Tom Tomsk

Witamy w Tom Tomsk (Russia - Druga liga rosyjska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Tom Tomsk logo Tom Tomsk Staty

Forma drużyny:
W
W
W
L
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 6

    Gole

  • 1.00

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 3

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 6/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 64

    Meczów

  • 64

    Gole

  • 1.00

    na mecz

  • 20

    Wygrane

  • 17

    Remisy

  • 27

    Przegrane

  • 46.9%

    Over 2.5

  • 64.1%

    Over 1.5

  • 32.81%

    CS

  • 42.19%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • 1/16
  •  
  • Kubań Krasnodar 01
    Dynamo Moskwa 10
    06-08-2008 Kubań Krasnodar
    0 - 1
    Dynamo Moskwa
    01-07-2008 Dynamo Moskwa
    0 - 1
    Kubań Krasnodar
  •  
  • Baltika 33
    Luch Energiya Vladivostok 01
    06-08-2008 Baltika
    3 - 0
    Luch Energiya Vladivostok
    01-07-2008 Luch Energiya Vladivostok
    1 - 3
    Baltika
  •  
  • FC Salyut Belgorod 03
    Szynnik Jarosław 10
    06-08-2008 FC Salyut Belgorod
    0 - 1
    Szynnik Jarosław
    01-07-2008 Szynnik Jarosław
    0 - 3
    FC Salyut Belgorod
  •  
  • Dinamo Briansk 11
    Spartak Moskwa 20
    06-08-2008 Dinamo Briansk
    1 - 2
    Spartak Moskwa
    01-07-2008 Spartak Moskwa
    0 - 1
    Dinamo Briansk
  •  
  • Ałania Władykawkaz 13
    FK Moskwa 32
    06-08-2008 Ałania Władykawkaz
    1 - 3
    FK Moskwa
    01-07-2008 FK Moskwa
    2 - 3
    Ałania Władykawkaz
  •  
  • Torpedo Vladimir 14
    CSKA Moskwa 40
    06-08-2008 Torpedo Vladimir
    1 - 4
    CSKA Moskwa
    01-07-2008 CSKA Moskwa
    0 - 4
    Torpedo Vladimir
  •  
  • KamAZ 12
    Tom Tomsk 51
    06-08-2008 KamAZ
    1 - 5
    Tom Tomsk
    01-07-2008 Tom Tomsk
    1 - 2
    KamAZ
  •  
  • SKA Rostov 33
    Chimki Moskwa 20
    06-08-2008 SKA Rostov
    3 - 2
    Chimki Moskwa
    01-07-2008 Chimki Moskwa
    0 - 3
    SKA Rostov
  •  
  • Metalurg Lypetsk 03
    Lokomotiw Moskwa 20
    06-08-2008 Metalurg Lypetsk
    0 - 2
    Lokomotiw Moskwa
    01-07-2008 Lokomotiw Moskwa
    0 - 3
    Metalurg Lypetsk
  •  
  • Wołga Niżny Nowogród 10
    Staurn Ramieńskoje 10
    06-08-2008 Wołga Niżny Nowogród
    1 - 1
    Staurn Ramieńskoje
    01-07-2008 Staurn Ramieńskoje
    0 - 0
    Wołga Niżny Nowogród
  •  
  • Vityaz Podolsk 23
    Spartak Nalczik 11
    06-08-2008 Vityaz Podolsk
    2 - 1
    Spartak Nalczik
    01-07-2008 Spartak Nalczik
    1 - 3
    Vityaz Podolsk
  •  
  • Anży Machaczkała 22
    Terek Grozny 30
    06-08-2008 Anży Machaczkała
    2 - 3
    Terek Grozny
    01-07-2008 Terek Grozny
    0 - 2
    Anży Machaczkała
  •  
  • Gazovik Orenburg 21
    Krylja Sowietow Samara 20
    06-08-2008 Gazovik Orenburg
    2 - 2
    Krylja Sowietow Samara
    01-07-2008 Krylja Sowietow Samara
    0 - 1
    Gazovik Orenburg
  •  
  • Sybir Nowosybirsk 14
    Zenit St Petersburg 01
    06-08-2008 Sybir Nowosybirsk
    1 - 0
    Zenit St Petersburg
    01-07-2008 Zenit St Petersburg
    1 - 4
    Sybir Nowosybirsk
  •  
  • SKA-Khabarovsk 14
    Amkar Perm 10
    06-08-2008 SKA-Khabarovsk
    1 - 1
    Amkar Perm
    01-07-2008 Amkar Perm
    0 - 4
    SKA-Khabarovsk
  •  
  • Smena Komsomolsk 13
    Rubin Kazań 12
    05-08-2008 Smena Komsomolsk
    1 - 1
    Rubin Kazań
    30-06-2008 Rubin Kazań
    2 - 3
    Smena Komsomolsk
  •  
  • Czernomorec 0
    Kubań Krasnodar 1
  •  
  • FC Salyut Belgorod 30
    FK Rostów 01
    01-07-2008 FC Salyut Belgorod
    3 - 0
    FK Rostów
    06-08-2008 FK Rostów
    1 - 0
    FC Salyut Belgorod
  •  
  • Avangard Kursk 0
    Dinamo Briansk 1
  •  
  • Volga Tver 1
    Baltika 3
  •  
  • FC Volgar 2
    Ałania Władykawkaz 3
  •  
  • Anży Machaczkała 22
    Mashuk-KMV 03
    01-07-2008 Anży Machaczkała
    2 - 0
    Mashuk-KMV
    06-08-2008 Mashuk-KMV
    3 - 2
    Anży Machaczkała
  •  
  • FK Taganrog 0
    SKA Rostov 3
  •  
  • KamAZ 21
    Urał Jekaterynburg 15
    01-07-2008 KamAZ
    2 - 1
    Urał Jekaterynburg
    06-08-2008 Urał Jekaterynburg
    5 - 1
    KamAZ
  •  
  • Metalurg Lypetsk 30
    Volga Ulyanovsk 02
    01-07-2008 Metalurg Lypetsk
    3 - 0
    Volga Ulyanovsk
    06-08-2008 Volga Ulyanovsk
    2 - 0
    Metalurg Lypetsk
  •  
  • Wołga Niżny Nowogród 01
    NoSta 01
    01-07-2008 Wołga Niżny Nowogród
    0 - 0
    NoSta
    06-08-2008 NoSta
    1 - 1
    Wołga Niżny Nowogród
  •  
  • Torpedo Vladimir 41
    Torpedo Moskwa 04
    01-07-2008 Torpedo Vladimir
    4 - 0
    Torpedo Moskwa
    06-08-2008 Torpedo Moskwa
    4 - 1
    Torpedo Vladimir
  •  
  • Gazovik Orenburg 12
    Metallurg-Kuzbass N. 02
    01-07-2008 Gazovik Orenburg
    1 - 0
    Metallurg-Kuzbass N.
    06-08-2008 Metallurg-Kuzbass N.
    2 - 2
    Gazovik Orenburg
  •  
  • Sybir Nowosybirsk 41
    Dinamo Barnaul 10
    01-07-2008 Sybir Nowosybirsk
    4 - 1
    Dinamo Barnaul
    06-08-2008 Dinamo Barnaul
    0 - 1
    Sybir Nowosybirsk
  •  
  • Vityaz Podolsk 32
    SAC Moscow 11
    01-07-2008 Vityaz Podolsk
    3 - 1
    SAC Moscow
    06-08-2008 SAC Moscow
    1 - 2
    Vityaz Podolsk
  •  
  • SKA-Khabarovsk 41
    Zvezda I 01
    01-07-2008 SKA-Khabarovsk
    4 - 0
    Zvezda I
    06-08-2008 Zvezda I
    1 - 1
    SKA-Khabarovsk
  •  
  • FC Yenisey Krasnoyarsk 2
    Smena Komsomolsk 3
  •  
  • 1/8
  •  
  • Rubin Kazań 0
    Amkar Perm 0
  •  
  • CSKA Moskwa 1
    Baltika 0
  •  
  • Szynnik Jarosław 1
    Spartak Moskwa 2
  •  
  • FK Moskwa 3
    Terek Grozny 0
  •  
  • Krylja Sowietow Samara 0
    Sybir Nowosybirsk 2
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 1
    Vityaz Podolsk 0
  •  
  • Tom Tomsk 2
    Wołga Niżny Nowogród 2
  •  
  • Dynamo Moskwa 2
    SKA Rostov 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • FK Moskwa 2
    Tom Tomsk 1
  •  
  • Lokomotiw Moskwa 0
    CSKA Moskwa 1
  •  
  • Spartak Moskwa 0
    Dynamo Moskwa 3
  •  
  • Rubin Kazań 2
    Sybir Nowosybirsk 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Dynamo Moskwa 2
    CSKA Moskwa 2
  •  
  • FK Moskwa 0
    Rubin Kazań 1
  •  
  • final
  •  
  • Rubin Kazań 0
    CSKA Moskwa 1
  •  
  •  
  • Winner

    CSKA Moskwa
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Rubin Kazań Rubin Kazań 30 60 18 6 6 44 26 18
L
L
L
W
W
2 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 30 56 16 8 6 53 24 29
L
W
W
L
W
3 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 30 54 15 9 6 41 29 12
W
D
W
W
L
4 Amkar Perm Amkar Perm 30 51 14 9 7 31 22 9
W
W
D
W
D
5 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 30 48 12 12 6 59 37 22
W
D
D
W
D
6 Krylja Sowietow Samara Krylja Sowietow Samara 30 48 12 12 6 46 28 18
W
D
W
W
L
7 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa 30 47 13 8 9 37 32 5
W
W
W
L
W
8 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 30 44 11 11 8 43 39 4
L
D
L
W
W
9 FK Moskwa FK Moskwa 30 38 9 11 10 34 36 -2
W
L
L
D
D
10 Terek Grozny Terek Grozny 30 35 9 8 13 28 42 -14
L
D
W
D
L
11 Staurn Ramieńskoje Staurn Ramieńskoje 30 33 7 12 11 26 30 -4
D
D
W
L
D
12 Spartak Nalczik Spartak Nalczik 30 32 8 8 14 30 39 -9
D
L
L
D
L
13 Tom Tomsk Tom Tomsk 30 29 7 8 15 23 39 -16
L
L
D
D
D
14 Chimki Moskwa Chimki Moskwa 30 27 6 9 15 34 54 -20
L
W
D
L
W
15 Szynnik Jarosław Szynnik Jarosław 30 22 5 7 18 25 48 -23
W
D
L
L
L
16 Luch Energiya Vladivostok Luch Energiya Vladivostok 29 18 2 12 15 22 52 -30
L
D
L
L
L
17 Luch Energiya V. 1 3 1 0 0 2 1 1
W
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Rubin Kazań Rubin Kazań 30 63 19 6 5 62 21 41
W
D
W
W
W
2 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 30 55 17 4 9 61 33 28
L
L
L
W
W
3 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 30 54 15 9 6 48 27 21
W
D
W
L
D
4 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa 30 54 15 9 6 43 30 13
W
W
W
W
D
5 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 30 52 16 4 10 48 30 18
W
W
L
W
L
6 FK Moskwa FK Moskwa 30 48 13 9 8 39 28 11
L
L
D
W
W
7 Staurn Ramieńskoje Staurn Ramieńskoje 30 45 13 6 11 38 41 -3
L
W
W
W
D
8 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 30 42 12 6 12 31 37 -6
W
L
W
D
D
9 Tom Tomsk Tom Tomsk 30 41 11 8 11 31 39 -8
W
W
W
L
D
10 Krylja Sowietow Samara Krylja Sowietow Samara 30 36 10 6 14 32 42 -10
L
L
W
L
W
11 Spartak Nalczik Spartak Nalczik 30 35 8 11 11 36 33 3
W
W
L
W
D
12 Terek Grozny Terek Grozny 30 33 9 6 15 33 48 -15
L
L
L
L
L
13 Amkar Perm Amkar Perm 30 33 8 9 13 27 37 -10
D
W
L
D
D
14 FK Rostów FK Rostów 30 32 7 11 12 28 39 -11
D
L
L
L
L
15 Kubań Krasnodar Kubań Krasnodar 30 28 6 10 14 23 51 -28
L
W
D
L
D
16 Chimki Moskwa Chimki Moskwa 30 10 2 4 24 20 64 -44
L
L
L
L
L

Tom Tomsk Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy Tom Tomsk
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Goran Maznov Maznov
10
0.5
2 Sierhij Kornilenka Kornilenka
7
0.5
3 Valeri Klimov Klimov
7
0.3
4 Djordje Jokic Jokic
6
0.5
5 Aleksandr Kharitonov Kharitonov
5
0.2
6 Arkhipov
4
0.4
7 Michkov
4
0.3
8 Aleksander Radosavljevic Radosavljevic
3
0.2
9 Artiem Dziuba Dziuba
3
0.3
10 Hrvoje Vejic Vejic
3
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 64 na mecz: 1.00
Straconych bramek 83 na mecz: 1.30
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 27
42.19%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 21
32.81%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.30
Wygranych meczów do zera (WTN) 10
15.62%
Przegranych meczów do zera (LTN) 16
25.00%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 7
10.94%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 8
12.50%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Tom Tomsk wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 10 8 0 2
Przegranych 15 4 3 5

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-1 5
16.1%
0-0 4
12.9%
2-1 4
12.9%
1-1 3
9.7%
1-0 3
9.7%
3-1 2
6.5%
1-2 2
6.5%
2-3 2
6.5%
4-0 1
3.2%
2-0 1
3.2%
1-3 1
3.2%
2-2 1
3.2%
0-3 1
3.2%
0-4 1
3.2%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics