Sligo Rovers

Witamy w Sligo Rovers (Ireland - Liga irlandzka) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Sligo Rovers logo Sligo Rovers Staty

Forma drużyny:
L
L
L
D
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 4

    Gole

  • 0.67

    na mecz

  • 0

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 6

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 0/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 83

    Meczów

  • 101

    Gole

  • 1.22

    na mecz

  • 28

    Wygrane

  • 18

    Remisy

  • 37

    Przegrane

  • 47.0%

    Over 2.5

  • 75.9%

    Over 1.5

  • 24.10%

    CS

  • 45.78%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Sligo Rovers
Irlandia - Liga irlandzka
dzisiaj 20:45
Przełożone
Irlandia - Liga irlandzka
10 lip
Przełożone
Irlandia - Liga irlandzka
17 lip
Przełożone

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • Drogheda United 3
    St Mochta’s 2
  •  
  • Athlone Town 0
    UCD 2
  •  
  • Bohemian FC 5
    Cabinteely 1
  •  
  • Bray Wanderers 0
    Shelbourne 3
  •  
  • Waterford United 4
    UCC 1
  •  
  • Galway United FC 1
    Cockhill Celtic 0
  •  
  • Wexford Youths 0
    Cobh Ramblers 0
  •  
  • Finn Harps 4
    Mayo League 3
  •  
  • Round 2
  •  
  • Shelbourne 7
    Drogheda United 2
  •  
  • Shamrock Rovers 0
    Longford Town 1
  •  
  • Waterford United 1
    Cork City 1
  •  
  • Limerick 0
    Cobh Ramblers 1
  •  
  • St. Patrick's Athletic 4
    Dundalk 4
  •  
  • Finn Harps 1
    Derry City 2
  •  
  • Galway United FC 0
    Sligo Rovers 1
  •  
  • Bohemian FC 2
    UCD 2
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Dundalk 3
    Bohemian FC 0
  •  
  • Sligo Rovers 1
    Waterford United 0
  •  
  • Cobh Ramblers 2
    Longford Town 0
  •  
  • Derry City 7
    Shelbourne 3
  •  
  • semifinal
  •  
  • Cobh Ramblers 1
    Dundalk 0
  •  
  • Sligo Rovers 0
    Derry City 1
  •  
  • final
  •  
  • Derry City 3
    Cobh Ramblers 1
  •  
  •  
  • Winner

    Derry City
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Lucan United 3
    Aisling Annacotty 1
  •  
  • St Michael’s 10
    Sheriff YC 00
    25-05-2019 St Michael’s
    1 - 0
    Sheriff YC
    25-05-2019 Sheriff YC
    0 - 0
    St Michael’s
  •  
  • St Michael’s 01
    Regional United 00
    25-05-2019 St Michael’s
    0 - 0
    Regional United
    25-05-2019 Regional United
    0 - 1
    St Michael’s
  •  
  • Glengad United 1
    Home Farm 1
  •  
  • UCC 0
    Malahide 2
  •  
  • Glebe North 2
    Midleton 1
  •  
  • Newtown Rangers 3
    Avondale United 4
  •  
  • St Mochta’s 0
    Collinstown 1
  •  
  • Maynooth University Town 5
    Rockmount 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Longford Town 3
    Athlone Town 1
  •  
  • Maynooth University Town 0
    Waterford United 2
  •  
  • Collinstown 1
    Galway United FC 2
  •  
  • UCD 5
    Letterkenny Rovers 2
  •  
  • Lucan United 2
    Killester United 1
  •  
  • Cobh Ramblers 0
    Dundalk 1
  •  
  • Crumlin United 3
    Malahide 1
  •  
  • St Michael’s 0
    Glengad United 0
  •  
  • Shamrock Rovers 1
    Finn Harps 0
  •  
  • Drogheda United 2
    Avondale United 1
  •  
  • Bohemian FC 3
    Shelbourne 2
  •  
  • St. Patrick's Athletic 2
    Bray Wanderers 1
  •  
  • Cabinteely 2
    Cork City 2
  •  
  • Derry City 1
    Wexford Youths 0
  •  
  • Glebe North 0
    Sligo Rovers 8
  •  
  • Cobh Wanderers 0
    Limerick 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Crumlin United 3
    Lucan United 1
  •  
  • Sligo Rovers 6
    Limerick 2
  •  
  • Glengad United 0
    Waterford United 2
  •  
  • Shamrock Rovers 4
    Drogheda United 0
  •  
  • Bohemian FC 1
    Longford Town 1
  •  
  • Galway United FC 1
    Cork City 0
  •  
  • Derry City 2
    Dundalk 3
  •  
  • UCD 3
    St. Patrick's Athletic 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Crumlin United 0
    Bohemian FC 2
  •  
  • Waterford United 1
    Dundalk 3
  •  
  • Sligo Rovers 4
    UCD 0
  •  
  • Galway United FC 1
    Shamrock Rovers 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Sligo Rovers 0
    Dundalk 1
  •  
  • Bohemian FC 0
    Shamrock Rovers 2
  •  
  • final
  •  
  • Dundalk 1
    Shamrock Rovers 1
  •  
  •  
  • Winner

    Shamrock Rovers
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Cherry Orchard 0
    North End United 2
  •  
  • CIE Ranch 1
    Letterkenny Rovers 0
  •  
  • Kilnamanagh 1
    Skerries Town 2
  •  
  • Dublin Bus 4
    Firhouse Clover 2
  •  
  • Inchicore Athletic 1
    Crumlin United 1
  •  
  • Maynooth University Town 2
    Everton 2
  •  
  • Leeds 3
    St Michael’s 1
  •  
  • Avondale United 0
    Pike Rovers 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Cockhill Celtic 0
    Limerick 2
  •  
  • Home Farm 1
    Cork City 5
  •  
  • Sligo Rovers 0
    Longford Town 1
  •  
  • Newmarket Celtic 1
    Cabinteely 2
  •  
  • North End United 0
    Galway United FC 4
  •  
  • Blarney United 2
    Derry City 12
  •  
  • Maynooth University Town 2
    Leeds 0
  •  
  • Dublin Bus 0
    CIE Ranch 1
  •  
  • Skerries Town 1
    Waterford United 4
  •  
  • Wexford Youths 0
    Bohemian FC 7
  •  
  • Shelbourne 4
    Athlone Town 0
  •  
  • Bray Wanderers 1
    Finn Harps 3
  •  
  • Dundalk 3
    Cobh Ramblers 0
  •  
  • Drogheda United 1
    Shamrock Rovers 0
  •  
  • UCD 2
    Pike Rovers 0
  •  
  • Inchicore Athletic 0
    St. Patrick's Athletic 5
  •  
  • Round 3
  •  
  • Longford Town 2
    Shelbourne 0
  •  
  • Galway United FC 0
    Bohemian FC 2
  •  
  • Limerick 2
    Cabinteely 1
  •  
  • CIE Ranch 2
    UCD 6
  •  
  • Cork City 4
    Maynooth University Town 0
  •  
  • Derry City 1
    St. Patrick's Athletic 0
  •  
  • Drogheda United 0
    Waterford United 1
  •  
  • Dundalk 2
    Finn Harps 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Derry City 1
    Bohemian FC 3
  •  
  • Limerick 0
    Dundalk 4
  •  
  • UCD 2
    Waterford United 1
  •  
  • Longford Town 0
    Cork City 7
  •  
  • semifinal
  •  
  • Bohemian FC 11
    Cork City 12
    30-09-2018 Bohemian FC
    1 - 1
    Cork City
    08-10-2018 Cork City
    2 - 1
    Bohemian FC
  •  
  • Dundalk 1
    UCD 0
  •  
  • final
  •  
  • Cork City 1
    Dundalk 2
  •  
  •  
  • Winner

    Dundalk
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Cobh Ramblers 3
    Limerick 1
  •  
  • Longford Town 1
    Cockhill Celtic 0
  •  
  • Athlone Town 1
    Galway United FC 2
  •  
  • Shelbourne 1
    Bluebell United 0
  •  
  • Bray Wanderers 3
    Wexford Youths 2
  •  
  • Drogheda United 0
    Cabinteely 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Derry City 3
    Longford Town 0
  •  
  • Shelbourne 1
    UCD 2
  •  
  • Finn Harps 2
    Sligo Rovers 1
  •  
  • Bohemian FC 2
    Cabinteely 1
  •  
  • Bray Wanderers 0
    Shamrock Rovers 0
  •  
  • Cork City 4
    Cobh Ramblers 1
  •  
  • St. Patrick's Athletic 1
    Dundalk 2
  •  
  • Waterford United 2
    Galway United FC 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Dundalk 3
    UCD 1
  •  
  • Bohemian FC 2
    Cork City 0
  •  
  • Bray Wanderers 0
    Waterford United 1
  •  
  • Derry City 2
    Finn Harps 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Dundalk 6
    Bohemian FC 1
  •  
  • Derry City 4
    Waterford United 2
  •  
  • final
  •  
  • Derry City 2
    Dundalk 2
  •  
  •  
  • Winner

    Dundalk
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Elgin City 1
    Arbroath 1
  •  
  • Cove Rangers 2
    Montrose 2
  •  
  • Dundee United 3
    St.Johnstone U21 2
  •  
  • East Kilbride 1
    Spartans FC 1
  •  
  • Inverurie Loco Works 0
    Formartine Utd 1
  •  
  • Berwick Rangers 0
    Airdrieonians 3
  •  
  • Edinburgh City 3
    Albion Rovers 1
  •  
  • Alloa Athletic 3
    Stirling Albion 1
  •  
  • Annan Athletic 4
    Celtic U21 0
  •  
  • Queen's Park 0
    Ayr United 0
  •  
  • Peterhead 2
    Brechin City 1
  •  
  • Hamilton Academical U21 4
    Clyde 1
  •  
  • Cowdenbeath 1
    East Fife 3
  •  
  • Dumbarton 2
    Greenock Morton 1
  •  
  • Inverness CT 1
    Dunfermline Athletic 2
  •  
  • East Stirlingshire 0
    Motherwell U21 3
  •  
  • Livingston U21 10
    Forfar Athletic 00
    14-08-2018 Livingston U21
    1 - 0
    Forfar Athletic
    21-08-2018 Forfar Athletic
    0 - 0
    Livingston U21
  •  
  • Stranraer 0
    Partick Thistle 5
  •  
  • Raith Rovers 3
    Aberdeen U21 1
  •  
  • Dundee FC U21 2
    Hibernian U21 2
  •  
  • Rangers FC U21 1
    Falkirk 2
  •  
  • Stenhousemuir 0
    Queen of South 3
  •  
  • Hearts U21 1
    Ross County 2
  •  
  • Kilmarnock U21 1
    St. Mirren U21 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Coleraine 1
    Formartine Utd 1
  •  
  • Sligo Rovers 4
    Livingston U21 1
  •  
  • TNS 2
    Queen's Park 2
  •  
  • Airdrieonians 0
    Sutton United 1
  •  
  • Dundee United 1
    Alloa Athletic 1
  •  
  • Arbroath 3
    Annan Athletic 0
  •  
  • Peterhead 0
    Bohemian FC 1
  •  
  • Falkirk 0
    Connah's Quay 1
  •  
  • Dumbarton 0
    Montrose 1
  •  
  • East Fife 2
    Partick Thistle 1
  •  
  • East Kilbride 2
    Edinburgh City 3
  •  
  • Ross County 5
    Raith Rovers 0
  •  
  • St. Mirren U21 3
    Hamilton Academical U21 2
  •  
  • Queen of South 4
    Crusaders 3
  •  
  • Boreham Wood 0
    Dunfermline Athletic 0
  •  
  • Dundee FC U21 1
    Motherwell U21 2
  •  
  • Round 3
  •  
  • Connah's Quay 2
    Coleraine 0
  •  
  • Dunfermline Athletic 2
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Bohemian FC 0
    Sutton United 0
  •  
  • East Fife 2
    Queen of South 0
  •  
  • Ross County 3
    Montrose 1
  •  
  • St. Mirren U21 2
    Queen's Park 4
  •  
  • Motherwell U21 2
    Sligo Rovers 0
  •  
  • Arbroath 1
    Edinburgh City 4
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Bohemian FC 0
    East Fife 3
  •  
  • Edinburgh City 2
    Alloa Athletic 2
  •  
  • Motherwell U21 1
    Ross County 2
  •  
  • Queen's Park 1
    Connah's Quay 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Connah's Quay 1
    Edinburgh City 1
  •  
  • Ross County 2
    East Fife 1
  •  
  • final
  •  
  • Connah's Quay 1
    Ross County 3
  •  
  •  
  • Winner

    Ross County
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Sligo Rovers Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Najlepsi strzelcy Sligo Rovers
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Cawley
15
0.4
2 Parkes
13
0.7
3 Coughlan
10
0.5
4 Michael Drennan Drennan
9
0.6
5 Twardek
6
0.2
6 Keaney
6
0.2
7 Adam Morgan Morgan
5
0.3
8 McAleer
4
0.2
9 Leverock
4
0.3
10 Donelon
4
0.2

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 101 na mecz: 1.22
Straconych bramek 107 na mecz: 1.29
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 38
45.78%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 20
24.10%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.51
Wygranych meczów do zera (WTN) 11
13.25%
Przegranych meczów do zera (LTN) 25
30.12%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 14
16.87%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 21
25.30%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Sligo Rovers wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 14 7 3 4
Przegranych 19 13 3 2

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
0-0 7
16.3%
0-2 7
16.3%
0-1 5
11.6%
2-1 5
11.6%
1-1 5
11.6%
1-2 4
9.3%
1-0 2
4.7%
2-0 1
2.3%
6-2 1
2.3%
4-0 1
2.3%
4-1 1
2.3%
1-4 1
2.3%
2-3 1
2.3%
5-1 1
2.3%
3-1 1
2.3%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics