Rosenborg Trondheim

Witamy w Rosenborg Trondheim (Norway - Liga norweska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Rosenborg Trondheim logo Rosenborg Trondheim Staty

Forma drużyny:
W
L
W
L
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 19

    Gole

  • 3.17

    na mecz

  • 5

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 1

    Przegrane

  • 5/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 5/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 99

    Meczów

  • 214

    Gole

  • 2.16

    na mecz

  • 64

    Wygrane

  • 20

    Remisy

  • 15

    Przegrane

  • 57.6%

    Over 2.5

  • 84.8%

    Over 1.5

  • 37.37%

    CS

  • 55.56%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Rosenborg Trondheim
Klubowe mecze towarzyskie
04 cze
Nierozpoczęty
Norwegia - Liga norweska
07 cze
Przełożone
Klubowe mecze towarzyskie
09 cze
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • FC Santa Coloma 00
    Alashkert FC 03
    28-06-2016 FC Santa Coloma
    0 - 0
    Alashkert FC
    05-07-2016 Alashkert FC
    3 - 0
    FC Santa Coloma
  •  
  • TNS 23
    Tre Penne Galazzano 10
    28-06-2016 TNS
    2 - 1
    Tre Penne Galazzano
    05-07-2016 Tre Penne Galazzano
    0 - 3
    TNS
  •  
  • Valletta 11
    B36 Torshavn 02
    28-06-2016 Valletta
    1 - 0
    B36 Torshavn
    05-07-2016 B36 Torshavn
    2 - 1
    Valletta
  •  
  • Flora Tallinn 20
    Lincoln Red Imps FC 12
    28-06-2016 Flora Tallinn
    2 - 1
    Lincoln Red Imps FC
    06-07-2016 Lincoln Red Imps FC
    2 - 0
    Flora Tallinn
  •  
  • Round 2
  •  
  • Dundalk 12
    FH Hafnarfjordur 12
    13-07-2016 Dundalk
    1 - 1
    FH Hafnarfjordur
    20-07-2016 FH Hafnarfjordur
    2 - 2
    Dundalk
  •  
  • Olimpija Lublana 33
    AS Trenczyn 42
    13-07-2016 Olimpija Lublana
    3 - 4
    AS Trenczyn
    20-07-2016 AS Trenczyn
    2 - 3
    Olimpija Lublana
  •  
  • Crusaders 00
    FC Kopenhaga 36
    13-07-2016 Crusaders
    0 - 3
    FC Kopenhaga
    19-07-2016 FC Kopenhaga
    6 - 0
    Crusaders
  •  
  • Skenderbeu
    Ferencvaros
    13-07-2016 Skenderbeu
    -
    Ferencvaros
    20-07-2016 Ferencvaros
    -
    Skenderbeu
  •  
  • Partizani 11
    Ferencvaros 11
    13-07-2016 Partizani
    1 - 1
    Ferencvaros
    20-07-2016 Ferencvaros
    1 - 1
    Partizani
  •  
  • Łudogorec Razgrad 23
    Mladost Podgorica 00
    13-07-2016 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Mladost Podgorica
    19-07-2016 Mladost Podgorica
    0 - 3
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Żalgiris Wilno 01
    FK Astana 02
    13-07-2016 Żalgiris Wilno
    0 - 0
    FK Astana
    20-07-2016 FK Astana
    2 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • Rosenborg Trondheim 32
    IFK Norrkoeping 13
    13-07-2016 Rosenborg Trondheim
    3 - 1
    IFK Norrkoeping
    20-07-2016 IFK Norrkoeping
    3 - 2
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • FK Vardar Skopje 12
    Dinamo Zagrzeb 23
    12-07-2016 FK Vardar Skopje
    1 - 2
    Dinamo Zagrzeb
    20-07-2016 Dinamo Zagrzeb
    3 - 2
    FK Vardar Skopje
  •  
  • Red Bull Salzburg 12
    FK Liepaja 00
    12-07-2016 Red Bull Salzburg
    1 - 0
    FK Liepaja
    19-07-2016 FK Liepaja
    0 - 2
    Red Bull Salzburg
  •  
  • TNS 00
    APOEL Nikozja 03
    12-07-2016 TNS
    0 - 0
    APOEL Nikozja
    19-07-2016 APOEL Nikozja
    3 - 0
    TNS
  •  
  • BATE Borysów 22
    Seinaejoen JK 02
    12-07-2016 BATE Borysów
    2 - 0
    Seinaejoen JK
    19-07-2016 Seinaejoen JK
    2 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Lincoln Red Imps FC 10
    Celtic Glasgow 03
    12-07-2016 Lincoln Red Imps FC
    1 - 0
    Celtic Glasgow
    20-07-2016 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Lincoln Red Imps FC
  •  
  • Valletta 11
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    12-07-2016 Valletta
    1 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    19-07-2016 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    Valletta
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 30
    Sheriff Tyraspol 20
    12-07-2016 Hapoel Be'er Szewa
    3 - 2
    Sheriff Tyraspol
    19-07-2016 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Dinamo Tbilisi 21
    Alashkert FC 01
    12-07-2016 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    Alashkert FC
    19-07-2016 Alashkert FC
    1 - 1
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • FK Karabach 21
    F91 Dudelange 01
    12-07-2016 FK Karabach
    2 - 0
    F91 Dudelange
    20-07-2016 F91 Dudelange
    1 - 1
    FK Karabach
  •  
  • Zrinjski Mostar 10
    Legia Warszawa 12
    12-07-2016 Zrinjski Mostar
    1 - 1
    Legia Warszawa
    19-07-2016 Legia Warszawa
    2 - 0
    Zrinjski Mostar
  •  
  • Round 3
  •  
  • Olympiakos Pireus 00
    Hapoel Be'er Szewa 01
    27-07-2016 Olympiakos Pireus
    0 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
    03-08-2016 Hapoel Be'er Szewa
    1 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Fenerbahce 21
    AS Monaco 13
    27-07-2016 Fenerbahce
    2 - 1
    AS Monaco
    03-08-2016 AS Monaco
    3 - 1
    Fenerbahce
  •  
  • AS Trenczyn 00
    Legia Warszawa 10
    27-07-2016 AS Trenczyn
    0 - 1
    Legia Warszawa
    03-08-2016 Legia Warszawa
    0 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • Astra Giurgiu 10
    FC Kopenhaga 13
    27-07-2016 Astra Giurgiu
    1 - 1
    FC Kopenhaga
    03-08-2016 FC Kopenhaga
    3 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Rosenborg Trondheim 20
    APOEL Nikozja 13
    27-07-2016 Rosenborg Trondheim
    2 - 1
    APOEL Nikozja
    02-08-2016 APOEL Nikozja
    3 - 0
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • FK Astana 11
    Celtic Glasgow 12
    27-07-2016 FK Astana
    1 - 1
    Celtic Glasgow
    03-08-2016 Celtic Glasgow
    2 - 1
    FK Astana
  •  
  • Ajax Amsterdam 12
    PAOK Saloniki 11
    26-07-2016 Ajax Amsterdam
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    03-08-2016 PAOK Saloniki
    1 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 21
    Dinamo Tbilisi 00
    26-07-2016 Dinamo Zagrzeb
    2 - 0
    Dinamo Tbilisi
    02-08-2016 Dinamo Tbilisi
    0 - 1
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Szachtar Donieck 20
    Young Boys Berno 02
    26-07-2016 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Young Boys Berno
    03-08-2016 Young Boys Berno
    2 - 0
    Szachtar Donieck
  •  
  • FK Rostów 22
    Anderlecht Bruksela 20
    26-07-2016 FK Rostów
    2 - 2
    Anderlecht Bruksela
    03-08-2016 Anderlecht Bruksela
    0 - 2
    FK Rostów
  •  
  • Partizani 00
    Red Bull Salzburg 12
    26-07-2016 Partizani
    0 - 1
    Red Bull Salzburg
    03-08-2016 Red Bull Salzburg
    2 - 0
    Partizani
  •  
  • Viktoria Pilzno 01
    FK Karabach 01
    26-07-2016 Viktoria Pilzno
    0 - 0
    FK Karabach
    02-08-2016 FK Karabach
    1 - 1
    Viktoria Pilzno
  •  
  • BATE Borysów 10
    Dundalk 03
    26-07-2016 BATE Borysów
    1 - 0
    Dundalk
    02-08-2016 Dundalk
    3 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Łudogorec Razgrad 24
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    26-07-2016 Łudogorec Razgrad
    2 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    02-08-2016 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 4
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Sparta Praga 10
    Steaua Bukareszt 12
    26-07-2016 Sparta Praga
    1 - 1
    Steaua Bukareszt
    03-08-2016 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 50
    Hapoel Be'er Szewa 22
    17-08-2016 Celtic Glasgow
    5 - 2
    Hapoel Be'er Szewa
    23-08-2016 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Dundalk 01
    Legia Warszawa 21
    17-08-2016 Dundalk
    0 - 2
    Legia Warszawa
    23-08-2016 Legia Warszawa
    1 - 1
    Dundalk
  •  
  • FC Porto 13
    AS Roma 10
    17-08-2016 FC Porto
    1 - 1
    AS Roma
    23-08-2016 AS Roma
    0 - 3
    FC Porto
  •  
  • Łudogorec Razgrad 22
    Viktoria Pilzno 02
    17-08-2016 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Viktoria Pilzno
    23-08-2016 Viktoria Pilzno
    2 - 2
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Villarreal 10
    AS Monaco 21
    17-08-2016 Villarreal
    1 - 2
    AS Monaco
    23-08-2016 AS Monaco
    1 - 0
    Villarreal
  •  
  • Ajax Amsterdam 11
    FK Rostów 14
    16-08-2016 Ajax Amsterdam
    1 - 1
    FK Rostów
    24-08-2016 FK Rostów
    4 - 1
    Ajax Amsterdam
  •  
  • FC Kopenhaga 11
    APOEL Nikozja 01
    16-08-2016 FC Kopenhaga
    1 - 0
    APOEL Nikozja
    24-08-2016 APOEL Nikozja
    1 - 1
    FC Kopenhaga
  •  
  • Young Boys Berno 11
    Borussia M'gladbach 36
    16-08-2016 Young Boys Berno
    1 - 3
    Borussia M'gladbach
    24-08-2016 Borussia M'gladbach
    6 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 12
    Red Bull Salzburg 11
    16-08-2016 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Red Bull Salzburg
    24-08-2016 Red Bull Salzburg
    1 - 2
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Steaua Bukareszt 00
    Manchester City 51
    16-08-2016 Steaua Bukareszt
    0 - 5
    Manchester City
    24-08-2016 Manchester City
    1 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Arendal Fotball 2
    Vindbjart 3
  •  
  • Donn 0
    Start 8
  •  
  • Hoenefoss 1
    Frigg 0
  •  
  • Grorud 4
    Pors Grenland 2
  •  
  • Holmen 1
    Mjoendalen 4
  •  
  • Madla 1
    Sandnes 2
  •  
  • Kirkenes 2
    Alta 5
  •  
  • Salangen 0
    Finnsnes 1
  •  
  • Eidsvold TF 0
    Hamarkameratene 0
  •  
  • Halsen 0
    Sandefjord 8
  •  
  • Sandnessjoeen 0
    Mo 1
  •  
  • Aafjord 0
    Rosenborg Trondheim 3
  •  
  • Aakra 0
    Vard Haugesund 3
  •  
  • Spjelkavik 0
    Aalesund 1
  •  
  • Aas 0
    Sarpsborg 08 5
  •  
  • Tertnes 0
    Aasane 5
  •  
  • Funnefoss/Vormsund 2
    Asker 3
  •  
  • Vestfossen 2
    Baerum 4
  •  
  • Foerde 0
    Brann 0
  •  
  • Brattvaag 2
    Floroe 1
  •  
  • Brumunddal 1
    Ull/Kisa 6
  •  
  • Riska 2
    Bryne 3
  •  
  • Kolstad 0
    Byaasen 2
  •  
  • Charlottenlund 3
    Levanger 4
  •  
  • Froeyland 0
    Egersund 1
  •  
  • Elverum 2
    Tynset 1
  •  
  • Sotra Sportsklubb 1
    Fana 3
  •  
  • FK Fyllingsdalen 1
    Varegg 1
  •  
  • FK Sparta Sarpsborg 2
    Follo 0
  •  
  • FK Toensberg 5
    Oppsal 2
  •  
  • Flisa 0
    Kongsvinger 1
  •  
  • Gjoevik-Lyn 3
    Raufoss 0
  •  
  • Godoey 1
    Hoedd 6
  •  
  • Harstad 0
    Mjoelner 1
  •  
  • Herd 2
    Kristiansund BK 2
  •  
  • Vigoer 1
    Jerv 2
  •  
  • Kraakeroey 0
    KFUM 2
  •  
  • KIL/Hemne 1
    Nardo 2
  •  
  • Oern-Horten 0
    Kjelsaas 3
  •  
  • Kongsberg 1
    Stroemsgodset 8
  •  
  • Korsvoll 1
    Stabaek 4
  •  
  • Kristiansund FK 0
    Molde 6
  •  
  • Kvik Halden 3
    Ullern 1
  •  
  • Lillehammer FK 3
    NIL-Trysil 2
  •  
  • Notodden 3
    Loerenskog 1
  •  
  • Loeten 1
    Vaalerenga 4
  •  
  • Lyn 0
    Tromsoe 7
  •  
  • Os 2
    Lysekloster 4
  •  
  • Nesodden 0
    Moss 6
  •  
  • Vestsiden-Askoey 2
    Nest Sotra 4
  •  
  • Tollnes 0
    Odds Ballklubb 5
  •  
  • Trygg/Lade 0
    Ranheim 2
  •  
  • Senja 1
    Skjervoey 1
  •  
  • Skeid 1
    Stroemmen 3
  •  
  • Valdres FK 1
    Sogndal 5
  •  
  • Sola 1
    Vidar 3
  •  
  • Stjoerdals Blink 3
    Strindheim 3
  •  
  • Vardeneset 1
    Viking 5
  •  
  • Oestsiden 2
    Fredrikstad 3
  •  
  • Floeya 0
    Bodoe/Glimt 6
  •  
  • Fram Larvik 3
    Flekkeroey 0
  •  
  • Junkeren 0
    Tromsdalen 1
  •  
  • Aurskog-Hoeland 1
    Lillestroem 4
  •  
  • Stord 1
    FK Haugesund 8
  •  
  • Round 2
  •  
  • Alta 3
    Finnsnes 1
  •  
  • Varegg 2
    FK Haugesund 4
  •  
  • FK Sparta Sarpsborg 1
    Stabaek 7
  •  
  • Foerde 0
    Sogndal 1
  •  
  • Kvik Halden 0
    Sarpsborg 08 3
  •  
  • Tromsdalen 5
    Senja 3
  •  
  • Herd 3
    Aalesund 4
  •  
  • Lysekloster 3
    Aasane 6
  •  
  • Asker 2
    Mjoendalen 2
  •  
  • Baerum 2
    Ull/Kisa 0
  •  
  • Mo 0
    Bodoe/Glimt 6
  •  
  • Brattvaag 1
    Hoedd 0
  •  
  • Vidar 2
    Bryne 2
  •  
  • Byaasen 1
    Rosenborg Trondheim 5
  •  
  • Egersund 0
    Sandnes 2
  •  
  • Elverum 0
    Kongsvinger 1
  •  
  • Fana 1
    Nest Sotra 3
  •  
  • FK Toensberg 0
    Odds Ballklubb 6
  •  
  • Fram Larvik 0
    Start 3
  •  
  • Moss 1
    Fredrikstad 2
  •  
  • Gjoevik-Lyn 2
    KFUM 3
  •  
  • Grorud 2
    Molde 3
  •  
  • Hoenefoss 1
    Vaalerenga 3
  •  
  • Vindbjart 2
    Jerv 0
  •  
  • Kjelsaas 0
    Sandefjord 1
  •  
  • Stjoerdals Blink 1
    Levanger 0
  •  
  • Lillehammer FK 0
    Lillestroem 2
  •  
  • Mjoelner 0
    Tromsoe 2
  •  
  • Nardo 2
    Ranheim 1
  •  
  • Stroemmen 3
    Notodden 1
  •  
  • Vard Haugesund 0
    Viking 3
  •  
  • Eidsvold TF 0
    Stroemsgodset 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Fredrikstad 1
    Sarpsborg 08 3
  •  
  • Alta 1
    Bodoe/Glimt 4
  •  
  • KFUM 0
    Vaalerenga 2
  •  
  • Aasane 1
    FK Haugesund 4
  •  
  • Asker 2
    Odds Ballklubb 3
  •  
  • Baerum 0
    Stabaek 3
  •  
  • Kongsvinger 1
    Stroemmen 1
  •  
  • Sandefjord 1
    Lillestroem 0
  •  
  • Stjoerdals Blink 2
    Molde 1
  •  
  • Nardo 1
    Rosenborg Trondheim 4
  •  
  • Nest Sotra 1
    Sogndal 0
  •  
  • Sandnes 3
    Start 1
  •  
  • Vindbjart 1
    Stroemsgodset 2
  •  
  • Tromsdalen 2
    Tromsoe 3
  •  
  • Vidar 2
    Viking 1
  •  
  • Brattvaag 1
    Aalesund 1
  •  
  • Round 4
  •  
  • Rosenborg Trondheim 3
    Nest Sotra 1
  •  
  • Kongsvinger 1
    Brattvaag 0
  •  
  • Sandefjord 2
    Sandnes 1
  •  
  • Bodoe/Glimt 3
    FK Haugesund 3
  •  
  • Tromsoe 3
    Odds Ballklubb 2
  •  
  • Sarpsborg 08 3
    Stjoerdals Blink 0
  •  
  • Stroemsgodset 1
    Stabaek 0
  •  
  • Vaalerenga 3
    Vidar 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Stroemsgodset 2
    Vaalerenga 0
  •  
  • Kongsvinger 2
    Sandefjord 1
  •  
  • Tromsoe 1
    Rosenborg Trondheim 1
  •  
  • Bodoe/Glimt 4
    Sarpsborg 08 0
  •  
  • semifinal
  •  
  • Stroemsgodset 1
    Kongsvinger 2
  •  
  • Rosenborg Trondheim 2
    Bodoe/Glimt 0
  •  
  • final
  •  
  • Kongsvinger 0
    Rosenborg Trondheim 4
  •  
  •  
  • Winner

    Rosenborg Trondheim
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Baerum 1
    Oppsal 0
  •  
  • Vidar 0
    FK Haugesund 3
  •  
  • Foerde 0
    Floroe 2
  •  
  • Pors Grenland 2
    Fram Larvik 0
  •  
  • Skeid 2
    Lyn 1
  •  
  • Stjoerdals Blink 2
    Nardo 0
  •  
  • Floeya 4
    Salangen 3
  •  
  • Gran IL 0
    Vaalerenga 8
  •  
  • Harstad 0
    Sortland IL 1
  •  
  • Hoedd 4
    Spjelkavik 1
  •  
  • Kolstad 3
    Verdal 4
  •  
  • Herd 3
    Aalesund 5
  •  
  • Mjoelner 2
    Finnsnes 3
  •  
  • Trott 0
    Aasane 4
  •  
  • Aassiden 1
    Stroemsgodset 3
  •  
  • Alta 5
    Senja 1
  •  
  • FK Toensberg 3
    Arendal Fotball 5
  •  
  • Holmen 2
    Asker 3
  •  
  • Austevoll 0
    Brann 7
  •  
  • Bjarg 0
    Fana 1
  •  
  • Bjoernevatn 0
    Tromsoe 5
  •  
  • Fauske/Sprint 0
    Bodoe/Glimt 7
  •  
  • Brattvaag 0
    Kristiansund BK 3
  •  
  • Bryne 4
    Brodd 0
  •  
  • Gjoevik-Lyn 0
    Brumunddal 4
  •  
  • Tillerbyen 1
    Byaasen 2
  •  
  • Donn 0
    Jerv 2
  •  
  • Droebak/Frogn 1
    Sarpsborg 08 10
  •  
  • Staal Joerpeland 0
    Egersund 2
  •  
  • Flisa 0
    Elverum 6
  •  
  • Fjoera 1
    Sogndal 6
  •  
  • FK Fyllingsdalen 2
    Sotra Sportsklubb 1
  •  
  • Flekkeroey 2
    Vindbjart 0
  •  
  • Flint 1
    Sandefjord 2
  •  
  • Grorud 4
    Follo 1
  •  
  • Kraakeroey 1
    Fredrikstad 0
  •  
  • Kjelsaas 4
    Frigg 0
  •  
  • Halsen 1
    Notodden 2
  •  
  • Hamarkameratene 2
    NIL-Trysil 2
  •  
  • Hei 0
    Odds Ballklubb 10
  •  
  • Oern-Horten 2
    Hoenefoss 0
  •  
  • Holmlia 0
    Stabaek 9
  •  
  • Ullern 1
    KFUM 3
  •  
  • Kvik Halden 4
    Oestsiden 1
  •  
  • Steinkjer 1
    Levanger 3
  •  
  • Skjetten 0
    Lillestroem 2
  •  
  • Loerenskog 1
    Stroemmen 5
  •  
  • Lura 1
    Sandnes 4
  •  
  • Lyngen/Karnes 0
    Tromsdalen 2
  •  
  • Stord 0
    Lysekloster 1
  •  
  • Vestfossen 2
    Mjoendalen 3
  •  
  • Mo 2
    Mosjoeen 3
  •  
  • Volda 2
    Molde 3
  •  
  • Moss 3
    Sprint Jeloey 2
  •  
  • Os 1
    Nest Sotra 4
  •  
  • Randesund 1
    Start 5
  •  
  • Traeff 1
    Ranheim 2
  •  
  • Redalen 1
    Raufoss 5
  •  
  • Riska 1
    Viking 4
  •  
  • Strindheim 0
    Rosenborg Trondheim 2
  •  
  • Skedsmo 1
    Ull/Kisa 4
  •  
  • Sola 1
    Vard Haugesund 4
  •  
  • Tynset 3
    Orkla 1
  •  
  • Loeten 0
    Kongsvinger 4
  •  
  • Round 2
  •  
  • Arendal Fotball 1
    Notodden 2
  •  
  • Asker 0
    Stabaek 5
  •  
  • Egersund 3
    Viking 1
  •  
  • NIL-Trysil 0
    Kongsvinger 1
  •  
  • Tynset 1
    Rosenborg Trondheim 9
  •  
  • KFUM 4
    Baerum 0
  •  
  • Mjoendalen 3
    Kvik Halden 1
  •  
  • Byaasen 0
    Aalesund 2
  •  
  • Aasane 1
    FK Fyllingsdalen 0
  •  
  • Ull/Kisa 2
    Alta 0
  •  
  • Sortland IL 1
    Bodoe/Glimt 3
  •  
  • Lysekloster 0
    Brann 2
  •  
  • Brumunddal 1
    Lillestroem 3
  •  
  • Jerv 2
    Bryne 1
  •  
  • Grorud 0
    Elverum 1
  •  
  • Floroe 5
    Fana 1
  •  
  • Finnsnes 0
    Tromsoe 2
  •  
  • Vard Haugesund 0
    FK Haugesund 6
  •  
  • Flekkeroey 4
    Start 3
  •  
  • Floeya 5
    Tromsdalen 3
  •  
  • Hoedd 1
    Molde 2
  •  
  • Stroemmen 0
    Kjelsaas 1
  •  
  • Kraakeroey 2
    Vaalerenga 2
  •  
  • Verdal 0
    Kristiansund BK 4
  •  
  • Mosjoeen 0
    Levanger 5
  •  
  • Moss 1
    Sarpsborg 08 3
  •  
  • Nest Sotra 2
    Sandnes 0
  •  
  • Pors Grenland 1
    Odds Ballklubb 3
  •  
  • Oern-Horten 3
    Sandefjord 1
  •  
  • Ranheim 3
    Stjoerdals Blink 1
  •  
  • Raufoss 0
    Sogndal 2
  •  
  • Skeid 2
    Stroemsgodset 4
  •  
  • Round 3
  •  
  • Jerv 2
    Aasane 1
  •  
  • Mjoendalen 2
    Stroemsgodset 1
  •  
  • KFUM 1
    Molde 2
  •  
  • Flekkeroey 0
    Odds Ballklubb 3
  •  
  • Kjelsaas 0
    Aalesund 1
  •  
  • Nest Sotra 0
    Brann 2
  •  
  • Egersund 1
    FK Haugesund 2
  •  
  • Floeya 1
    Tromsoe 3
  •  
  • Floroe 2
    Sogndal 1
  •  
  • Kongsvinger 0
    Sarpsborg 08 4
  •  
  • Ranheim 0
    Kristiansund BK 2
  •  
  • Levanger 2
    Rosenborg Trondheim 4
  •  
  • Ull/Kisa 2
    Lillestroem 4
  •  
  • Notodden 1
    Stabaek 4
  •  
  • Oern-Horten 0
    Vaalerenga 1
  •  
  • Bodoe/Glimt 2
    Elverum 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Vaalerenga 1
    Elverum 0
  •  
  • Stabaek 3
    Aalesund 0
  •  
  • Mjoendalen 1
    Brann 0
  •  
  • FK Haugesund 0
    Molde 2
  •  
  • Kristiansund BK 1
    Floroe 0
  •  
  • Jerv 1
    Rosenborg Trondheim 2
  •  
  • Lillestroem 1
    Tromsoe 0
  •  
  • Sarpsborg 08 4
    Odds Ballklubb 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Rosenborg Trondheim 1
    Vaalerenga 2
  •  
  • Molde 2
    Kristiansund BK 1
  •  
  • Lillestroem 3
    Stabaek 1
  •  
  • Mjoendalen 1
    Sarpsborg 08 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Molde 0
    Lillestroem 3
  •  
  • Vaalerenga 0
    Sarpsborg 08 3
  •  
  • final
  •  
  • Lillestroem 3
    Sarpsborg 08 2
  •  
  •  
  • Winner

    Lillestroem
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Rosenborg Trondheim Rosenborg Trondheim 30 61 18 7 5 57 20 37
L
W
L
D
W
2 Molde Molde 30 54 16 6 8 50 35 15
D
W
L
W
W
3 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 30 51 13 12 5 50 36 14
D
W
L
W
D
4 Stroemsgodset Stroemsgodset 30 50 14 8 8 45 37 8
L
W
W
W
W
5 Brann Brann 30 47 13 8 9 51 36 15
D
L
W
W
L
6 Odds Ballklubb Odds Ballklubb 30 42 12 6 12 27 39 -12
W
L
L
D
W
7 Kristiansund BK Kristiansund BK 30 40 10 10 10 44 46 -2
W
W
W
D
D
8 Vaalerenga Vaalerenga 30 39 11 6 13 48 46 2
L
W
L
L
W
9 FK Haugesund FK Haugesund 30 39 11 6 13 35 39 -4
L
L
L
L
L
10 Stabaek Stabaek 30 39 10 9 11 46 50 -4
L
D
W
D
L
11 Tromsoe Tromsoe 30 38 10 8 12 42 49 -7
D
W
W
W
W
12 Lillestroem Lillestroem 30 37 10 7 13 40 43 -3
W
L
L
W
L
13 Sandefjord Sandefjord 30 36 11 3 16 38 51 -13
L
L
W
L
L
14 Sogndal Sogndal 30 32 8 8 14 38 48 -10
W
D
L
L
D
15 Aalesund Aalesund 30 32 8 8 14 38 50 -12
W
L
W
L
D
16 Viking Viking 30 24 6 6 18 33 57 -24
W
L
W
L
L
  • Round 1
  •  
  • Valur 10
    Broendby IF 46
    30-06-2016 Valur
    1 - 4
    Broendby IF
    07-07-2016 Broendby IF
    6 - 0
    Valur
  •  
  • Breidablik 22
    FK Jelgava 32
    30-06-2016 Breidablik
    2 - 3
    FK Jelgava
    07-07-2016 FK Jelgava
    2 - 2
    Breidablik
  •  
  • KR Reykjavik 26
    Glenavon 10
    30-06-2016 KR Reykjavik
    2 - 1
    Glenavon
    07-07-2016 Glenavon
    0 - 6
    KR Reykjavik
  •  
  • Shkendija Tetowo 22
    Cracovia 01
    30-06-2016 Shkendija Tetowo
    2 - 0
    Cracovia
    07-07-2016 Cracovia
    1 - 2
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Hearts 24
    Infonet Tallinn 12
    30-06-2016 Hearts
    2 - 1
    Infonet Tallinn
    06-07-2016 Infonet Tallinn
    2 - 4
    Hearts
  •  
  • Shamrock Rovers 01
    RoPS 21
    30-06-2016 Shamrock Rovers
    0 - 2
    RoPS
    07-07-2016 RoPS
    1 - 1
    Shamrock Rovers
  •  
  • Aberdeen 30
    CS Fola Esch 11
    30-06-2016 Aberdeen
    3 - 1
    CS Fola Esch
    07-07-2016 CS Fola Esch
    1 - 0
    Aberdeen
  •  
  • Linfield 01
    Cork City 11
    30-06-2016 Linfield
    0 - 1
    Cork City
    07-07-2016 Cork City
    1 - 1
    Linfield
  •  
  • Cukaricki 33
    Ordabasy Szymkent 03
    30-06-2016 Cukaricki
    3 - 0
    Ordabasy Szymkent
    07-07-2016 Ordabasy Szymkent
    3 - 3
    Cukaricki
  •  
  • La Fiorita Montegiardino 00
    Debreceni VSC 52
    30-06-2016 La Fiorita Montegiardino
    0 - 5
    Debreceni VSC
    07-07-2016 Debreceni VSC
    2 - 0
    La Fiorita Montegiardino
  •  
  • Connah's Quay 01
    Stabaek 00
    30-06-2016 Connah's Quay
    0 - 0
    Stabaek
    07-07-2016 Stabaek
    0 - 1
    Connah's Quay
  •  
  • Spartak Trnawa 33
    Hibernians 00
    30-06-2016 Spartak Trnawa
    3 - 0
    Hibernians
    07-07-2016 Hibernians
    0 - 3
    Spartak Trnawa
  •  
  • NK Domżale 32
    Lusitanos 11
    30-06-2016 NK Domżale
    3 - 1
    Lusitanos
    07-07-2016 Lusitanos
    1 - 2
    NK Domżale
  •  
  • Teuta Durres 00
    Kajrat Ałmaty 15
    30-06-2016 Teuta Durres
    0 - 1
    Kajrat Ałmaty
    07-07-2016 Kajrat Ałmaty
    5 - 0
    Teuta Durres
  •  
  • NSI Runavik 00
    Szachcior Soligorsk 25
    30-06-2016 NSI Runavik
    0 - 2
    Szachcior Soligorsk
    07-07-2016 Szachcior Soligorsk
    5 - 0
    NSI Runavik
  •  
  • Beroe 02
    Radnik Bijeljina 00
    30-06-2016 Beroe
    0 - 0
    Radnik Bijeljina
    07-07-2016 Radnik Bijeljina
    0 - 2
    Beroe
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 31
    Gorica 00
    30-06-2016 Maccabi Tel Awiw
    3 - 0
    Gorica
    07-07-2016 Gorica
    0 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • AEK Larnaca 33
    Folgore 01
    30-06-2016 AEK Larnaca
    3 - 0
    Folgore
    07-07-2016 Folgore
    1 - 3
    AEK Larnaca
  •  
  • Siroki Brijeg 10
    Birkirkara 12
    30-06-2016 Siroki Brijeg
    1 - 1
    Birkirkara
    05-07-2016 Birkirkara
    2 - 0
    Siroki Brijeg
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 03
    Czichura 12
    30-06-2016 Zimbru Kiszyniów
    0 - 1
    Czichura
    05-07-2016 Czichura
    2 - 3
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • Differdange 03 10
    Cliftonville 12
    30-06-2016 Differdange 03
    1 - 1
    Cliftonville
    07-07-2016 Cliftonville
    2 - 0
    Differdange 03
  •  
  • FC Midtjylland 11
    Suduva 00
    30-06-2016 FC Midtjylland
    1 - 0
    Suduva
    07-07-2016 Suduva
    0 - 1
    FC Midtjylland
  •  
  • FC Vaduz 32
    FK Sileks 11
    30-06-2016 FC Vaduz
    3 - 1
    FK Sileks
    07-07-2016 FK Sileks
    1 - 2
    FC Vaduz
  •  
  • FK Gabala 51
    Samtredia 12
    30-06-2016 FK Gabala
    5 - 1
    Samtredia
    07-07-2016 Samtredia
    2 - 1
    FK Gabala
  •  
  • Odds Ballklubb 21
    IFK Mariehamn 01
    30-06-2016 Odds Ballklubb
    2 - 0
    IFK Mariehamn
    07-07-2016 IFK Mariehamn
    1 - 1
    Odds Ballklubb
  •  
  • Kukesi 11
    Rudar Pljevlja 10
    30-06-2016 Kukesi
    1 - 1
    Rudar Pljevlja
    07-07-2016 Rudar Pljevlja
    0 - 1
    Kukesi
  •  
  • AIK Sztokholm 22
    Bala Town 00
    30-06-2016 AIK Sztokholm
    2 - 0
    Bala Town
    07-07-2016 Bala Town
    0 - 2
    AIK Sztokholm
  •  
  • Europa FC 21
    Pjunik 02
    30-06-2016 Europa FC
    2 - 0
    Pjunik
    07-07-2016 Pjunik
    2 - 1
    Europa FC
  •  
  • IFK Goeteborg 52
    Llandudno FC 01
    30-06-2016 IFK Goeteborg
    5 - 0
    Llandudno FC
    07-07-2016 Llandudno FC
    1 - 2
    IFK Goeteborg
  •  
  • Slavia Sofia 10
    Zagłębie Lubin 03
    30-06-2016 Slavia Sofia
    1 - 0
    Zagłębie Lubin
    07-07-2016 Zagłębie Lubin
    3 - 0
    Slavia Sofia
  •  
  • Atlantas Kłajpeda 01
    HJK Helsinki 21
    30-06-2016 Atlantas Kłajpeda
    0 - 2
    HJK Helsinki
    07-07-2016 HJK Helsinki
    1 - 1
    Atlantas Kłajpeda
  •  
  • Balzan FC 02
    FK Neftczi 21
    30-06-2016 Balzan FC
    0 - 2
    FK Neftczi
    07-07-2016 FK Neftczi
    1 - 2
    Balzan FC
  •  
  • Sloboda Tuzla 00
    Beitar Jerozolima 01
    30-06-2016 Sloboda Tuzla
    0 - 0
    Beitar Jerozolima
    07-07-2016 Beitar Jerozolima
    1 - 0
    Sloboda Tuzla
  •  
  • Dynamo Mińsk 22
    FK Spartaks 10
    30-06-2016 Dynamo Mińsk
    2 - 1
    FK Spartaks
    07-07-2016 FK Spartaks
    0 - 2
    Dynamo Mińsk
  •  
  • FC Banants 01
    Omonia Nikozja 14
    30-06-2016 FC Banants
    0 - 1
    Omonia Nikozja
    07-07-2016 Omonia Nikozja
    4 - 1
    FC Banants
  •  
  • Videoton FC 30
    FC Zaria 02
    30-06-2016 Videoton FC
    3 - 0
    FC Zaria
    07-07-2016 FC Zaria
    2 - 0
    Videoton FC
  •  
  • Levadia Maardu 12
    HB Torshavn 10
    30-06-2016 Levadia Maardu
    1 - 1
    HB Torshavn
    07-07-2016 HB Torshavn
    0 - 2
    Levadia Maardu
  •  
  • Traku FK 21
    Nomme JK Kalju 14
    30-06-2016 Traku FK
    2 - 1
    Nomme JK Kalju
    07-07-2016 Nomme JK Kalju
    4 - 1
    Traku FK
  •  
  • FK Bokelj 10
    Vojvodina 15
    30-06-2016 FK Bokelj
    1 - 1
    Vojvodina
    07-07-2016 Vojvodina
    5 - 0
    FK Bokelj
  •  
  • Admira Moedling 13
    Spartak Myjava 12
    30-06-2016 Admira Moedling
    1 - 1
    Spartak Myjava
    07-07-2016 Spartak Myjava
    2 - 3
    Admira Moedling
  •  
  • UE Santa Coloma 11
    NK Lokomotiva Zagrzeb 34
    30-06-2016 UE Santa Coloma
    1 - 3
    NK Lokomotiva Zagrzeb
    07-07-2016 NK Lokomotiva Zagrzeb
    4 - 1
    UE Santa Coloma
  •  
  • Ventspils 22
    Vikingur 00
    30-06-2016 Ventspils
    2 - 0
    Vikingur
    07-07-2016 Vikingur
    0 - 2
    Ventspils
  •  
  • Aktobe 10
    MTK Budapeszt 12
    30-06-2016 Aktobe
    1 - 1
    MTK Budapeszt
    07-07-2016 MTK Budapeszt
    2 - 0
    Aktobe
  •  
  • Dila Gori 10
    Szirak 01
    30-06-2016 Dila Gori
    1 - 0
    Szirak
    07-07-2016 Szirak
    1 - 0
    Dila Gori
  •  
  • St. Patrick's Athletic 11
    AS Jeunesse Esch 02
    28-06-2016 St. Patrick's Athletic
    1 - 0
    AS Jeunesse Esch
    05-07-2016 AS Jeunesse Esch
    2 - 1
    St. Patrick's Athletic
  •  
  • Rabotnicki Skopje 10
    Budućnost Podgorica 11
    28-06-2016 Rabotnicki Skopje
    1 - 1
    Budućnost Podgorica
    07-07-2016 Budućnost Podgorica
    1 - 0
    Rabotnicki Skopje
  •  
  • FC Kapaz 01
    Dacia Kiszyniów 00
    28-06-2016 FC Kapaz
    0 - 0
    Dacia Kiszyniów
    07-07-2016 Dacia Kiszyniów
    0 - 1
    FC Kapaz
  •  
  • Partizani 0
    Slovan Bratysława 0
    28-06-2016 Partizani
    0 - 0
    Slovan Bratysława
    07-07-2016 Slovan Bratysława
    -
    Partizani
  •  
  • Round 2
  •  
  • KR Reykjavik 31
    Grasshopper 32
    14-07-2016 KR Reykjavik
    3 - 3
    Grasshopper
    21-07-2016 Grasshopper
    2 - 1
    KR Reykjavik
  •  
  • Austria Wiedeń 14
    Kukesi 01
    14-07-2016 Austria Wiedeń
    1 - 0
    Kukesi
    21-07-2016 Kukesi
    1 - 4
    Austria Wiedeń
  •  
  • Aberdeen 31
    Ventspils 00
    14-07-2016 Aberdeen
    3 - 0
    Ventspils
    21-07-2016 Ventspils
    0 - 1
    Aberdeen
  •  
  • Cliftonville 20
    AEK Larnaca 32
    14-07-2016 Cliftonville
    2 - 3
    AEK Larnaca
    21-07-2016 AEK Larnaca
    2 - 0
    Cliftonville
  •  
  • Hibernian 01
    Broendby IF 10
    14-07-2016 Hibernian
    0 - 1
    Broendby IF
    21-07-2016 Broendby IF
    0 - 1
    Hibernian
  •  
  • Piast Gliwice 00
    IFK Goeteborg 30
    14-07-2016 Piast Gliwice
    0 - 3
    IFK Goeteborg
    21-07-2016 IFK Goeteborg
    0 - 0
    Piast Gliwice
  •  
  • Birkirkara 02
    Hearts 01
    14-07-2016 Birkirkara
    0 - 0
    Hearts
    21-07-2016 Hearts
    1 - 2
    Birkirkara
  •  
  • Videoton FC 21
    Cukaricki 01
    14-07-2016 Videoton FC
    2 - 0
    Cukaricki
    21-07-2016 Cukaricki
    1 - 1
    Videoton FC
  •  
  • MTK Budapeszt 10
    FK Gabala 22
    14-07-2016 MTK Budapeszt
    1 - 2
    FK Gabala
    21-07-2016 FK Gabala
    2 - 0
    MTK Budapeszt
  •  
  • Slovan Bratysława 00
    FK Jelgava 03
    14-07-2016 Slovan Bratysława
    0 - 0
    FK Jelgava
    21-07-2016 FK Jelgava
    3 - 0
    Slovan Bratysława
  •  
  • Partizan Belgrad 00
    Zagłębie Lubin 00
    14-07-2016 Partizan Belgrad
    0 - 0
    Zagłębie Lubin
    21-07-2016 Zagłębie Lubin
    0 - 0
    Partizan Belgrad
  •  
  • Genk 20
    Budućnost Podgorica 02
    14-07-2016 Genk
    2 - 0
    Budućnost Podgorica
    21-07-2016 Budućnost Podgorica
    2 - 0
    Genk
  •  
  • Vojvodina 12
    Connah's Quay 01
    14-07-2016 Vojvodina
    1 - 0
    Connah's Quay
    21-07-2016 Connah's Quay
    1 - 2
    Vojvodina
  •  
  • CSMS Iasi 21
    Hajduk Split 22
    14-07-2016 CSMS Iasi
    2 - 2
    Hajduk Split
    21-07-2016 Hajduk Split
    2 - 1
    CSMS Iasi
  •  
  • NK Maribor 01
    Lewski Sofia 01
    14-07-2016 NK Maribor
    0 - 0
    Lewski Sofia
    21-07-2016 Lewski Sofia
    1 - 1
    NK Maribor
  •  
  • PAS Giannina 31
    Odds Ballklubb 03
    14-07-2016 PAS Giannina
    3 - 0
    Odds Ballklubb
    21-07-2016 Odds Ballklubb
    3 - 1
    PAS Giannina
  •  
  • Beroe 10
    HJK Helsinki 11
    14-07-2016 Beroe
    1 - 1
    HJK Helsinki
    21-07-2016 HJK Helsinki
    1 - 0
    Beroe
  •  
  • Szachcior Soligorsk 11
    NK Domżale 12
    14-07-2016 Szachcior Soligorsk
    1 - 1
    NK Domżale
    21-07-2016 NK Domżale
    2 - 1
    Szachcior Soligorsk
  •  
  • Admira Moedling 12
    FC Kapaz 00
    14-07-2016 Admira Moedling
    1 - 0
    FC Kapaz
    20-07-2016 FC Kapaz
    0 - 2
    Admira Moedling
  •  
  • AIK Sztokholm 11
    Europa FC 00
    14-07-2016 AIK Sztokholm
    1 - 0
    Europa FC
    21-07-2016 Europa FC
    0 - 1
    AIK Sztokholm
  •  
  • Beitar Jerozolima 12
    Omonia Nikozja 03
    14-07-2016 Beitar Jerozolima
    1 - 0
    Omonia Nikozja
    21-07-2016 Omonia Nikozja
    3 - 2
    Beitar Jerozolima
  •  
  • Haecken 10
    Cork City 11
    14-07-2016 Haecken
    1 - 1
    Cork City
    21-07-2016 Cork City
    1 - 0
    Haecken
  •  
  • Maccabi Hajfa 11
    Nomme JK Kalju 11
    14-07-2016 Maccabi Hajfa
    1 - 1
    Nomme JK Kalju
    21-07-2016 Nomme JK Kalju
    1 - 1
    Maccabi Hajfa
  •  
  • Zimbru Kiszyniów 20
    Osmanlispor FK 25
    14-07-2016 Zimbru Kiszyniów
    2 - 2
    Osmanlispor FK
    21-07-2016 Osmanlispor FK
    5 - 0
    Zimbru Kiszyniów
  •  
  • SoenderjyskE 22
    Stroemsgodset 12
    14-07-2016 SoenderjyskE
    2 - 1
    Stroemsgodset
    21-07-2016 Stroemsgodset
    2 - 2
    SoenderjyskE
  •  
  • Debreceni VSC 10
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino 21
    14-07-2016 Debreceni VSC
    1 - 2
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    21-07-2016 Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    1 - 0
    Debreceni VSC
  •  
  • FC Midtjylland 32
    FC Vaduz 02
    14-07-2016 FC Midtjylland
    3 - 0
    FC Vaduz
    21-07-2016 FC Vaduz
    2 - 2
    FC Midtjylland
  •  
  • Levadia Maardu 30
    Slavia Praga 12
    14-07-2016 Levadia Maardu
    3 - 1
    Slavia Praga
    21-07-2016 Slavia Praga
    2 - 0
    Levadia Maardu
  •  
  • RoPS 10
    NK Lokomotiva Zagrzeb 13
    14-07-2016 RoPS
    1 - 1
    NK Lokomotiva Zagrzeb
    21-07-2016 NK Lokomotiva Zagrzeb
    3 - 0
    RoPS
  •  
  • FK Neftczi 00
    Shkendija Tetowo 01
    14-07-2016 FK Neftczi
    0 - 0
    Shkendija Tetowo
    21-07-2016 Shkendija Tetowo
    1 - 0
    FK Neftczi
  •  
  • Dynamo Mińsk 11
    St. Patrick's Athletic 10
    14-07-2016 Dynamo Mińsk
    1 - 1
    St. Patrick's Athletic
    21-07-2016 St. Patrick's Athletic
    0 - 1
    Dynamo Mińsk
  •  
  • Kajrat Ałmaty 11
    Maccabi Tel Awiw 12
    14-07-2016 Kajrat Ałmaty
    1 - 1
    Maccabi Tel Awiw
    21-07-2016 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Kajrat Ałmaty
  •  
  • Szirak 10
    Spartak Trnawa 12
    14-07-2016 Szirak
    1 - 1
    Spartak Trnawa
    21-07-2016 Spartak Trnawa
    2 - 0
    Szirak
  •  
  • Round 3
  •  
  • Admira Moedling 10
    Slovan Liberec 22
    28-07-2016 Admira Moedling
    1 - 2
    Slovan Liberec
    03-08-2016 Slovan Liberec
    2 - 0
    Admira Moedling
  •  
  • Saint-Etienne 01
    AEK Ateny 00
    28-07-2016 Saint-Etienne
    0 - 0
    AEK Ateny
    04-08-2016 AEK Ateny
    0 - 1
    Saint-Etienne
  •  
  • AZ Alkmaar 12
    PAS Giannina 01
    28-07-2016 AZ Alkmaar
    1 - 0
    PAS Giannina
    04-08-2016 PAS Giannina
    1 - 2
    AZ Alkmaar
  •  
  • Aberdeen 10
    NK Maribor 11
    28-07-2016 Aberdeen
    1 - 1
    NK Maribor
    04-08-2016 NK Maribor
    1 - 0
    Aberdeen
  •  
  • NK Domżale 20
    West Ham United 13
    28-07-2016 NK Domżale
    2 - 1
    West Ham United
    04-08-2016 West Ham United
    3 - 0
    NK Domżale
  •  
  • Videoton FC 01
    FC Midtjylland 11
    28-07-2016 Videoton FC
    0 - 1
    FC Midtjylland
    04-08-2016 FC Midtjylland
    1 - 1
    Videoton FC
  •  
  • Gent 50
    FC Viitorul Constanta 00
    28-07-2016 Gent
    5 - 0
    FC Viitorul Constanta
    04-08-2016 FC Viitorul Constanta
    0 - 0
    Gent
  •  
  • Hertha Berlin 11
    Broendby IF 03
    28-07-2016 Hertha Berlin
    1 - 0
    Broendby IF
    04-08-2016 Broendby IF
    3 - 1
    Hertha Berlin
  •  
  • Panathinaikos Ateny 12
    AIK Sztokholm 00
    28-07-2016 Panathinaikos Ateny
    1 - 0
    AIK Sztokholm
    04-08-2016 AIK Sztokholm
    0 - 2
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Genk 12
    Cork City 01
    28-07-2016 Genk
    1 - 0
    Cork City
    04-08-2016 Cork City
    1 - 2
    Genk
  •  
  • Vojvodina 12
    Dynamo Mińsk 10
    28-07-2016 Vojvodina
    1 - 1
    Dynamo Mińsk
    04-08-2016 Dynamo Mińsk
    0 - 2
    Vojvodina
  •  
  • Pandurii 11
    Maccabi Tel Awiw 32
    28-07-2016 Pandurii
    1 - 3
    Maccabi Tel Awiw
    04-08-2016 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Pandurii
  •  
  • Osmanlispor FK 12
    Nomme JK Kalju 00
    28-07-2016 Osmanlispor FK
    1 - 0
    Nomme JK Kalju
    04-08-2016 Nomme JK Kalju
    0 - 2
    Osmanlispor FK
  •  
  • Shkendija Tetowo 20
    Mlada Boleslav 01
    28-07-2016 Shkendija Tetowo
    2 - 0
    Mlada Boleslav
    04-08-2016 Mlada Boleslav
    1 - 0
    Shkendija Tetowo
  •  
  • Grasshopper 23
    Apollon Limassol 13
    28-07-2016 Grasshopper
    2 - 1
    Apollon Limassol
    04-08-2016 Apollon Limassol
    3 - 3
    Grasshopper
  •  
  • FC Luzern 10
    Sassuolo 13
    28-07-2016 FC Luzern
    1 - 1
    Sassuolo
    04-08-2016 Sassuolo
    3 - 0
    FC Luzern
  •  
  • Birkirkara 01
    FK Krasnodar 33
    28-07-2016 Birkirkara
    0 - 3
    FK Krasnodar
    04-08-2016 FK Krasnodar
    3 - 1
    Birkirkara
  •  
  • Istanbul Basaksehir 02
    Rijeka 02
    28-07-2016 Istanbul Basaksehir
    0 - 0
    Rijeka
    04-08-2016 Rijeka
    2 - 2
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • Austria Wiedeń 01
    Spartak Trnawa 10
    28-07-2016 Austria Wiedeń
    0 - 1
    Spartak Trnawa
    04-08-2016 Spartak Trnawa
    0 - 1
    Austria Wiedeń
  •  
  • FK Jelgava 10
    Beitar Jerozolima 13
    28-07-2016 FK Jelgava
    1 - 1
    Beitar Jerozolima
    04-08-2016 Beitar Jerozolima
    3 - 0
    FK Jelgava
  •  
  • Lille 10
    FK Gabala 11
    28-07-2016 Lille
    1 - 1
    FK Gabala
    04-08-2016 FK Gabala
    1 - 0
    Lille
  •  
  • IFK Goeteborg 12
    HJK Helsinki 20
    28-07-2016 IFK Goeteborg
    1 - 2
    HJK Helsinki
    04-08-2016 HJK Helsinki
    0 - 2
    IFK Goeteborg
  •  
  • NK Lokomotiva Zagrzeb 03
    Vorskla 02
    28-07-2016 NK Lokomotiva Zagrzeb
    0 - 0
    Vorskla
    04-08-2016 Vorskla
    2 - 3
    NK Lokomotiva Zagrzeb
  •  
  • Tarpieda-BiełAZ Żodzino 00
    Rapid Wiedeń 03
    28-07-2016 Tarpieda-BiełAZ Żodzino
    0 - 0
    Rapid Wiedeń
    04-08-2016 Rapid Wiedeń
    3 - 0
    Tarpieda-BiełAZ Żodzino
  •  
  • Slavia Praga 01
    Rio Ave 01
    28-07-2016 Slavia Praga
    0 - 0
    Rio Ave
    04-08-2016 Rio Ave
    1 - 1
    Slavia Praga
  •  
  • Zagłębie Lubin 11
    SoenderjyskE 21
    28-07-2016 Zagłębie Lubin
    1 - 2
    SoenderjyskE
    04-08-2016 SoenderjyskE
    1 - 1
    Zagłębie Lubin
  •  
  • Heracles 10
    Arouca 10
    28-07-2016 Heracles
    1 - 1
    Arouca
    04-08-2016 Arouca
    0 - 0
    Heracles
  •  
  • FC Olexandria 01
    Hajduk Split 33
    28-07-2016 FC Olexandria
    0 - 3
    Hajduk Split
    04-08-2016 Hajduk Split
    3 - 1
    FC Olexandria
  •  
  • AEK Larnaca 11
    Spartak Moskwa 10
    28-07-2016 AEK Larnaca
    1 - 1
    Spartak Moskwa
    04-08-2016 Spartak Moskwa
    0 - 1
    AEK Larnaca
  •  
  • final
  •  
  • AS Trenczyn 02
    Rapid Wiedeń 40
    18-08-2016 AS Trenczyn
    0 - 4
    Rapid Wiedeń
    25-08-2016 Rapid Wiedeń
    0 - 2
    AS Trenczyn
  •  
  • Arouca 01
    Olympiakos Pireus 12
    18-08-2016 Arouca
    0 - 1
    Olympiakos Pireus
    25-08-2016 Olympiakos Pireus
    2 - 1
    Arouca
  •  
  • Sassuolo 31
    Crvena Zvezda Belgrad 01
    18-08-2016 Sassuolo
    3 - 0
    Crvena Zvezda Belgrad
    25-08-2016 Crvena Zvezda Belgrad
    1 - 1
    Sassuolo
  •  
  • Gent 24
    Shkendija Tetowo 10
    18-08-2016 Gent
    2 - 1
    Shkendija Tetowo
    25-08-2016 Shkendija Tetowo
    0 - 4
    Gent
  •  
  • Astra Giurgiu 11
    West Ham United 10
    18-08-2016 Astra Giurgiu
    1 - 1
    West Ham United
    25-08-2016 West Ham United
    0 - 1
    Astra Giurgiu
  •  
  • Vojvodina 00
    AZ Alkmaar 30
    18-08-2016 Vojvodina
    0 - 3
    AZ Alkmaar
    25-08-2016 AZ Alkmaar
    0 - 0
    Vojvodina
  •  
  • Panathinaikos Ateny 31
    Broendby IF 01
    18-08-2016 Panathinaikos Ateny
    3 - 0
    Broendby IF
    25-08-2016 Broendby IF
    1 - 1
    Panathinaikos Ateny
  •  
  • Fenerbahce 32
    Grasshopper 00
    18-08-2016 Fenerbahce
    3 - 0
    Grasshopper
    25-08-2016 Grasshopper
    0 - 2
    Fenerbahce
  •  
  • NK Lokomotiva Zagrzeb 20
    Genk 22
    18-08-2016 NK Lokomotiva Zagrzeb
    2 - 2
    Genk
    25-08-2016 Genk
    2 - 0
    NK Lokomotiva Zagrzeb
  •  
  • Istanbul Basaksehir 10
    Szachtar Donieck 22
    18-08-2016 Istanbul Basaksehir
    1 - 2
    Szachtar Donieck
    25-08-2016 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Istanbul Basaksehir
  •  
  • AEK Larnaca 00
    Slovan Liberec 13
    18-08-2016 AEK Larnaca
    0 - 1
    Slovan Liberec
    25-08-2016 Slovan Liberec
    3 - 0
    AEK Larnaca
  •  
  • Slavia Praga 00
    Anderlecht Bruksela 33
    18-08-2016 Slavia Praga
    0 - 3
    Anderlecht Bruksela
    25-08-2016 Anderlecht Bruksela
    3 - 0
    Slavia Praga
  •  
  • Austria Wiedeń 22
    Rosenborg Trondheim 11
    18-08-2016 Austria Wiedeń
    2 - 1
    Rosenborg Trondheim
    25-08-2016 Rosenborg Trondheim
    1 - 2
    Austria Wiedeń
  •  
  • FK Gabala 30
    NK Maribor 11
    18-08-2016 FK Gabala
    3 - 1
    NK Maribor
    25-08-2016 NK Maribor
    1 - 0
    FK Gabala
  •  
  • Maccabi Tel Awiw 21
    Hajduk Split 12
    18-08-2016 Maccabi Tel Awiw
    2 - 1
    Hajduk Split
    25-08-2016 Hajduk Split
    2 - 1
    Maccabi Tel Awiw
  •  
  • IFK Goeteborg 10
    FK Karabach 03
    18-08-2016 IFK Goeteborg
    1 - 0
    FK Karabach
    25-08-2016 FK Karabach
    3 - 0
    IFK Goeteborg
  •  
  • FK Krasnodar 40
    Partizani 00
    18-08-2016 FK Krasnodar
    4 - 0
    Partizani
    25-08-2016 Partizani
    0 - 0
    FK Krasnodar
  •  
  • FC Midtjylland 00
    Osmanlispor FK 12
    18-08-2016 FC Midtjylland
    0 - 1
    Osmanlispor FK
    25-08-2016 Osmanlispor FK
    2 - 0
    FC Midtjylland
  •  
  • SoenderjyskE 02
    Sparta Praga 03
    18-08-2016 SoenderjyskE
    0 - 0
    Sparta Praga
    25-08-2016 Sparta Praga
    3 - 2
    SoenderjyskE
  •  
  • Dinamo Tbilisi 00
    PAOK Saloniki 32
    18-08-2016 Dinamo Tbilisi
    0 - 3
    PAOK Saloniki
    25-08-2016 PAOK Saloniki
    2 - 0
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • FK Astana 22
    BATE Borysów 02
    18-08-2016 FK Astana
    2 - 0
    BATE Borysów
    25-08-2016 BATE Borysów
    2 - 2
    FK Astana
  •  
  • Beitar Jerozolima 10
    Saint-Etienne 20
    17-08-2016 Beitar Jerozolima
    1 - 2
    Saint-Etienne
    25-08-2016 Saint-Etienne
    0 - 0
    Beitar Jerozolima
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • Lillestroem 0
    Rosenborg Trondheim 1
  •  
  •  
  • Winner

    Rosenborg Trondheim
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Rosenborg Trondheim Rosenborg Trondheim 30 69 21 6 3 65 25 40
W
L
L
D
W
2 Brann Brann 30 54 16 6 8 42 27 15
W
W
W
L
D
3 Odds Ballklubb Odds Ballklubb 30 51 15 6 9 44 35 9
L
W
W
W
L
4 FK Haugesund FK Haugesund 30 46 12 10 8 47 43 4
D
D
W
L
D
5 Molde Molde 30 45 13 6 11 48 42 6
L
W
L
D
W
6 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 30 45 12 9 9 35 37 -2
L
D
W
D
D
7 Stroemsgodset Stroemsgodset 30 44 12 8 10 44 40 4
D
W
W
D
L
8 Viking Viking 30 43 12 7 11 33 35 -2
L
W
L
D
W
9 Aalesund Aalesund 30 42 12 6 12 46 51 -5
W
D
W
W
W
10 Vaalerenga Vaalerenga 30 38 10 8 12 41 39 2
W
D
W
D
L
11 Sogndal Sogndal 30 36 8 12 10 33 37 -4
L
L
L
D
D
12 Lillestroem Lillestroem 30 34 8 10 12 45 50 -5
W
D
D
W
W
13 Tromsoe Tromsoe 30 34 9 7 14 36 46 -10
W
D
L
L
L
14 Stabaek Stabaek 30 31 8 7 15 35 42 -7
W
L
L
D
L
15 Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt 30 30 8 6 16 36 45 -9
L
L
L
L
W
16 Start Start 30 16 2 10 18 23 59 -36
L
L
D
W
L
  • Round 1
  •  
  • Brann 0
    Rosenborg Trondheim 2
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Rosenborg Trondheim Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy Rosenborg Trondheim
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Matthias Vilhjalmsson Vilhjalmsson
30
0.8
2 Gytkjaer
26
0.6
3 Nicklas Bendtner Bendtner
20
0.7
4 Paal Andre Helland Helland
19
0.3
5 Milan Jevtovic Jevtovic
16
0.5
6 Mushaga Bakenga Bakenga
14
0.6
7 Mike Jensen Jensen
11
0.4
8 Midtsjoe
11
0.3
9 Elbasan Rashani Rashani
9
0.5
10 Anders Konradsen Konradsen
9
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 214 na mecz: 2.16
Straconych bramek 84 na mecz: 0.85
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 55
55.56%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 37
37.37%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 3.01
Wygranych meczów do zera (WTN) 32
32.32%
Przegranych meczów do zera (LTN) 7
7.07%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 36
36.36%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 6
6.06%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Rosenborg Trondheim wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 17 24 15 8
Przegranych 12 2 1 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
3-1 10
21.3%
2-1 6
12.8%
1-0 4
8.5%
3-0 4
8.5%
1-2 4
8.5%
1-1 4
8.5%
2-0 4
8.5%
4-1 3
6.4%
0-0 2
4.3%
6-0 1
2.1%
5-1 1
2.1%
7-3 1
2.1%
0-1 1
2.1%
4-0 1
2.1%
5-2 1
2.1%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics