Zenit St Petersburg

Witamy w Zenit St Petersburg (Russia - Liga rosyjska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Zenit St Petersburg logo Zenit St Petersburg Staty

Forma drużyny:
W
W
D
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 21

    Gole

  • 3.50

    na mecz

  • 5

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 1

    Przegrane

  • 6/6

    Over 2.5

  • 6/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 61

    Meczów

  • 109

    Gole

  • 1.79

    na mecz

  • 34

    Wygrane

  • 11

    Remisy

  • 16

    Przegrane

  • 54.1%

    Over 2.5

  • 80.3%

    Over 1.5

  • 31.15%

    CS

  • 57.38%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Zenit St Petersburg
Klubowe mecze towarzyskie
dzisiaj 09:00
Koniec
90'
Klubowe mecze towarzyskie
dzisiaj 15:00
Nierozpoczęty
Klubowe mecze towarzyskie
22 lut
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Lusitanos 21
    EB/Streymur 25
    02-07-2013 Lusitanos
    2 - 2
    EB/Streymur
    09-07-2013 EB/Streymur
    5 - 1
    Lusitanos
  •  
  • Szirak 30
    Tre Penne Galazzano 01
    02-07-2013 Szirak
    3 - 0
    Tre Penne Galazzano
    09-07-2013 Tre Penne Galazzano
    1 - 0
    Szirak
  •  
  • Round 2
  •  
  • Cliftonville 00
    Celtic Glasgow 32
    17-07-2013 Cliftonville
    0 - 3
    Celtic Glasgow
    23-07-2013 Celtic Glasgow
    2 - 0
    Cliftonville
  •  
  • Gyori ETO 01
    Maccabi Tel Awiw 22
    17-07-2013 Gyori ETO
    0 - 2
    Maccabi Tel Awiw
    23-07-2013 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Gyori ETO
  •  
  • TNS 10
    Legia Warszawa 31
    17-07-2013 TNS
    1 - 3
    Legia Warszawa
    24-07-2013 Legia Warszawa
    1 - 0
    TNS
  •  
  • Slovan Bratysława 20
    Łudogorec Razgrad 13
    17-07-2013 Slovan Bratysława
    2 - 1
    Łudogorec Razgrad
    24-07-2013 Łudogorec Razgrad
    3 - 0
    Slovan Bratysława
  •  
  • Elfsborg 74
    Daugava Ryga 10
    17-07-2013 Elfsborg
    7 - 1
    Daugava Ryga
    23-07-2013 Daugava Ryga
    0 - 4
    Elfsborg
  •  
  • Sligo Rovers 00
    Molde 12
    17-07-2013 Sligo Rovers
    0 - 1
    Molde
    23-07-2013 Molde
    2 - 0
    Sligo Rovers
  •  
  • FK Neftczi 00
    Skenderbeu 01
    17-07-2013 FK Neftczi
    0 - 0
    Skenderbeu
    23-07-2013 Skenderbeu
    1 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • HJK Helsinki 01
    Nomme JK Kalju 02
    17-07-2013 HJK Helsinki
    0 - 0
    Nomme JK Kalju
    23-07-2013 Nomme JK Kalju
    2 - 1
    HJK Helsinki
  •  
  • Szirak 10
    Partizan Belgrad 10
    17-07-2013 Szirak
    1 - 1
    Partizan Belgrad
    24-07-2013 Partizan Belgrad
    0 - 0
    Szirak
  •  
  • Steaua Bukareszt 32
    FK Vardar Skopje 01
    16-07-2013 Steaua Bukareszt
    3 - 0
    FK Vardar Skopje
    23-07-2013 FK Vardar Skopje
    1 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Birkirkara 00
    NK Maribor 02
    16-07-2013 Birkirkara
    0 - 0
    NK Maribor
    24-07-2013 NK Maribor
    2 - 0
    Birkirkara
  •  
  • CS Fola Esch 00
    Dinamo Zagrzeb 51
    16-07-2013 CS Fola Esch
    0 - 5
    Dinamo Zagrzeb
    23-07-2013 Dinamo Zagrzeb
    1 - 0
    CS Fola Esch
  •  
  • Ekranas 01
    FH Hafnarfjordur 12
    16-07-2013 Ekranas
    0 - 1
    FH Hafnarfjordur
    23-07-2013 FH Hafnarfjordur
    2 - 1
    Ekranas
  •  
  • Sheriff Tyraspol 15
    Sutjeska 10
    16-07-2013 Sheriff Tyraspol
    1 - 1
    Sutjeska
    23-07-2013 Sutjeska
    0 - 5
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • BATE Borysów 00
    Szachtior Karaganda 11
    16-07-2013 BATE Borysów
    0 - 1
    Szachtior Karaganda
    23-07-2013 Szachtior Karaganda
    1 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Dinamo Tbilisi 63
    EB/Streymur 11
    16-07-2013 Dinamo Tbilisi
    6 - 1
    EB/Streymur
    23-07-2013 EB/Streymur
    1 - 3
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Viktoria Pilzno 42
    Zeljeznicar 31
    16-07-2013 Viktoria Pilzno
    4 - 3
    Zeljeznicar
    23-07-2013 Zeljeznicar
    1 - 2
    Viktoria Pilzno
  •  
  • Round 3
  •  
  • Celtic Glasgow 10
    Elfsborg 00
    31-07-2013 Celtic Glasgow
    1 - 0
    Elfsborg
    07-08-2013 Elfsborg
    0 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Red Bull Salzburg 11
    Fenerbahce 13
    31-07-2013 Red Bull Salzburg
    1 - 1
    Fenerbahce
    06-08-2013 Fenerbahce
    3 - 1
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Łudogorec Razgrad 21
    Partizan Belgrad 10
    31-07-2013 Łudogorec Razgrad
    2 - 1
    Partizan Belgrad
    06-08-2013 Partizan Belgrad
    0 - 1
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • APOEL Nikozja 10
    NK Maribor 10
    31-07-2013 APOEL Nikozja
    1 - 1
    NK Maribor
    06-08-2013 NK Maribor
    0 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • Molde 10
    Legia Warszawa 10
    31-07-2013 Molde
    1 - 1
    Legia Warszawa
    07-08-2013 Legia Warszawa
    0 - 0
    Molde
  •  
  • Olympique Lyon 11
    Grasshopper 00
    30-07-2013 Olympique Lyon
    1 - 0
    Grasshopper
    06-08-2013 Grasshopper
    0 - 1
    Olympique Lyon
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 13
    Sheriff Tyraspol 00
    30-07-2013 Dinamo Zagrzeb
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
    07-08-2013 Sheriff Tyraspol
    0 - 3
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • PSV Eindhoven 23
    Zulte-Waregem 00
    30-07-2013 PSV Eindhoven
    2 - 0
    Zulte-Waregem
    07-08-2013 Zulte-Waregem
    0 - 3
    PSV Eindhoven
  •  
  • PAOK Saloniki 01
    Metalist Charków 21
    30-07-2013 PAOK Saloniki
    0 - 2
    Metalist Charków
    07-08-2013 Metalist Charków
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • FC Basel 13
    Maccabi Tel Awiw 03
    30-07-2013 FC Basel
    1 - 0
    Maccabi Tel Awiw
    06-08-2013 Maccabi Tel Awiw
    3 - 3
    FC Basel
  •  
  • FC Nordsjaelland 00
    Zenit St Petersburg 15
    30-07-2013 FC Nordsjaelland
    0 - 1
    Zenit St Petersburg
    07-08-2013 Zenit St Petersburg
    5 - 0
    FC Nordsjaelland
  •  
  • Austria Wiedeń 10
    FH Hafnarfjordur 00
    30-07-2013 Austria Wiedeń
    1 - 0
    FH Hafnarfjordur
    07-08-2013 FH Hafnarfjordur
    0 - 0
    Austria Wiedeń
  •  
  • Dinamo Tbilisi 01
    Steaua Bukareszt 21
    30-07-2013 Dinamo Tbilisi
    0 - 2
    Steaua Bukareszt
    06-08-2013 Steaua Bukareszt
    1 - 1
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • Nomme JK Kalju 02
    Viktoria Pilzno 46
    30-07-2013 Nomme JK Kalju
    0 - 4
    Viktoria Pilzno
    07-08-2013 Viktoria Pilzno
    6 - 2
    Nomme JK Kalju
  •  
  • Szachtior Karaganda 32
    Skenderbeu 03
    30-07-2013 Szachtior Karaganda
    3 - 0
    Skenderbeu
    06-08-2013 Skenderbeu
    3 - 2
    Szachtior Karaganda
  •  
  • final
  •  
  • Fenerbahce 00
    Arsenal 32
    21-08-2013 Fenerbahce
    0 - 3
    Arsenal
    27-08-2013 Arsenal
    2 - 0
    Fenerbahce
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 03
    Austria Wiedeń 22
    21-08-2013 Dinamo Zagrzeb
    0 - 2
    Austria Wiedeń
    27-08-2013 Austria Wiedeń
    2 - 3
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Łudogorec Razgrad 20
    FC Basel 42
    21-08-2013 Łudogorec Razgrad
    2 - 4
    FC Basel
    27-08-2013 FC Basel
    2 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Steaua Bukareszt 12
    Legia Warszawa 12
    21-08-2013 Steaua Bukareszt
    1 - 1
    Legia Warszawa
    27-08-2013 Legia Warszawa
    2 - 2
    Steaua Bukareszt
  •  
  • Schalke 04 1
    Metalist Charków 1
    21-08-2013 Schalke 04
    -
    Metalist Charków
    21-08-2013 Metalist Charków
    1 - 1
    Schalke 04
  •  
  • Schalke 04 1
    PAOK Saloniki 1
    21-08-2013 Schalke 04
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    21-08-2013 PAOK Saloniki
    -
    Schalke 04
  •  
  • PSV Eindhoven 10
    AC Milan 13
    20-08-2013 PSV Eindhoven
    1 - 1
    AC Milan
    28-08-2013 AC Milan
    3 - 0
    PSV Eindhoven
  •  
  • Olympique Lyon 00
    Real Sociedad 22
    20-08-2013 Olympique Lyon
    0 - 2
    Real Sociedad
    28-08-2013 Real Sociedad
    2 - 0
    Olympique Lyon
  •  
  • Viktoria Pilzno 31
    NK Maribor 10
    20-08-2013 Viktoria Pilzno
    3 - 1
    NK Maribor
    28-08-2013 NK Maribor
    0 - 1
    Viktoria Pilzno
  •  
  • Pacos Ferreira 12
    Zenit St Petersburg 44
    20-08-2013 Pacos Ferreira
    1 - 4
    Zenit St Petersburg
    28-08-2013 Zenit St Petersburg
    4 - 2
    Pacos Ferreira
  •  
  • Szachtior Karaganda 20
    Celtic Glasgow 03
    20-08-2013 Szachtior Karaganda
    2 - 0
    Celtic Glasgow
    28-08-2013 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Szachtior Karaganda
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • CSKA Moskwa 3
    Zenit St Petersburg 0
  •  
  •  
  • Winner

    CSKA Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 30 64 20 4 6 49 26 23
W
W
W
W
W
2 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 30 63 19 6 5 63 32 31
W
L
D
W
W
3 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa 30 59 17 8 5 51 23 28
L
L
D
W
W
4 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 30 52 15 7 8 54 37 17
L
W
W
L
L
5 FK Krasnodar FK Krasnodar 30 50 15 5 10 46 39 7
D
W
W
L
W
6 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 30 50 15 5 10 46 36 10
W
W
L
L
L
7 FK Rostów FK Rostów 30 39 10 9 11 40 40 0
L
W
L
D
L
8 Rubin Kazań Rubin Kazań 30 38 9 11 10 36 30 6
D
W
W
L
W
9 Amkar Perm Amkar Perm 30 38 9 11 10 36 37 -1
D
L
L
D
L
10 Kubań Krasnodar Kubań Krasnodar 30 38 10 8 12 40 42 -2
L
L
W
W
L
11 Urał Jekaterynburg Urał Jekaterynburg 30 34 9 7 14 28 46 -18
W
W
L
D
W
12 Terek Grozny Terek Grozny 30 33 8 9 13 27 33 -6
D
W
L
W
L
13 Tom Tomsk Tom Tomsk 30 31 8 7 15 23 39 -16
W
L
W
D
W
14 Krylja Sowietow Samara Krylja Sowietow Samara 30 29 6 11 13 27 46 -19
W
L
L
D
L
15 Wołga Niżny Nowogród Wołga Niżny Nowogród 30 21 6 3 21 22 65 -43
L
L
L
L
W
16 Anży Machaczkała Anży Machaczkała 30 20 3 11 16 25 42 -17
L
L
W
D
L
  • Round 4
  •  
  • FC Dolgoprudny 1
    Baltika 1
  •  
  • Sokol Saratov 0
    Arsenal Tula 0
  •  
  • Tosno 1
    FC Sochi 0
  •  
  • Torpedo Armavir 0
    FC Rotor Volgograd 1
  •  
  • Mitos 1
    FC Salyut Belgorod 3
  •  
  • FC Ufa 0
    Neftekhimik 1
  •  
  • Gazovik Orenburg 1
    Sybir Nowosybirsk 0
  •  
  • Irtysz 1
    Luch Energiya Vladivostok 2
  •  
  • Chimki Moskwa 1
    Szynnik Jarosław 2
  •  
  • Yakutiya Yakutsk 0
    SKA-Khabarovsk 3
  •  
  • Avangard Kursk 1
    Khimik Dzerzhinsk 2
  •  
  • Zvezda Ryazan 2
    Torpedo Moskwa 1
  •  
  • Spartak Nalczik 1
    Ałania Władykawkaz 2
  •  
  • Zenit Izhevsk 1
    Mordowija Sarańsk 1
  •  
  • Dagdissel 0
    Angusht Nazran 1
  •  
  • Tyumen 1
    FC Yenisey Krasnoyarsk 1
  •  
  • 1/16
  •  
  • Sokol Saratov 1
    Krylja Sowietow Samara 1
  •  
  • Ałania Władykawkaz 1
    Anży Machaczkała 0
  •  
  • Neftekhimik 1
    Terek Grozny 4
  •  
  • Zvezda Ryazan 2
    Kubań Krasnodar 2
  •  
  • FC Rotor Volgograd 0
    Lokomotiw Moskwa 0
  •  
  • Mordowija Sarańsk 2
    Amkar Perm 2
  •  
  • FC Salyut Belgorod 1
    Dynamo Moskwa 0
  •  
  • FC Dolgoprudny 1
    FK Krasnodar 4
  •  
  • Szynnik Jarosław 0
    Spartak Moskwa 1
  •  
  • Tyumen 2
    Zenit St Petersburg 0
  •  
  • Khimik Dzerzhinsk 1
    CSKA Moskwa 2
  •  
  • Angusht Nazran 0
    FK Rostów 1
  •  
  • Gazovik Orenburg 0
    Tom Tomsk 1
  •  
  • Tosno 0
    Urał Jekaterynburg 0
  •  
  • Luch Energiya Vladivostok 4
    Rubin Kazań 2
  •  
  • SKA-Khabarovsk 2
    Wołga Niżny Nowogród 0
  •  
  • 1/8
  •  
  • Tom Tomsk 2
    Tyumen 1
  •  
  • Spartak Moskwa 0
    Tosno 1
  •  
  • FK Rostów 3
    Ałania Władykawkaz 0
  •  
  • FC Rotor Volgograd 3
    FC Salyut Belgorod 0
  •  
  • CSKA Moskwa 2
    Sokol Saratov 0
  •  
  • Terek Grozny 3
    Mordowija Sarańsk 2
  •  
  • Luch Energiya Vladivostok 3
    SKA-Khabarovsk 2
  •  
  • FK Krasnodar 3
    Zvezda Ryazan 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • CSKA Moskwa 1
    Terek Grozny 0
  •  
  • FK Rostów 3
    FC Rotor Volgograd 0
  •  
  • FK Krasnodar 3
    Tosno 0
  •  
  • Tom Tomsk 1
    Luch Energiya Vladivostok 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • FK Rostów 3
    Luch Energiya Vladivostok 1
  •  
  • CSKA Moskwa 0
    FK Krasnodar 1
  •  
  • final
  •  
  • FK Krasnodar 0
    FK Rostów 0
  •  
  •  
  • Winner

    FK Rostów
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/8
  •  
  • Galatasaray Stambuł 10
    Chelsea 12
    26-02-2014 Galatasaray Stambuł
    1 - 1
    Chelsea
    18-03-2014 Chelsea
    2 - 0
    Galatasaray Stambuł
  •  
  • Schalke 04 11
    Real Madryt 63
    26-02-2014 Schalke 04
    1 - 6
    Real Madryt
    18-03-2014 Real Madryt
    3 - 1
    Schalke 04
  •  
  • Olympiakos Pireus 20
    Manchester United 03
    25-02-2014 Olympiakos Pireus
    2 - 0
    Manchester United
    19-03-2014 Manchester United
    3 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Zenit St Petersburg 22
    Borussia Dortmund 41
    25-02-2014 Zenit St Petersburg
    2 - 4
    Borussia Dortmund
    19-03-2014 Borussia Dortmund
    1 - 2
    Zenit St Petersburg
  •  
  • AC Milan 01
    Atletico Madryt 14
    19-02-2014 AC Milan
    0 - 1
    Atletico Madryt
    11-03-2014 Atletico Madryt
    4 - 1
    AC Milan
  •  
  • Arsenal 01
    Bayern Monachium 21
    19-02-2014 Arsenal
    0 - 2
    Bayern Monachium
    11-03-2014 Bayern Monachium
    1 - 1
    Arsenal
  •  
  • Manchester City 01
    FC Barcelona 22
    18-02-2014 Manchester City
    0 - 2
    FC Barcelona
    12-03-2014 FC Barcelona
    2 - 1
    Manchester City
  •  
  • Bayer Leverkusen 01
    PSG 42
    18-02-2014 Bayer Leverkusen
    0 - 4
    PSG
    12-03-2014 PSG
    2 - 1
    Bayer Leverkusen
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Real Madryt 30
    Borussia Dortmund 02
    02-04-2014 Real Madryt
    3 - 0
    Borussia Dortmund
    08-04-2014 Borussia Dortmund
    2 - 0
    Real Madryt
  •  
  • PSG 30
    Chelsea 12
    02-04-2014 PSG
    3 - 1
    Chelsea
    08-04-2014 Chelsea
    2 - 0
    PSG
  •  
  • FC Barcelona 10
    Atletico Madryt 11
    01-04-2014 FC Barcelona
    1 - 1
    Atletico Madryt
    09-04-2014 Atletico Madryt
    1 - 0
    FC Barcelona
  •  
  • Manchester United 11
    Bayern Monachium 13
    01-04-2014 Manchester United
    1 - 1
    Bayern Monachium
    09-04-2014 Bayern Monachium
    3 - 1
    Manchester United
  •  
  • semifinal
  •  
  • Real Madryt 14
    Bayern Monachium 00
    23-04-2014 Real Madryt
    1 - 0
    Bayern Monachium
    29-04-2014 Bayern Monachium
    0 - 4
    Real Madryt
  •  
  • Atletico Madryt 03
    Chelsea 01
    22-04-2014 Atletico Madryt
    0 - 0
    Chelsea
    30-04-2014 Chelsea
    1 - 3
    Atletico Madryt
  •  
  • final
  •  
  • Real Madryt 4
    Atletico Madryt 1
  •  
  •  
  • Winner

    Real Madryt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Zenit St Petersburg Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Najlepsi strzelcy Zenit St Petersburg
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Hulk Hulk
26
0.6
2 Danny Danny
19
0.5
3 Jose Salomon Rondon Rondon
11
0.9
4 Roman Szirokow Szirokow
10
0.5
5 Aleksandr Kierżakow Kierżakow
10
0.5
6 Axel Witsel Witsel
6
0.4
7 Oleg Szatow Szatow
6
0.5
8 Andriej Arszawin Arszawin
4
0.2
9 Wiktor Fajzulin Fajzulin
4
0.2
10 Aleksandr Bukharov Bukharov
2
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 109 na mecz: 1.79
Straconych bramek 70 na mecz: 1.15
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 35
57.38%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 19
31.15%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.93
Wygranych meczów do zera (WTN) 17
27.87%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
11.48%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 9
14.75%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 6
9.84%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Zenit St Petersburg wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 15 9 7 3
Przegranych 7 6 3 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 5
17.2%
2-0 4
13.8%
2-1 3
10.3%
1-2 2
6.9%
0-0 2
6.9%
4-1 2
6.9%
0-1 2
6.9%
4-2 2
6.9%
0-2 1
3.4%
5-0 1
3.4%
3-0 1
3.4%
2-4 1
3.4%
6-2 1
3.4%
1-0 1
3.4%
0-3 1
3.4%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics