L
L
L
D
D
13 Urał Jekaterynburg Urał Jekaterynburg 30 30 8 6 16 24 44 -20
L
L
D
L
L
14 Arsenal Tula Arsenal Tula 30 28 7 7 16 18 40 -22
W
D
L
W
L
15 Krylja Sowietow Samara Krylja Sowietow Samara 30 28 6 10 14 31 39 -8
L
W
L
W
D
16 Tom Tomsk Tom Tomsk 30 14 3 5 22 17 64 -47
L
L
L
L
L
  • 1/16
  •  
  • Legia Warszawa 00
    Ajax Amsterdam 01
    16-02-2017 Legia Warszawa
    0 - 0
    Ajax Amsterdam
    23-02-2017 Ajax Amsterdam
    1 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • Anderlecht Bruksela 21
    Zenit St Petersburg 03
    16-02-2017 Anderlecht Bruksela
    2 - 0
    Zenit St Petersburg
    23-02-2017 Zenit St Petersburg
    3 - 1
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • Athletic Bilbao 30
    APOEL Nikozja 22
    16-02-2017 Athletic Bilbao
    3 - 2
    APOEL Nikozja
    23-02-2017 APOEL Nikozja
    2 - 0
    Athletic Bilbao
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 11
    Besiktas Stambuł 32
    16-02-2017 Hapoel Be'er Szewa
    1 - 3
    Besiktas Stambuł
    23-02-2017 Besiktas Stambuł
    2 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Manchester United 31
    Saint-Etienne 00
    16-02-2017 Manchester United
    3 - 0
    Saint-Etienne
    22-02-2017 Saint-Etienne
    0 - 1
    Manchester United
  •  
  • PAOK Saloniki 01
    Schalke 04 31
    16-02-2017 PAOK Saloniki
    0 - 3
    Schalke 04
    22-02-2017 Schalke 04
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Villarreal 01
    AS Roma 40
    16-02-2017 Villarreal
    0 - 4
    AS Roma
    23-02-2017 AS Roma
    0 - 1
    Villarreal
  •  
  • Astra Giurgiu 20
    Genk 21
    16-02-2017 Astra Giurgiu
    2 - 2
    Genk
    23-02-2017 Genk
    1 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • AZ Alkmaar 11
    Olympique Lyon 47
    16-02-2017 AZ Alkmaar
    1 - 4
    Olympique Lyon
    23-02-2017 Olympique Lyon
    7 - 1
    AZ Alkmaar
  •  
  • Borussia M'gladbach 04
    Fiorentina 12
    16-02-2017 Borussia M'gladbach
    0 - 1
    Fiorentina
    23-02-2017 Fiorentina
    2 - 4
    Borussia M'gladbach
  •  
  • Celta Vigo 02
    Szachtar Donieck 10
    16-02-2017 Celta Vigo
    0 - 1
    Szachtar Donieck
    23-02-2017 Szachtar Donieck
    0 - 2
    Celta Vigo
  •  
  • Łudogorec Razgrad 10
    FC Kopenhaga 20
    16-02-2017 Łudogorec Razgrad
    1 - 2
    FC Kopenhaga
    23-02-2017 FC Kopenhaga
    0 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • FK Rostów 41
    Sparta Praga 01
    16-02-2017 FK Rostów
    4 - 0
    Sparta Praga
    23-02-2017 Sparta Praga
    1 - 1
    FK Rostów
  •  
  • Gent 12
    Tottenham Hotspur 02
    16-02-2017 Gent
    1 - 0
    Tottenham Hotspur
    23-02-2017 Tottenham Hotspur
    2 - 2
    Gent
  •  
  • Olympiakos Pireus 03
    Osmanlispor FK 00
    16-02-2017 Olympiakos Pireus
    0 - 0
    Osmanlispor FK
    23-02-2017 Osmanlispor FK
    0 - 3
    Olympiakos Pireus
  •  
  • FK Krasnodar 11
    Fenerbahce 01
    16-02-2017 FK Krasnodar
    1 - 0
    Fenerbahce
    22-02-2017 Fenerbahce
    1 - 1
    FK Krasnodar
  •  
  • 1/8
  •  
  • Olympiakos Pireus 11
    Besiktas Stambuł 14
    09-03-2017 Olympiakos Pireus
    1 - 1
    Besiktas Stambuł
    16-03-2017 Besiktas Stambuł
    4 - 1
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Schalke 04 12
    Borussia M'gladbach 12
    09-03-2017 Schalke 04
    1 - 1
    Borussia M'gladbach
    16-03-2017 Borussia M'gladbach
    2 - 2
    Schalke 04
  •  
  • Celta Vigo 22
    FK Krasnodar 10
    09-03-2017 Celta Vigo
    2 - 1
    FK Krasnodar
    16-03-2017 FK Krasnodar
    0 - 2
    Celta Vigo
  •  
  • Gent 21
    Genk 51
    09-03-2017 Gent
    2 - 5
    Genk
    16-03-2017 Genk
    1 - 1
    Gent
  •  
  • Olympique Lyon 41
    AS Roma 22
    09-03-2017 Olympique Lyon
    4 - 2
    AS Roma
    16-03-2017 AS Roma
    2 - 1
    Olympique Lyon
  •  
  • FC Kopenhaga 20
    Ajax Amsterdam 12
    09-03-2017 FC Kopenhaga
    2 - 1
    Ajax Amsterdam
    16-03-2017 Ajax Amsterdam
    2 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • APOEL Nikozja 00
    Anderlecht Bruksela 11
    09-03-2017 APOEL Nikozja
    0 - 1
    Anderlecht Bruksela
    16-03-2017 Anderlecht Bruksela
    1 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • FK Rostów 10
    Manchester United 11
    09-03-2017 FK Rostów
    1 - 1
    Manchester United
    16-03-2017 Manchester United
    1 - 0
    FK Rostów
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Olympique Lyon 21
    Besiktas Stambuł 12
    13-04-2017 Olympique Lyon
    2 - 1
    Besiktas Stambuł
    20-04-2017 Besiktas Stambuł
    2 - 1
    Olympique Lyon
  •  
  • Ajax Amsterdam 22
    Schalke 04 03
    13-04-2017 Ajax Amsterdam
    2 - 0
    Schalke 04
    20-04-2017 Schalke 04
    3 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Anderlecht Bruksela 11
    Manchester United 12
    13-04-2017 Anderlecht Bruksela
    1 - 1
    Manchester United
    20-04-2017 Manchester United
    2 - 1
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • Celta Vigo 31
    Genk 21
    13-04-2017 Celta Vigo
    3 - 2
    Genk
    20-04-2017 Genk
    1 - 1
    Celta Vigo
  •  
  • semifinal
  •  
  • Celta Vigo 01
    Manchester United 11
    04-05-2017 Celta Vigo
    0 - 1
    Manchester United
    11-05-2017 Manchester United
    1 - 1
    Celta Vigo
  •  
  • Ajax Amsterdam 41
    Olympique Lyon 13
    03-05-2017 Ajax Amsterdam
    4 - 1
    Olympique Lyon
    11-05-2017 Olympique Lyon
    3 - 1
    Ajax Amsterdam
  •  
  • final
  •  
  • Ajax Amsterdam 0
    Manchester United 2
  •  
  •  
  • Winner

    Manchester United
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 4
  •  
  • Baltika 1
    Dynamo Moskwa 3
  •  
  • Czernomorec 0
    Fakel 1
  •  
  • Energomash Belgorod 3
    Kubań Krasnodar 0
  •  
  • CRFSO Smolensk 0
    Szynnik Jarosław 1
  •  
  • FC Dolgoprudny 0
    Tosno 1
  •  
  • Kaluga 1
    FC Tambov 3
  •  
  • Tekstilshchik 0
    Chimki Moskwa 1
  •  
  • Torpedo Moskwa 1
    Mordowija Sarańsk 2
  •  
  • Volga Ulyanovsk 1
    Sokol Saratov 0
  •  
  • Biolog Novokubansk 0
    Spartak Nalczik 2
  •  
  • FC Chelyabinsk 2
    Neftekhimik 0
  •  
  • Legion Dynamo 1
    FC Volgar 2
  •  
  • Dinamo Barnaul 0
    FC Yenisey Krasnoyarsk 3
  •  
  • FC Chita 1
    Luch Energiya Vladivostok 0
  •  
  • Tyumen 0
    Sybir Nowosybirsk 1
  •  
  • Sakhalin 1
    SKA-Khabarovsk 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • Szynnik Jarosław 0
    Krylja Sowietow Samara 2
  •  
  • FC Tambov 0
    Zenit St Petersburg 5
  •  
  • FC Chita 0
    Rubin Kazań 1
  •  
  • Chimki Moskwa 0
    Lokomotiw Moskwa 3
  •  
  • Energomash Belgorod 1
    FC Ufa 1
  •  
  • Fakel 1
    Terek Grozny 1
  •  
  • Mordowija Sarańsk 1
    Anży Machaczkała 2
  •  
  • Tosno 2
    Arsenal Tula 0
  •  
  • FC Volgar 0
    Gazovik Orenburg 1
  •  
  • Volga Ulyanovsk 0
    Amkar Perm 0
  •  
  • Spartak Nalczik 0
    FK Krasnodar 2
  •  
  • FC Yenisey Krasnoyarsk 2
    CSKA Moskwa 1
  •  
  • Dynamo Moskwa 4
    FK Rostów 0
  •  
  • FC Chelyabinsk 0
    Urał Jekaterynburg 3
  •  
  • Sybir Nowosybirsk 1
    Tom Tomsk 0
  •  
  • SKA-Khabarovsk 1
    Spartak Moskwa 0
  •  
  • 1/8
  •  
  • FK Krasnodar 3
    Gazovik Orenburg 2
  •  
  • Anży Machaczkała 4
    Zenit St Petersburg 0
  •  
  • Krylja Sowietow Samara 1
    Lokomotiw Moskwa 3
  •  
  • Tosno 3
    Dynamo Moskwa 2
  •  
  • Terek Grozny 1
    FC Ufa 1
  •  
  • Rubin Kazań 1
    SKA-Khabarovsk 0
  •  
  • Amkar Perm 1
    Urał Jekaterynburg 1
  •  
  • FC Yenisey Krasnoyarsk 2
    Sybir Nowosybirsk 3
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 1
    Tosno 0
  •  
  • FC Ufa 1
    Anży Machaczkała 0
  •  
  • Rubin Kazań 1
    Sybir Nowosybirsk 0
  •  
  • Urał Jekaterynburg 3
    FK Krasnodar 3
  •  
  • semifinal
  •  
  • Urał Jekaterynburg 2
    Rubin Kazań 1
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 1
    FC Ufa 0
  •  
  • final
  •  
  • Urał Jekaterynburg 0
    Lokomotiw Moskwa 2
  •  
  •  
  • Winner

    Lokomotiw Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 1
    AGF 2
  •  
  • Zenit St Petersburg 1
    Oerebro 1
  •  
  • Kalmar FF 1
    Broendby IF 2
  •  
  • Jablonec 3
    IFK Norrkoeping 2
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Zenit St Petersburg Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Najlepsi strzelcy Zenit St Petersburg
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Giuliano Giuliano
19
0.7
2 Artiem Dziuba Dziuba
18
0.6
3 Aleksandr Kokorin Kokorin
16
0.5
4 Luka Djordjević Djordjević
9
0.6
5 Robert Mak Mak
8
0.4
6 Oleg Szatow Szatow
6
0.3
7 Domenico Criscito Criscito
6
0.3
8 Danny Danny
6
0.5
9 Aleksandr Kierżakow Kierżakow
5
0.6
10 Jurij Żyrkow Żyrkow
4
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 129 na mecz: 1.95
Straconych bramek 63 na mecz: 0.95
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 32
48.48%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 26
39.39%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.91
Wygranych meczów do zera (WTN) 20
30.30%
Przegranych meczów do zera (LTN) 8
12.12%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 18
27.27%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 10
15.15%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Zenit St Petersburg wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 13 16 5 4
Przegranych 10 4 0 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 6
20.7%
1-0 4
13.8%
1-1 4
13.8%
0-1 3
10.3%
0-0 2
6.9%
3-1 2
6.9%
5-0 1
3.4%
0-2 1
3.4%
3-0 1
3.4%
2-1 1
3.4%
4-1 1
3.4%
1-2 1
3.4%
4-2 1
3.4%
3-2 1
3.4%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics