River Plate

Witamy w River Plate (Argentina - Liga argentyńska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

River Plate logo River Plate Staty

Forma drużyny:
W
D
W
D
D

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 15

    Gole

  • 2.50

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 1

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 5/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 71

    Meczów

  • 133

    Gole

  • 1.87

    na mecz

  • 40

    Wygrane

  • 17

    Remisy

  • 14

    Przegrane

  • 54.9%

    Over 2.5

  • 76.1%

    Over 1.5

  • 39.44%

    CS

  • 49.30%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz River Plate
Argentyna - Puchar Argentyny
15 lip
Nierozpoczęty
Copa Libertadores
24 lip
Nierozpoczęty
Copa Libertadores
31 lip
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • 1/8
  •  
  • Nacional 00
    Botafogo RJ 12
    07-07-2017 Nacional
    0 - 1
    Botafogo RJ
    11-08-2017 Botafogo RJ
    2 - 0
    Nacional
  •  
  • Emelec 01
    San Lorenzo 10
    07-07-2017 Emelec
    0 - 1
    San Lorenzo
    11-08-2017 San Lorenzo
    0 - 1
    Emelec
  •  
  • The Strongest 10
    Lanus 11
    07-07-2017 The Strongest
    1 - 1
    Lanus
    09-08-2017 Lanus
    1 - 0
    The Strongest
  •  
  • Jorge Wilstermann 10
    Atletico MG 00
    06-07-2017 Jorge Wilstermann
    1 - 0
    Atletico MG
    10-08-2017 Atletico MG
    0 - 0
    Jorge Wilstermann
  •  
  • Barcelona SC 10
    Palmeiras 01
    06-07-2017 Barcelona SC
    1 - 0
    Palmeiras
    10-08-2017 Palmeiras
    1 - 0
    Barcelona SC
  •  
  • Atletico PR 20
    Santos FC 31
    06-07-2017 Atletico PR
    2 - 3
    Santos FC
    11-08-2017 Santos FC
    1 - 0
    Atletico PR
  •  
  • Guarani 01
    River Plate 21
    05-07-2017 Guarani
    0 - 2
    River Plate
    09-08-2017 River Plate
    1 - 1
    Guarani
  •  
  • Godoy Cruz 01
    Gremio 12
    05-07-2017 Godoy Cruz
    0 - 1
    Gremio
    10-08-2017 Gremio
    2 - 1
    Godoy Cruz
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Jorge Wilstermann 30
    River Plate 08
    15-09-2017 Jorge Wilstermann
    3 - 0
    River Plate
    22-09-2017 River Plate
    8 - 0
    Jorge Wilstermann
  •  
  • Barcelona SC 11
    Santos FC 10
    14-09-2017 Barcelona SC
    1 - 1
    Santos FC
    21-09-2017 Santos FC
    0 - 1
    Barcelona SC
  •  
  • Botafogo RJ 00
    Gremio 01
    14-09-2017 Botafogo RJ
    0 - 0
    Gremio
    21-09-2017 Gremio
    1 - 0
    Botafogo RJ
  •  
  • San Lorenzo 20
    Lanus 02
    14-09-2017 San Lorenzo
    2 - 0
    Lanus
    22-09-2017 Lanus
    2 - 0
    San Lorenzo
  •  
  • semifinal
  •  
  • Barcelona SC 01
    Gremio 30
    26-10-2017 Barcelona SC
    0 - 3
    Gremio
    02-11-2017 Gremio
    0 - 1
    Barcelona SC
  •  
  • River Plate 12
    Lanus 04
    25-10-2017 River Plate
    1 - 0
    Lanus
    01-11-2017 Lanus
    4 - 2
    River Plate
  •  
  • final
  •  
  • Gremio 12
    Lanus 01
    23-11-2017 Gremio
    1 - 0
    Lanus
    30-11-2017 Lanus
    1 - 2
    Gremio
  •  
  •  
  • Winner

    Gremio
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Al-Ain 3
    Team Wellington 3
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Esperance 0
    Al-Ain 3
  •  
  • Kashima Antlers 3
    CD Guadalajara 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • Kashima Antlers 1
    Real Madryt 3
  •  
  • River Plate 2
    Al-Ain 2
  •  
  • final
  •  
  • Real Madryt 4
    Al-Ain 1
  •  
  •  
  • Winner

    Real Madryt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/32
  •  
  • Rosario Central 6
    Juventud Antoniana 0
  •  
  • Boca Juniors 6
    CA Alvarado 0
  •  
  • Talleres 2
    CA Ferrocarril Midland 1
  •  
  • Lanus 1
    Douglas Haig 1
  •  
  • Almagro 1
    Gimnasia Jujuy 0
  •  
  • Temperley 1
    Club Atletico Estudiantes 0
  •  
  • Patronato de Parana 1
    San Martin de Tucuman 2
  •  
  • Huracan 1
    Victoriano Arenas 0
  •  
  • Estudiantes 4
    Central Cordoba de Rosario 0
  •  
  • Atletico Rafaela 4
    CA Defensores de Belgrano 1
  •  
  • Godoy Cruz 1
    CA Defensores Unidos 1
  •  
  • River Plate 7
    Central Norte 0
  •  
  • Atletico Tucuman 1
    Tristan Suarez 0
  •  
  • Colon 1
    Deportivo Moron 1
  •  
  • Gimnasia LP 1
    Sportivo Belgrano 0
  •  
  • San Martin San Juan 0
    Brown de Adrogue 0
  •  
  • Independiente 8
    Central Ballester 0
  •  
  • Olimpo 1
    Aldosivi 1
  •  
  • Tigre 1
    Guillermo Brown 0
  •  
  • Banfield 1
    Lamadrid 1
  •  
  • Villa Dalmine 0
    CD UAI Urquiza 0
  •  
  • Velez Sarsfield 1
    Central Cordoba de Santiago 1
  •  
  • San Lorenzo 1
    Racing de Cordoba 0
  •  
  • Agropecuario 0
    Club Lujan 1
  •  
  • Arsenal Sarandi 0
    Club Cipolletti 0
  •  
  • Belgrano 0
    Club Atletico Platense 1
  •  
  • Newells Old Boys 2
    Deportivo Rincon 0
  •  
  • Defensa y Justicia 1
    Club Atletico Mitre 0
  •  
  • Racing Club 0
    Sarmiento de Resistencia 1
  •  
  • Union 2
    Juventud Unida Gualeguaychu 0
  •  
  • Chacarita Juniors 0
    Deportivo Maipu 3
  •  
  • Argentinos Juniors 2
    Independiente Chivilcoy 1
  •  
  • 1/16
  •  
  • Independiente 1
    Brown de Adrogue 1
  •  
  • Sarmiento de Resistencia 2
    Union 1
  •  
  • San Lorenzo 2
    Colon 2
  •  
  • Boca Juniors 2
    San Martin de Tucuman 0
  •  
  • Rosario Central 0
    Talleres 0
  •  
  • Estudiantes 0
    Club Lujan 0
  •  
  • Lanus 1
    Atletico Rafaela 2
  •  
  • Club Cipolletti 0
    Almagro 2
  •  
  • Deportivo Maipu 0
    Temperley 4
  •  
  • Lamadrid 0
    Club Atletico Platense 1
  •  
  • Argentinos Juniors 0
    Defensa y Justicia 0
  •  
  • Newells Old Boys 3
    CA Defensores Unidos 0
  •  
  • Central Cordoba de Santiago 2
    Tigre 0
  •  
  • Huracan 0
    Atletico Tucuman 2
  •  
  • Gimnasia LP 1
    Olimpo 0
  •  
  • River Plate 3
    Villa Dalmine 1
  •  
  • 1/8
  •  
  • Rosario Central 1
    Almagro 1
  •  
  • Estudiantes 1
    San Lorenzo 3
  •  
  • Sarmiento de Resistencia 2
    Atletico Rafaela 0
  •  
  • Boca Juniors 0
    Gimnasia LP 1
  •  
  • Central Cordoba de Santiago 1
    Brown de Adrogue 0
  •  
  • River Plate 2
    Club Atletico Platense 0
  •  
  • Argentinos Juniors 0
    Temperley 2
  •  
  • Newells Old Boys 0
    Atletico Tucuman 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Newells Old Boys 1
    Rosario Central 2
  •  
  • San Lorenzo 1
    Temperley 1
  •  
  • Central Cordoba de Santiago 1
    Gimnasia LP 1
  •  
  • River Plate 3
    Sarmiento de Resistencia 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • River Plate 2
    Gimnasia LP 2
  •  
  • Temperley 1
    Rosario Central 1
  •  
  • final
  •  
  • Rosario Central 1
    Gimnasia LP 1
  •  
  •  
  • Winner

    Gimnasia LP
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Boca Juniors Boca Juniors 27 58 18 4 5 50 22 28
D
D
W
W
L
2 Godoy Cruz Godoy Cruz 27 56 17 5 5 45 24 21
W
W
W
D
W
3 San Lorenzo San Lorenzo 27 50 14 8 5 31 20 11
L
W
D
W
D
4 Huracan Huracan 27 48 13 9 5 35 24 11
D
D
W
W
W
5 Talleres Talleres 27 46 13 7 7 33 20 13
D
D
L
W
L
6 Independiente Independiente 27 46 13 7 7 29 19 10
L
D
W
L
W
7 Racing Club Racing Club 27 45 13 6 8 46 32 14
L
W
W
W
L
8 River Plate River Plate 27 45 13 6 8 39 26 13
W
W
D
W
W
9 Defensa y Justicia Defensa y Justicia 27 44 13 5 9 41 34 7
W
L
W
W
W
10 Union Union 27 43 11 10 6 33 23 10
W
L
W
D
D
11 Colon Colon 27 41 11 8 8 32 22 10
W
L
D
L
W
12 Argentinos Juniors Argentinos Juniors 27 41 12 5 10 36 30 6
D
L
D
W
L
13 Belgrano Belgrano 27 40 10 10 7 29 28 1
L
L
W
W
W
14 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 27 38 10 8 9 31 32 -1
D
W
W
W
W
15 Atletico Tucuman Atletico Tucuman 27 36 8 12 7 29 26 3
D
D
L
D
W
16 Estudiantes Estudiantes 27 36 10 6 11 25 26 -1
D
L
L
L
W
17 Banfield Banfield 27 35 9 8 10 27 24 3
D
W
L
D
D
18 San Martin San Juan San Martin San Juan 27 33 9 6 12 30 36 -6
W
L
L
D
W
19 Patronato de Parana Patronato de Parana 27 33 8 9 10 26 32 -6
D
W
D
L
L
20 Rosario Central Rosario Central 27 32 8 8 11 30 41 -11
D
L
L
L
L
21 Newells Old Boys Newells Old Boys 27 30 8 6 13 23 28 -5
L
W
L
L
W
22 Lanus Lanus 27 29 6 11 10 20 37 -17
D
D
D
D
D
23 Gimnasia LP Gimnasia LP 27 27 7 6 14 28 43 -15
W
D
D
L
L
24 Tigre Tigre 27 24 4 12 11 26 33 -7
L
D
W
L
D
25 Temperley Temperley 27 23 5 8 14 22 46 -24
W
L
W
L
L
26 Chacarita Juniors Chacarita Juniors 27 18 4 6 17 23 40 -17
L
L
L
L
L
27 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 27 17 3 8 16 19 36 -17
L
L
W
L
L
28 Olimpo Olimpo 27 15 3 6 18 16 50 -34
D
D
L
L
L
  • 1/32
  •  
  • Racing Club 2
    Club Atletico Mitre 1
  •  
  • River Plate 3
    Atlas 0
  •  
  • San Lorenzo 1
    Club Cipolletti 1
  •  
  • Boca Juniors 5
    Gimnasia y Tiro 0
  •  
  • Argentinos Juniors 0
    Instituto 1
  •  
  • Guillermo Brown 1
    Chacarita Juniors 0
  •  
  • Temperley 2
    Sportivo Las Parejas 0
  •  
  • Union 0
    Nueva Chicago 0
  •  
  • Godoy Cruz 3
    Santamarina Tandil 0
  •  
  • San Martin San Juan 0
    Atlanta 3
  •  
  • Aldosivi 2
    Central Cordoba de Santiago 1
  •  
  • Newells Old Boys 4
    Central Norte 1
  •  
  • Estudiantes 2
    SC Pacifico 3
  •  
  • Gimnasia LP 0
    Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 1
  •  
  • Atletico Tucuman 1
    All Boys 1
  •  
  • Lanus 5
    Sportivo Barracas 1
  •  
  • Olimpo 1
    Ferro Carril Oeste 0
  •  
  • Colon 1
    Independiente Rivadavia 0
  •  
  • Sarmiento 1
    Brown de Adrogue 0
  •  
  • Atletico Rafaela 1
    Almagro 0
  •  
  • Patronato de Parana 0
    Deportivo Moron 2
  •  
  • Velez Sarsfield 1
    Leandro N. Alem 0
  •  
  • Defensa y Justicia 3
    Sol de Mayo 0
  •  
  • Belgrano 1
    Club Atletico Estudiantes 1
  •  
  • Talleres 1
    CA Defensores de Belgrano 0
  •  
  • Arsenal Sarandi 1
    Sacachispas FC 1
  •  
  • Independiente 0
    CASD Camioneros 0
  •  
  • Quilmes 0
    Gimnasia Mendoza 0
  •  
  • Tigre 2
    Deportivo Riestra 2
  •  
  • Huracan 2
    CA Defensores Unidos 2
  •  
  • Banfield 1
    CA Chaco For Ever 0
  •  
  • Rosario Central 1
    Canuelas 0
  •  
  • 1/16
  •  
  • Atlanta 3
    SC Pacifico 1
  •  
  • Independiente 1
    Atletico Tucuman 2
  •  
  • Guillermo Brown 0
    Boca Juniors 1
  •  
  • Sarmiento 3
    Sacachispas FC 1
  •  
  • Newells Old Boys 1
    Godoy Cruz 2
  •  
  • Aldosivi 0
    Velez Sarsfield 1
  •  
  • Rosario Central 2
    Deportivo Riestra 1
  •  
  • Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 1
    Belgrano 1
  •  
  • Huracan 1
    Colon 0
  •  
  • Atletico Rafaela 2
    Banfield 4
  •  
  • Talleres 1
    Gimnasia Mendoza 1
  •  
  • Racing Club 2
    Olimpo 4
  •  
  • Temperley 0
    Defensa y Justicia 2
  •  
  • River Plate 4
    Instituto 1
  •  
  • Deportivo Moron 1
    San Lorenzo 0
  •  
  • Lanus 1
    Union 2
  •  
  • 1/8
  •  
  • Belgrano 1
    Atlanta 2
  •  
  • River Plate 3
    Defensa y Justicia 0
  •  
  • Huracan 0
    Velez Sarsfield 0
  •  
  • Atletico Tucuman 4
    Sarmiento 0
  •  
  • Union 0
    Deportivo Moron 0
  •  
  • Olimpo 3
    Gimnasia Mendoza 2
  •  
  • Godoy Cruz 2
    Banfield 1
  •  
  • Rosario Central 1
    Boca Juniors 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Atletico Tucuman 1
    Velez Sarsfield 0
  •  
  • Olimpo 0
    Deportivo Moron 1
  •  
  • Godoy Cruz 2
    Rosario Central 3
  •  
  • River Plate 4
    Atlanta 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • River Plate 3
    Deportivo Moron 0
  •  
  • Atletico Tucuman 0
    Rosario Central 0
  •  
  • final
  •  
  • River Plate 2
    Atletico Tucuman 1
  •  
  •  
  • Winner

    River Plate
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/8
  •  
  • Independiente 33
    Santos FC 00
    22-08-2018 Independiente
    3 - 0
    Santos FC
    29-08-2018 Santos FC
    0 - 3
    Independiente
  •  
  • Atletico Tucuman 20
    Atletico Nacional 01
    10-08-2018 Atletico Tucuman
    2 - 0
    Atletico Nacional
    29-08-2018 Atletico Nacional
    1 - 0
    Atletico Tucuman
  •  
  • Cerro Porteno 01
    Palmeiras 20
    10-08-2018 Cerro Porteno
    0 - 2
    Palmeiras
    31-08-2018 Palmeiras
    0 - 1
    Cerro Porteno
  •  
  • Racing Club 00
    River Plate 03
    10-08-2018 Racing Club
    0 - 0
    River Plate
    30-08-2018 River Plate
    3 - 0
    Racing Club
  •  
  • Colo Colo 11
    Corinthians 02
    09-08-2018 Colo Colo
    1 - 0
    Corinthians
    30-08-2018 Corinthians
    2 - 1
    Colo Colo
  •  
  • Flamengo 01
    Cruzeiro 20
    09-08-2018 Flamengo
    0 - 2
    Cruzeiro
    30-08-2018 Cruzeiro
    0 - 1
    Flamengo
  •  
  • Boca Juniors 24
    Libertad 02
    09-08-2018 Boca Juniors
    2 - 0
    Libertad
    31-08-2018 Libertad
    2 - 4
    Boca Juniors
  •  
  • Estudiantes 21
    Gremio 12
    08-08-2018 Estudiantes
    2 - 1
    Gremio
    29-08-2018 Gremio
    2 - 1
    Estudiantes
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Colo Colo 00
    Palmeiras 22
    21-09-2018 Colo Colo
    0 - 2
    Palmeiras
    04-10-2018 Palmeiras
    2 - 0
    Colo Colo
  •  
  • Boca Juniors 21
    Cruzeiro 01
    20-09-2018 Boca Juniors
    2 - 0
    Cruzeiro
    05-10-2018 Cruzeiro
    1 - 1
    Boca Juniors
  •  
  • Independiente 01
    River Plate 03
    20-09-2018 Independiente
    0 - 0
    River Plate
    03-10-2018 River Plate
    3 - 1
    Independiente
  •  
  • Atletico Tucuman 00
    Gremio 24
    19-09-2018 Atletico Tucuman
    0 - 2
    Gremio
    03-10-2018 Gremio
    4 - 0
    Atletico Tucuman
  •  
  • semifinal
  •  
  • Boca Juniors 22
    Palmeiras 02
    25-10-2018 Boca Juniors
    2 - 0
    Palmeiras
    01-11-2018 Palmeiras
    2 - 2
    Boca Juniors
  •  
  • River Plate 02
    Gremio 11
    24-10-2018 River Plate
    0 - 1
    Gremio
    31-10-2018 Gremio
    1 - 2
    River Plate
  •  
  • final
  •  
  • Boca Juniors 21
    River Plate 23
    11-11-2018 Boca Juniors
    2 - 2
    River Plate
    09-12-2018 River Plate
    3 - 1
    Boca Juniors
  •  
  •  
  • Winner

    River Plate
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

River Plate Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Najlepsi strzelcy River Plate
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Ignacio Scocco Scocco
25
0.5
2 Rafael Santos Borre Borre
17
0.5
3 Gonzalo Martinez Martinez
16
0.5
4 Lucas Pratto Pratto
12
0.4
5 Ignacio Fernandez Fernandez
9
0.2
6 Exequiel Palacios Palacios
6
0.4
7 Juan Quintero Quintero
5
0.3
8 Pinola
5
0.4
9 Rodrigo Mora Mora
4
0.3
10 Lucas Alario Alario
4
0.6

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 133 na mecz: 1.87
Straconych bramek 66 na mecz: 0.93
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 35
49.30%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 28
39.44%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.80
Wygranych meczów do zera (WTN) 23
32.39%
Przegranych meczów do zera (LTN) 8
11.27%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 25
35.21%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 7
9.86%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna River Plate wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 11 19 7 3
Przegranych 9 3 1 1

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
3-1 6
15.4%
2-0 6
15.4%
2-2 4
10.3%
1-1 4
10.3%
3-0 4
10.3%
0-0 2
5.1%
4-1 2
5.1%
0-1 2
5.1%
1-2 2
5.1%
2-1 2
5.1%
8-0 1
2.6%
4-2 1
2.6%
7-0 1
2.6%
1-3 1
2.6%
1-0 1
2.6%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics