Zenit St Petersburg

Witamy w Zenit St Petersburg (Russia - Liga rosyjska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Zenit St Petersburg logo Zenit St Petersburg Staty

Forma drużyny:
L
L
W
L
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 11

    Gole

  • 1.83

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 4

    Remisy

  • 0

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 4/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 4/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 60

    Meczów

  • 108

    Gole

  • 1.80

    na mecz

  • 37

    Wygrane

  • 11

    Remisy

  • 12

    Przegrane

  • 50.0%

    Over 2.5

  • 70.0%

    Over 1.5

  • 45.00%

    CS

  • 43.33%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Zenit St Petersburg
Rosja - Liga rosyjska
05 kwi
Przełożone
Rosja - Liga rosyjska
12 kwi
Nierozpoczęty
Rosja - Liga rosyjska
19 kwi
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • 1/16
  •  
  • FC Basel 21
    Spartak Moskwa 31
    17-02-2011 FC Basel
    2 - 3
    Spartak Moskwa
    24-02-2011 Spartak Moskwa
    1 - 1
    FC Basel
  •  
  • PAOK Saloniki 01
    CSKA Moskwa 11
    17-02-2011 PAOK Saloniki
    0 - 1
    CSKA Moskwa
    22-02-2011 CSKA Moskwa
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Sevilla FC 11
    FC Porto 20
    17-02-2011 Sevilla FC
    1 - 2
    FC Porto
    23-02-2011 FC Porto
    0 - 1
    Sevilla FC
  •  
  • Lille 21
    PSV Eindhoven 23
    17-02-2011 Lille
    2 - 2
    PSV Eindhoven
    24-02-2011 PSV Eindhoven
    3 - 1
    Lille
  •  
  • Sparta Praga 00
    Liverpool FC 01
    17-02-2011 Sparta Praga
    0 - 0
    Liverpool FC
    24-02-2011 Liverpool FC
    1 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • Rangers 12
    Sporting Lizbona 12
    17-02-2011 Rangers
    1 - 1
    Sporting Lizbona
    24-02-2011 Sporting Lizbona
    2 - 2
    Rangers
  •  
  • Young Boys Berno 21
    Zenit St Petersburg 13
    17-02-2011 Young Boys Berno
    2 - 1
    Zenit St Petersburg
    24-02-2011 Zenit St Petersburg
    3 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Anderlecht Bruksela 00
    Ajax Amsterdam 32
    17-02-2011 Anderlecht Bruksela
    0 - 3
    Ajax Amsterdam
    24-02-2011 Ajax Amsterdam
    2 - 0
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • BATE Borysów 20
    PSG 20
    17-02-2011 BATE Borysów
    2 - 2
    PSG
    24-02-2011 PSG
    0 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Benfica Lizbona 22
    VfB Stuttgart 10
    17-02-2011 Benfica Lizbona
    2 - 1
    VfB Stuttgart
    24-02-2011 VfB Stuttgart
    0 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • Besiktas Stambuł 10
    Dynamo Kijów 44
    17-02-2011 Besiktas Stambuł
    1 - 4
    Dynamo Kijów
    24-02-2011 Dynamo Kijów
    4 - 0
    Besiktas Stambuł
  •  
  • Lech Poznań 10
    Braga 02
    17-02-2011 Lech Poznań
    1 - 0
    Braga
    24-02-2011 Braga
    2 - 0
    Lech Poznań
  •  
  • SSC Napoli 01
    Villarreal 02
    17-02-2011 SSC Napoli
    0 - 0
    Villarreal
    24-02-2011 Villarreal
    2 - 1
    SSC Napoli
  •  
  • Metalist Charków 00
    Bayer Leverkusen 42
    17-02-2011 Metalist Charków
    0 - 4
    Bayer Leverkusen
    24-02-2011 Bayer Leverkusen
    2 - 0
    Metalist Charków
  •  
  • Rubin Kazań 02
    FC Twente 22
    17-02-2011 Rubin Kazań
    0 - 2
    FC Twente
    24-02-2011 FC Twente
    2 - 2
    Rubin Kazań
  •  
  • Aris Thessaloniki FC 00
    Manchester City 03
    15-02-2011 Aris Thessaloniki FC
    0 - 0
    Manchester City
    24-02-2011 Manchester City
    3 - 0
    Aris Thessaloniki FC
  •  
  • 1/8
  •  
  • Ajax Amsterdam 00
    Spartak Moskwa 13
    10-03-2011 Ajax Amsterdam
    0 - 1
    Spartak Moskwa
    17-03-2011 Spartak Moskwa
    3 - 0
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Benfica Lizbona 21
    PSG 11
    10-03-2011 Benfica Lizbona
    2 - 1
    PSG
    17-03-2011 PSG
    1 - 1
    Benfica Lizbona
  •  
  • Dynamo Kijów 20
    Manchester City 01
    10-03-2011 Dynamo Kijów
    2 - 0
    Manchester City
    17-03-2011 Manchester City
    1 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • FC Twente 30
    Zenit St Petersburg 02
    10-03-2011 FC Twente
    3 - 0
    Zenit St Petersburg
    17-03-2011 Zenit St Petersburg
    2 - 0
    FC Twente
  •  
  • Bayer Leverkusen 21
    Villarreal 32
    10-03-2011 Bayer Leverkusen
    2 - 3
    Villarreal
    17-03-2011 Villarreal
    2 - 1
    Bayer Leverkusen
  •  
  • Braga 10
    Liverpool FC 00
    10-03-2011 Braga
    1 - 0
    Liverpool FC
    17-03-2011 Liverpool FC
    0 - 0
    Braga
  •  
  • CSKA Moskwa 01
    FC Porto 12
    10-03-2011 CSKA Moskwa
    0 - 1
    FC Porto
    17-03-2011 FC Porto
    2 - 1
    CSKA Moskwa
  •  
  • PSV Eindhoven 01
    Rangers 00
    10-03-2011 PSV Eindhoven
    0 - 0
    Rangers
    17-03-2011 Rangers
    0 - 1
    PSV Eindhoven
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Benfica Lizbona 42
    PSV Eindhoven 12
    07-04-2011 Benfica Lizbona
    4 - 1
    PSV Eindhoven
    14-04-2011 PSV Eindhoven
    2 - 2
    Benfica Lizbona
  •  
  • Dynamo Kijów 10
    Braga 10
    07-04-2011 Dynamo Kijów
    1 - 1
    Braga
    14-04-2011 Braga
    0 - 0
    Dynamo Kijów
  •  
  • FC Porto 55
    Spartak Moskwa 12
    07-04-2011 FC Porto
    5 - 1
    Spartak Moskwa
    14-04-2011 Spartak Moskwa
    2 - 5
    FC Porto
  •  
  • Villarreal 53
    FC Twente 11
    07-04-2011 Villarreal
    5 - 1
    FC Twente
    14-04-2011 FC Twente
    1 - 3
    Villarreal
  •  
  • semifinal
  •  
  • Benfica Lizbona 20
    Braga 11
    28-04-2011 Benfica Lizbona
    2 - 1
    Braga
    05-05-2011 Braga
    1 - 0
    Benfica Lizbona
  •  
  • FC Porto 52
    Villarreal 13
    28-04-2011 FC Porto
    5 - 1
    Villarreal
    05-05-2011 Villarreal
    3 - 2
    FC Porto
  •  
  • final
  •  
  • FC Porto 1
    Braga 0
  •  
  •  
  • Winner

    FC Porto
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 30 68 20 8 2 61 21 40
D
D
W
L
W
2 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 30 62 18 8 4 51 22 29
D
W
D
W
W
3 Rubin Kazań Rubin Kazań 30 58 15 13 2 37 16 21
D
D
D
D
W
4 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 30 49 13 10 7 43 33 10
D
L
D
D
W
5 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa 30 48 13 9 8 34 29 5
D
W
D
D
W
6 Spartak Nalczik Spartak Nalczik 30 44 12 8 10 40 37 3
L
L
D
W
D
7 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 30 40 9 13 8 38 31 7
D
L
D
D
W
8 Tom Tomsk Tom Tomsk 30 37 10 7 13 35 43 -8
W
W
D
L
W
9 FK Rostów FK Rostów 30 34 10 4 16 27 44 -17
L
L
L
D
L
10 Staurn Ramieńskoje Staurn Ramieńskoje 30 34 8 10 12 27 38 -11
D
W
D
L
D
11 Anży Machaczkała Anży Machaczkała 30 33 9 6 15 29 39 -10
W
L
W
W
L
12 Terek Grozny Terek Grozny 30 33 8 9 13 28 34 -6
D
L
L
L
D
13 Krylja Sowietow Samara Krylja Sowietow Samara 30 31 7 10 13 28 40 -12
D
W
D
L
L
14 Amkar Perm Amkar Perm 30 30 8 6 16 24 35 -11
D
W
D
W
L
15 Ałania Władykawkaz Ałania Władykawkaz 30 30 7 9 14 25 41 -16
D
W
D
D
L
16 Sybir Nowosybirsk Sybir Nowosybirsk 30 20 4 8 18 34 58 -24
D
L
D
L
L
  • final
  •  
  • Zenit St Petersburg 1
    CSKA Moskwa 0
  •  
  •  
  • Winner

    Zenit St Petersburg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/16
  •  
  • FK Krasnodar 2
    Tom Tomsk 1
  •  
  • Czernomorec 0
    Amkar Perm 1
  •  
  • Pskov 747 1
    Anży Machaczkała 2
  •  
  • Torpedo Moskwa 0
    CSKA Moskwa 2
  •  
  • Gornyak 1
    Lokomotiw Moskwa 0
  •  
  • Sakhalin 1
    Staurn Ramieńskoje 1
  •  
  • FC Sochi 1
    Zenit St Petersburg 3
  •  
  • FC Salyut Belgorod 0
    FK Rostów 4
  •  
  • FC Volgar 1
    Rubin Kazań 0
  •  
  • Metalurg Lypetsk 0
    Spartak Moskwa 1
  •  
  • Wołga Niżny Nowogród 5
    Spartak Nalczik 0
  •  
  • Avangard Kursk 2
    Sybir Nowosybirsk 5
  •  
  • Szynnik Jarosław 2
    Krylja Sowietow Samara 1
  •  
  • KamAZ 0
    Ałania Władykawkaz 0
  •  
  • Mordowija Sarańsk 1
    Dynamo Moskwa 2
  •  
  • Luch Energiya Vladivostok 4
    Terek Grozny 0
  •  
  • 1/8
  •  
  • Amkar Perm 0
    FK Krasnodar 1
  •  
  • Sybir Nowosybirsk 0
    Spartak Moskwa 2
  •  
  • Anży Machaczkała 2
    Zenit St Petersburg 3
  •  
  • CSKA Moskwa 1
    Szynnik Jarosław 0
  •  
  • Dynamo Moskwa 4
    Wołga Niżny Nowogród 1
  •  
  • FK Rostów 2
    FC Volgar 0
  •  
  • Staurn Ramieńskoje 2
    Luch Energiya Vladivostok 1
  •  
  • Ałania Władykawkaz 0
    Gornyak 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Zenit St Petersburg 0
    CSKA Moskwa 2
  •  
  • Dynamo Moskwa 1
    FK Rostów 2
  •  
  • Spartak Moskwa 2
    FK Krasnodar 1
  •  
  • Ałania Władykawkaz 3
    Staurn Ramieńskoje 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • FK Rostów 0
    Ałania Władykawkaz 0
  •  
  • Spartak Moskwa 3
    CSKA Moskwa 3
  •  
  • final
  •  
  • CSKA Moskwa 2
    Ałania Władykawkaz 1
  •  
  •  
  • Winner

    CSKA Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Tre Fiori 01
    Rudar Pljevlja 34
    30-06-2010 Tre Fiori
    0 - 3
    Rudar Pljevlja
    07-07-2010 Rudar Pljevlja
    4 - 1
    Tre Fiori
  •  
  • FC Santa Coloma 03
    Birkirkara 34
    29-06-2010 FC Santa Coloma
    0 - 3
    Birkirkara
    06-07-2010 Birkirkara
    4 - 3
    FC Santa Coloma
  •  
  • Round 2
  •  
  • Linfield 00
    Rosenborg Trondheim 02
    14-07-2010 Linfield
    0 - 0
    Rosenborg Trondheim
    21-07-2010 Rosenborg Trondheim
    2 - 0
    Linfield
  •  
  • Partizan Belgrad 31
    Pjunik 10
    14-07-2010 Partizan Belgrad
    3 - 1
    Pjunik
    21-07-2010 Pjunik
    0 - 1
    Partizan Belgrad
  •  
  • Sheriff Tyraspol 30
    Dinamo Tirana 11
    14-07-2010 Sheriff Tyraspol
    3 - 1
    Dinamo Tirana
    20-07-2010 Dinamo Tirana
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Ekranas 10
    HJK Helsinki 02
    14-07-2010 Ekranas
    1 - 0
    HJK Helsinki
    21-07-2010 HJK Helsinki
    2 - 0
    Ekranas
  •  
  • Aktobe 21
    FC Tbilisi 01
    14-07-2010 Aktobe
    2 - 0
    FC Tbilisi
    21-07-2010 FC Tbilisi
    1 - 1
    Aktobe
  •  
  • BATE Borysów 51
    FH Hafnarfjordur 10
    14-07-2010 BATE Borysów
    5 - 1
    FH Hafnarfjordur
    21-07-2010 FH Hafnarfjordur
    0 - 1
    BATE Borysów
  •  
  • Bohemian FC 10
    TNS 04
    13-07-2010 Bohemian FC
    1 - 0
    TNS
    20-07-2010 TNS
    4 - 0
    Bohemian FC
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 50
    Koper 13
    13-07-2010 Dinamo Zagrzeb
    5 - 1
    Koper
    20-07-2010 Koper
    3 - 0
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Hapoel Tel Awiw 51
    Zeljeznicar 00
    13-07-2010 Hapoel Tel Awiw
    5 - 0
    Zeljeznicar
    21-07-2010 Zeljeznicar
    0 - 1
    Hapoel Tel Awiw
  •  
  • AIK Sztokholm 10
    AS Jeunesse Esch 00
    13-07-2010 AIK Sztokholm
    1 - 0
    AS Jeunesse Esch
    21-07-2010 AS Jeunesse Esch
    0 - 0
    AIK Sztokholm
  •  
  • Liteks Łowecz 14
    Rudar Pljevlja 00
    13-07-2010 Liteks Łowecz
    1 - 0
    Rudar Pljevlja
    20-07-2010 Rudar Pljevlja
    0 - 4
    Liteks Łowecz
  •  
  • Omonia Nikozja 32
    Renova 00
    13-07-2010 Omonia Nikozja
    3 - 0
    Renova
    20-07-2010 Renova
    0 - 2
    Omonia Nikozja
  •  
  • Birkirkara 10
    MSK Zilina 03
    13-07-2010 Birkirkara
    1 - 0
    MSK Zilina
    21-07-2010 MSK Zilina
    3 - 0
    Birkirkara
  •  
  • Levadia Maardu 12
    Debreceni VSC 13
    13-07-2010 Levadia Maardu
    1 - 1
    Debreceni VSC
    21-07-2010 Debreceni VSC
    3 - 2
    Levadia Maardu
  •  
  • FK Liepaja 00
    Sparta Praga 32
    13-07-2010 FK Liepaja
    0 - 3
    Sparta Praga
    21-07-2010 Sparta Praga
    2 - 0
    FK Liepaja
  •  
  • Red Bull Salzburg 50
    HB Torshavn 01
    13-07-2010 Red Bull Salzburg
    5 - 0
    HB Torshavn
    20-07-2010 HB Torshavn
    1 - 0
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Keshla 01
    Lech Poznań 10
    13-07-2010 Keshla
    0 - 1
    Lech Poznań
    21-07-2010 Lech Poznań
    0 - 1
    Keshla
  •  
  • Round 3
  •  
  • Braga 31
    Celtic Glasgow 02
    28-07-2010 Braga
    3 - 0
    Celtic Glasgow
    04-08-2010 Celtic Glasgow
    2 - 1
    Braga
  •  
  • AIK Sztokholm 00
    Rosenborg Trondheim 13
    28-07-2010 AIK Sztokholm
    0 - 1
    Rosenborg Trondheim
    04-08-2010 Rosenborg Trondheim
    3 - 0
    AIK Sztokholm
  •  
  • Ajax Amsterdam 13
    PAOK Saloniki 13
    28-07-2010 Ajax Amsterdam
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    04-08-2010 PAOK Saloniki
    3 - 3
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Partizan Belgrad 32
    HJK Helsinki 01
    28-07-2010 Partizan Belgrad
    3 - 0
    HJK Helsinki
    04-08-2010 HJK Helsinki
    1 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • Young Boys Berno 21
    Fenerbahce 20
    28-07-2010 Young Boys Berno
    2 - 2
    Fenerbahce
    04-08-2010 Fenerbahce
    0 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Debreceni VSC 01
    FC Basel 23
    28-07-2010 Debreceni VSC
    0 - 2
    FC Basel
    04-08-2010 FC Basel
    3 - 1
    Debreceni VSC
  •  
  • Sheriff Tyraspol 11
    Dinamo Zagrzeb 11
    28-07-2010 Sheriff Tyraspol
    1 - 1
    Dinamo Zagrzeb
    04-08-2010 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Sheriff Tyraspol
  •  
  • Aktobe 11
    Hapoel Tel Awiw 03
    28-07-2010 Aktobe
    1 - 0
    Hapoel Tel Awiw
    03-08-2010 Hapoel Tel Awiw
    3 - 1
    Aktobe
  •  
  • BATE Borysów 02
    FC Kopenhaga 03
    28-07-2010 BATE Borysów
    0 - 0
    FC Kopenhaga
    04-08-2010 FC Kopenhaga
    3 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • TNS 10
    Anderlecht Bruksela 33
    27-07-2010 TNS
    1 - 3
    Anderlecht Bruksela
    03-08-2010 Anderlecht Bruksela
    3 - 0
    TNS
  •  
  • Sparta Praga 11
    Lech Poznań 00
    27-07-2010 Sparta Praga
    1 - 0
    Lech Poznań
    04-08-2010 Lech Poznań
    0 - 1
    Sparta Praga
  •  
  • Unirea Urziceni 00
    Zenit St Petersburg 01
    27-07-2010 Unirea Urziceni
    0 - 0
    Zenit St Petersburg
    04-08-2010 Zenit St Petersburg
    1 - 0
    Unirea Urziceni
  •  
  • Dynamo Kijów 33
    Gent 01
    27-07-2010 Dynamo Kijów
    3 - 0
    Gent
    04-08-2010 Gent
    1 - 3
    Dynamo Kijów
  •  
  • Liteks Łowecz 11
    MSK Zilina 13
    27-07-2010 Liteks Łowecz
    1 - 1
    MSK Zilina
    04-08-2010 MSK Zilina
    3 - 1
    Liteks Łowecz
  •  
  • Omonia Nikozja 11
    Red Bull Salzburg 14
    27-07-2010 Omonia Nikozja
    1 - 1
    Red Bull Salzburg
    04-08-2010 Red Bull Salzburg
    4 - 1
    Omonia Nikozja
  •  
  • final
  •  
  • Partizan Belgrad 22
    Anderlecht Bruksela 22
    18-08-2010 Partizan Belgrad
    2 - 2
    Anderlecht Bruksela
    24-08-2010 Anderlecht Bruksela
    2 - 2
    Partizan Belgrad
  •  
  • FC Basel 13
    Sheriff Tyraspol 00
    18-08-2010 FC Basel
    1 - 0
    Sheriff Tyraspol
    24-08-2010 Sheriff Tyraspol
    0 - 3
    FC Basel
  •  
  • Braga 14
    Sevilla FC 03
    18-08-2010 Braga
    1 - 0
    Sevilla FC
    24-08-2010 Sevilla FC
    3 - 4
    Braga
  •  
  • Red Bull Salzburg 21
    Hapoel Tel Awiw 31
    18-08-2010 Red Bull Salzburg
    2 - 3
    Hapoel Tel Awiw
    24-08-2010 Hapoel Tel Awiw
    1 - 1
    Red Bull Salzburg
  •  
  • Werder Brema 32
    Sampdoria 13
    18-08-2010 Werder Brema
    3 - 1
    Sampdoria
    24-08-2010 Sampdoria
    3 - 2
    Werder Brema
  •  
  • Dynamo Kijów 11
    Ajax Amsterdam 12
    17-08-2010 Dynamo Kijów
    1 - 1
    Ajax Amsterdam
    25-08-2010 Ajax Amsterdam
    2 - 1
    Dynamo Kijów
  •  
  • Rosenborg Trondheim 20
    FC Kopenhaga 11
    17-08-2010 Rosenborg Trondheim
    2 - 1
    FC Kopenhaga
    25-08-2010 FC Kopenhaga
    1 - 0
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • Sparta Praga 00
    MSK Zilina 21
    17-08-2010 Sparta Praga
    0 - 2
    MSK Zilina
    25-08-2010 MSK Zilina
    1 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • Young Boys Berno 30
    Tottenham Hotspur 24
    17-08-2010 Young Boys Berno
    3 - 2
    Tottenham Hotspur
    25-08-2010 Tottenham Hotspur
    4 - 0
    Young Boys Berno
  •  
  • Zenit St Petersburg 10
    Auxerre 02
    17-08-2010 Zenit St Petersburg
    1 - 0
    Auxerre
    25-08-2010 Auxerre
    2 - 0
    Zenit St Petersburg
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Zenit St Petersburg Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
31
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Najlepsi strzelcy Zenit St Petersburg
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Aleksandr Kierżakow Kierżakow
20
0.5
2 Danny Danny
13
0.4
3 Danko Lazovic Lazovic
10
0.4
4 Aleksandr Bukharov Bukharov
8
0.6
5 Roman Szirokow Szirokow
8
0.4
6 Władimir Bystrow Bystrow
8
0.3
7 Alessandro Rosina Rosina
6
0.4
8 Szabolcz Huszti Huszti
5
0.6
9 Aleksiej Jonow Jonow
4
0.6
10 Maksim Kanunnikow Kanunnikow
4
1.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 108 na mecz: 1.80
Straconych bramek 54 na mecz: 0.90
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 26
43.33%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 27
45.00%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.70
Wygranych meczów do zera (WTN) 20
33.33%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
11.67%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 7
11.67%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 2
3.33%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Zenit St Petersburg wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 13 17 5 2
Przegranych 7 4 1 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 6
20%
1-0 4
13.3%
3-1 4
13.3%
0-0 4
13.3%
1-1 2
6.7%
2-1 1
3.3%
5-0 1
3.3%
0-1 1
3.3%
2-4 1
3.3%
1-3 1
3.3%
4-2 1
3.3%
6-1 1
3.3%
1-2 1
3.3%
0-2 1
3.3%
3-0 1
3.3%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics