Radcliffe Borough

Witamy w Radcliffe Borough (England - Evo-Stik League) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Radcliffe Borough Staty

Forma drużyny:
L
W
L
W
L

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 8

    Gole

  • 1.33

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 4

    Przegrane

  • 6/6

    Over 2.5

  • 6/6

    Over 1.5

  • 0/6

    CS

  • 5/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 8

    Meczów

  • 15

    Gole

  • 1.88

    na mecz

  • 3

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 5

    Przegrane

  • 100.0%

    Over 2.5

  • 100.0%

    Over 1.5

  • 0.00%

    CS

  • 87.50%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Radcliffe Borough
Anglia - Evo-Stik League
wczoraj
Przełożone
Anglia - Evo-Stik League
24 paź
Nierozpoczęty
Anglia - Evo-Stik League
27 paź
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Kartki
Następne mecze
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Warrington Town Warrington Town 7 16 5 1 1 14 6 8
D
W
L
W
W
2 Matlock Town 6 13 4 1 1 10 4 6
W
W
W
D
W
3 Basford United 7 13 4 1 2 10 8 2
W
W
W
L
D
4 Witton Albion 6 12 4 0 2 11 6 5
W
W
W
L
W
5 Buxton 6 11 3 2 1 17 9 8
D
W
W
L
D
6 Scarborough Athletic 7 11 3 2 2 9 7 2
W
D
L
L
W
7 Atherton Colleries 6 10 3 1 2 9 6 3
W
D
W
L
W
8 Mickleover Sports 6 10 3 1 2 11 10 1
D
W
W
W
L
9 Nantwich Town 5 9 2 3 0 9 5 4
D
D
W
W
D
10 Gainsborough Gainsborough 5 9 3 0 2 11 9 2
W
L
W
L
W
11 South Shields 7 9 2 3 2 10 8 2
D
L
W
L
D
12 FC United of Manchester FC United of Manchester 5 7 1 4 0 6 5 1
D
W
D
D
D
13 Whitby 6 7 2 1 3 8 10 -2
L
W
L
L
D
14 Lancaster City 5 6 1 3 1 9 8 1
D
W
D
L
D
15 Morpeth Town FC 4 6 1 3 0 5 4 1
D
D
W
D
16 Radcliffe Borough 6 6 2 0 4 9 15 -6
L
W
L
W
L
17 Hyde United 4 5 1 2 1 4 4 0
W
D
D
L
18 Ashton United 6 5 1 2 3 5 11 -6
L
L
L
D
D
19 Bamber Bridge 6 4 1 1 4 4 12 -8
L
L
L
L
D
20 Grantham Town 6 2 0 2 4 5 11 -6
L
L
L
D
L
21 Stalybridge Stalybridge 6 2 0 2 4 4 15 -11
L
D
L
L
L
22 Stafford Rangers Stafford Rangers 6 1 0 1 5 2 9 -7
L
L
L
D
L
  • Round 1
  •  
  • AFC Dunstable 1
    Tooting & Mitcham 2
  •  
  • AFC Sudbury 1
    Barking 2
  •  
  • Hullbridge Sports 0
    Ashford Town 1
  •  
  • Northwood 1
    Basildon United 1
  •  
  • Market Drayton Town 0
    Bury Town 1
  •  
  • Cambridge City 2
    Kidsgrove Athletic 3
  •  
  • Hythe Town 3
    Chalfont St Peter 0
  •  
  • Cirencester Town 1
    Paulton Rovers 1
  •  
  • Soham Town Rangers 0
    Corby Town 3
  •  
  • Evesham United 2
    Biggleswade FC 1
  •  
  • Felixstowe & Walton United 2
    Great Wakering Rovers 1
  •  
  • Witham Town 0
    Hanwell Town 2
  •  
  • Tadcaster Albion 1
    Marine 3
  •  
  • Melksham Town 3
    North Leigh 3
  •  
  • Ossett Town 0
    Ramsbottom United 2
  •  
  • South Park 0
    Three Bridges 1
  •  
  • Waltham Abbey 3
    Staines Town 2
  •  
  • Round 2
  •  
  • Ilkeston FC 2
    AFC Kempston Rovers 1
  •  
  • AFC Totton 2
    Frome Town 2
  •  
  • Ashford Town 1
    Whitstable Town 0
  •  
  • Hanwell Town 1
    Aveley 1
  •  
  • Aylesbury United 2
    Tilbury 2
  •  
  • Larkhall Athletic 5
    Barnstaple Town 0
  •  
  • Whitehawk 2
    Barton Rovers 1
  •  
  • Moneyfields FC 2
    Basingstoke 1
  •  
  • Spalding United 0
    Bedford 1
  •  
  • Bedworth United 1
    St Neots Town 4
  •  
  • Newcastle Town 2
    Belper Town 2
  •  
  • Bideford AFC 3
    Slimbridge AFC 2
  •  
  • Bracknell Town 2
    Sevenoaks Town 0
  •  
  • Brentwood Town 3
    Chichester City FC 2
  •  
  • Kendal Town 1
    Brighouse Town 0
  •  
  • Willand Rovers 2
    Bristol Manor Farm 1
  •  
  • Burgess Hill Town 2
    Ware 0
  •  
  • Loughborough Dynamo 1
    Bury Town 0
  •  
  • Ramsgate 0
    Canvey 0
  •  
  • Evesham United 2
    Carlton Town 0
  •  
  • Yaxley 0
    Chasetown 0
  •  
  • Chertsey Town 1
    Berkhamsted 2
  •  
  • Chipstead 1
    Three Bridges 2
  •  
  • Mangotsfield United 1
    Cinderford Town 2
  •  
  • Thame United 4
    Cirencester Town 1
  •  
  • City of Liverpool 0
    Cleethorpes Town 0
  •  
  • Dunston UTS 0
    Clitheroe 1
  •  
  • Wisbech Town 1
    Coleshill Town 2
  •  
  • Widnes 3
    Colne 4
  •  
  • Corby Town 1
    Halesowen 0
  •  
  • Daventry Town 0
    Kidsgrove Athletic 2
  •  
  • Sutton Coldfield Town 2
    Dereham Town 3
  •  
  • Kidlington 2
    Didcot Town 1
  •  
  • Droylsden 0
    Glossop North End 0
  •  
  • Sittingbourne 1
    East Grinstead Town 0
  •  
  • Faversham Town 4
    Hertford Town 1
  •  
  • Hastings 3
    FC Romania 0
  •  
  • Felixstowe & Walton United 5
    Westfield FC 0
  •  
  • Prescot Cables 0
    Frickley Athletic 0
  •  
  • Maldon & Tiptree 4
    Grays Athletic 1
  •  
  • Barking 1
    Harlow Town 0
  •  
  • VCD Athletic FC 1
    Herne Bay 2
  •  
  • Northwood 3
    Heybridge Swifts 3
  •  
  • Histon 1
    Leek Town 2
  •  
  • Hythe Town 2
    Ashford United 2
  •  
  • Stamford AFC 2
    Lincoln United 1
  •  
  • Marine 5
    Mossley AFC 0
  •  
  • Phoenix Sports 0
    Marlow 2
  •  
  • Stocksbridge Park Steels 0
    Marske United 4
  •  
  • Thatcham Town 2
    North Leigh 4
  •  
  • Worksop 4
    Ramsbottom United 4
  •  
  • Tooting & Mitcham 2
    Romford 0
  •  
  • Sheffield FC 2
    Runcorn Linnets 3
  •  
  • Sholing 0
    Wantage Town 2
  •  
  • Pickering Town 1
    Trafford 0
  •  
  • Uxbridge 2
    Waltham Abbey 1
  •  
  • Haywards Heath Town 1
    Welwyn Garden City 4
  •  
  • Whyteleafe 0
    Cray Valley Paper Mills 0
  •  
  • Highworth Town 2
    Winchester City 1
  •  
  • Pontefract Collieries 1
    Workington 4
  •  
  • Bedfont Sports Club 0
    Coggeshall Town 0
  •  
  • Round 3
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds -
    Ilkeston FC -
  •  
  • Hastings -
    Ashford Town -
  •  
  • Ashton United -
    Clitheroe -
  •  
  • Atherton Colleries -
    City of Liverpool -
  •  
  • Aveley -
    Beaconsfield SYCOB -
  •  
  • Aylesbury United -
    Margate -
  •  
  • Radcliffe Borough -
    Bamber Bridge -
  •  
  • Tamworth -
    Banbury United -
  •  
  • Rushall Olympic -
    Barwell FC -
  •  
  • Basford United -
    Alvechurch -
  •  
  • Loughborough Dynamo -
    Bedford -
  •  
  • Yate Town -
    Bideford AFC -
  •  
  • Biggleswade Town -
    Heybridge Swifts -
  •  
  • Bishop's Stortford -
    Brentwood Town -
  •  
  • Bognor Regis Town -
    Tooting & Mitcham -
  •  
  • Bowers & Pitsea -
    Hornchurch -
  •  
  • Bracknell Town -
    Cinderford Town -
  •  
  • Kings Langley FC -
    Brightlingsea Regent -
  •  
  • Burgess Hill Town -
    Harrow Borough -
  •  
  • Kendal Town -
    Buxton -
  •  
  • Merstham -
    Carshalton Athletic -
  •  
  • Chesham United -
    Whyteleafe -
  •  
  • East Thurrock United -
    Cheshunt -
  •  
  • Coalville Town -
    Matlock Town -
  •  
  • Bromsgrove Sporting -
    Coleshill Town -
  •  
  • South Shields -
    Colne -
  •  
  • Corby Town -
    Hednesford -
  •  
  • Corinthian Casuals -
    Hendon -
  •  
  • Whitehawk -
    Cray Wanderers -
  •  
  • Mickleover Sports -
    Dereham Town -
  •  
  • Dorchester Town -
    Gosport Borough -
  •  
  • Enfield Town -
    Ramsgate -
  •  
  • Evesham United -
    Leek Town -
  •  
  • Frome Town -
    Farnborough -
  •  
  • Faversham Town -
    Haringey Borough -
  •  
  • FC United of Manchester -
    Marske United -
  •  
  • Felixstowe & Walton United -
    Metropolitan Police FC -
  •  
  • Walton Casuals -
    Folkestone Invicta -
  •  
  • Hyde United -
    Frickley Athletic -
  •  
  • Peterborough Sports -
    Gainsborough -
  •  
  • Glossop North End -
    Workington -
  •  
  • Yaxley -
    Grantham Town -
  •  
  • Hartley Wintney -
    Poole Town FC -
  •  
  • Uxbridge -
    Hayes & Yeading United -
  •  
  • Hitchin Town -
    Herne Bay -
  •  
  • Horsham -
    Welwyn Garden City -
  •  
  • Royston Town -
    Hythe Town -
  •  
  • Moneyfields FC -
    Kidlington -
  •  
  • Stratford Town -
    Kidsgrove Athletic -
  •  
  • Maldon & Tiptree -
    Kingstonian -
  •  
  • Warrington Town -
    Lancaster City -
  •  
  • Weston Super Mare -
    Larkhall Athletic -
  •  
  • Leatherhead -
    Potters Bar Town -
  •  
  • Leiston -
    Worthing -
  •  
  • Lowestoft Town -
    Lewes -
  •  
  • Marine -
    Stalybridge -
  •  
  • Marlow -
    Berkhamsted -
  •  
  • Redditch United -
    Nantwich Town -
  •  
  • Needham Market -
    Three Bridges -
  •  
  • Newcastle Town -
    Nuneaton Town -
  •  
  • Wantage Town -
    North Leigh -
  •  
  • Pickering Town -
    Runcorn Linnets -
  •  
  • Scarborough Athletic -
    Witton Albion -
  •  
  • Barking -
    Sittingbourne -
  •  
  • St Neots Town -
    Worksop -
  •  
  • St. Ives Town FC -
    Stafford Rangers -
  •  
  • Stourbridge -
    Stamford AFC -
  •  
  • Highworth Town -
    Swindon Supermarine -
  •  
  • Taunton Town -
    Truro City -
  •  
  • Thame United -
    Wimborne Town -
  •  
  • Salisbury -
    Tiverton -
  •  
  • Morpeth Town FC -
    Whitby -
  •  
  • Coggeshall Town -
    Wingate & Finchley -
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Tiverton 2
    Bideford AFC 0
  •  
  • Cray Valley Paper Mills 3
    Burgess Hill Town 1
  •  
  • Cray Wanderers 3
    Fisher 1
  •  
  • Wingate & Finchley 1
    Folkestone Invicta 4
  •  
  • Tavistock 2
    Gosport Borough 2
  •  
  • Grays Athletic 3
    Potton United 1
  •  
  • Kidlington 1
    Salisbury 1
  •  
  • Larkhall Athletic 3
    Bitton AFC 2
  •  
  • Sutton Common Rovers 1
    Metropolitan Police FC 3
  •  
  • Worcester 2
    Stafford Rangers 3
  •  
  • Highworth Town 1
    Melksham Town 1
  •  
  • Lowestoft Town 2
    Aveley 3
  •  
  • Skelmersdale United 2
    Bootle 1
  •  
  • Merstham 2
    AFC Dunstable 2
  •  
  • AFC Rushden & Diamonds 0
    Newark 5
  •  
  • Stamford AFC 4
    AFC Sudbury 0
  •  
  • Scarborough Athletic 0
    Ashton United 2
  •  
  • Atherton Colleries 0
    Bamber Bridge 0
  •  
  • Aylesbury United 2
    Moneyfields FC 2
  •  
  • Banbury United 1
    Carlton Town 0
  •  
  • Barnstaple Town 2
    Wimborne Town 3
  •  
  • Barwell FC 3
    Bedworth United 1
  •  
  • Chasetown 2
    Basford United 1
  •  
  • Buxton 7
    Belper Town 0
  •  
  • Leiston 5
    Biggleswade Town 1
  •  
  • Stalybridge 3
    Bishop Auckland 0
  •  
  • Welwyn Garden City 1
    Bishop's Stortford 1
  •  
  • South Park 2
    Bognor Regis Town 2
  •  
  • Bowers & Pitsea 0
    Hornchurch 3
  •  
  • Ashford United 1
    Bracknell Town 4
  •  
  • Brantham Athletic 1
    St. Ives Town FC 0
  •  
  • Bury Town 2
    Brightlingsea Regent 1
  •  
  • Yate Town 1
    Bristol Manor Farm 2
  •  
  • Burnham 1
    Northwood 0
  •  
  • Cambridge City 1
    Stowmarket Town 1
  •  
  • Dereham Town 0
    Canvey 2
  •  
  • Chalfont St Peter 2
    Farnborough 3
  •  
  • Chatham Town 3
    Southall 2
  •  
  • Chertsey Town 0
    Leatherhead 0
  •  
  • Hastings 0
    Chesham United 0
  •  
  • Long Melford 1
    Cheshunt 3
  •  
  • Chipstead 1
    Deal Town 1
  •  
  • Cinderford Town 2
    Royal Wootton Bassett Town 2
  •  
  • Saltash United 3
    Cirencester Town 1
  •  
  • Winchester City 3
    Clevedon 2
  •  
  • Coalville Town 2
    Sheffield FC 0
  •  
  • Consett AFC 1
    Stockton Town 0
  •  
  • Little Common 0
    Corinthian Casuals 3
  •  
  • Daventry Town 0
    Evesham United 2
  •  
  • Christchurch 2
    Dorchester Town 1
  •  
  • Barking 6
    Dunstable Town FC 1
  •  
  • Potters Bar Town 1
    East Thurrock United 0
  •  
  • Ely City 1
    Biggleswade FC 2
  •  
  • Peterborough Sports 2
    Enfield Town 2
  •  
  • FC United of Manchester 6
    Pontefract Collieries 2
  •  
  • Frickley Athletic 0
    Marine 1
  •  
  • Frome Town 4
    AFC Stoneham 1
  •  
  • AFC Mansfield 3
    Gainsborough 0
  •  
  • Grantham Town 3
    Rushall Olympic 0
  •  
  • West Bridgford 0
    Halesowen 1
  •  
  • Haywards Heath Town 0
    Hanwell Town 1
  •  
  • Haringey Borough 5
    Tunbridge Wells 1
  •  
  • Harlow Town 0
    Waltham Abbey 1
  •  
  • Haverhill Rovers 0
    Maldon & Tiptree 3
  •  
  • Margate 1
    Hayes & Yeading United 2
  •  
  • Hednesford 3
    Long Eaton United 2
  •  
  • Horsham 2
    Kingstonian 1
  •  
  • West Allotment Celtic 0
    Hyde United 5
  •  
  • Coventry Sphinx 0
    Ilkeston FC 2
  •  
  • Kings Langley FC 1
    FC Clacton 1
  •  
  • Lancaster City 0
    Runcorn Town 0
  •  
  • Leek Town 1
    Mickleover Sports 2
  •  
  • Leighton Town 4
    Mildenhall Town 0
  •  
  • Bedfont Sports Club 3
    Lewes 1
  •  
  • Nuneaton Town 2
    Loughborough Dynamo 1
  •  
  • Frimley Green 1
    Marlow 1
  •  
  • Marske United 1
    Trafford 0
  •  
  • Quorn 0
    Matlock Town 2
  •  
  • Merthyr Town 0
    Poole Town FC 0
  •  
  • Mossley AFC 2
    Ramsbottom United 1
  •  
  • Tividale 2
    Nantwich Town 4
  •  
  • Sunderland RCA 0
    Prescot Cables 4
  •  
  • Radcliffe Borough 5
    Workington 3
  •  
  • Hanley Town 3
    Redditch United 2
  •  
  • Royston Town 2
    Wroxham 0
  •  
  • West Auckland Town 0
    Runcorn Linnets 0
  •  
  • Fairford Town 1
    Sholing 2
  •  
  • Staines Town 1
    Walton Casuals 2
  •  
  • Tamworth 3
    Stourbridge 3
  •  
  • Bromsgrove Sporting 1
    Stratford Town 2
  •  
  • Swindon Supermarine 3
    Shepton Mallet 0
  •  
  • Taunton Town 5
    Wantage Town 0
  •  
  • Tadley Calleva 0
    Truro City 1
  •  
  • Waltham Forest 0
    St. Margaretsbury 0
  •  
  • Warrington Town 0
    South Shields 0
  •  
  • Whitby 1
    Warrington Rylands 1
  •  
  • Whitley Bay FC 3
    Witton Albion 2
  •  
  • Whyteleafe 2
    Binfield 0
  •  
  • Westfield FC 1
    Worksop 3
  •  
  • City of Liverpool 0
    Morpeth Town FC 3
  •  
  • Corinthian 3
    Sevenoaks Town 1
  •  
  • Tadcaster Albion 7
    Litherland Remyca 2
  •  
  • Shifnal Town 0
    Alvechurch 2
  •  
  • Coggeshall Town 0
    Stansted 1
  •  
  • Chichester City FC 3
    Cribbs 1
  •  
  • Steyning Town 0
    Sheppey United 5
  •  
  • Longridge Town 2
    Charnock Richard 0
  •  
  • Cobham 1
    Risborough Rangers 3
  •  
  • Crawley Down 1
    Hendon 2
  •  
  • East Grinstead Town 3
    Worthing 3
  •  
  • Hartley Wintney 5
    Erith & Belvedere FC 0
  •  
  • Cowes Sports 0
    Weston Super Mare 5
  •  
  • Beaconsfield SYCOB 0
    Harrow Borough 2
  •  
  • New Salamis FC 1
    Brentwood Town 2
  •  
  • Carshalton Athletic 5
    Faversham Town 0
  •  
  • Hitchin Town 3
    Needham Market 0
  •  
  • Hashtag United 1
    Soham Town Rangers 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Burnham 1
    Whyteleafe 3
  •  
  • Concord Rangers 2
    Potters Bar Town 1
  •  
  • Havant and Waterlooville 2
    Horsham 1
  •  
  • AFC Dunstable 1
    Hemel Hempstead 2
  •  
  • Hyde United 2
    AFC Fylde 4
  •  
  • Coalville Town 1
    Alfreton Town 2
  •  
  • Ashton United 0
    South Shields 4
  •  
  • Guiseley 4
    Atherton Colleries 0
  •  
  • Brantham Athletic 0
    Aveley 3
  •  
  • Leamington 0
    Banbury United 1
  •  
  • Nantwich Town 1
    Barwell FC 0
  •  
  • Bath City 3
    Winchester City 2
  •  
  • Brackley Town 2
    Billericay 2
  •  
  • Bishop's Stortford 1
    Brentwood Town 0
  •  
  • Whitley Bay FC 2
    Blyth Spartans 4
  •  
  • Hayes & Yeading United 5
    Bognor Regis Town 0
  •  
  • Boston United 4
    AFC Mansfield 2
  •  
  • Bracknell Town 2
    Marlow 2
  •  
  • Bradford PA 1
    Spennymoor Town FC 3
  •  
  • Hashtag United 1
    Braintree Town 1
  •  
  • Kidlington 1
    Bristol Manor Farm 1
  •  
  • Bury Town 4
    Waltham Abbey 1
  •  
  • Buxton 0
    Stafford Rangers 0
  •  
  • Cheshunt 1
    Cambridge City 2
  •  
  • Canvey 2
    Biggleswade FC 2
  •  
  • Bedfont Sports Club 2
    Carshalton Athletic 0
  •  
  • Chasetown 1
    Telford 1
  •  
  • Folkestone Invicta 0
    Chatham Town 3
  •  
  • Kettering Town FC 2
    Chelmsford 0
  •  
  • Haringey Borough 2
    Chertsey Town 0
  •  
  • Worksop 2
    Chester FC 2
  •  
  • Chippenham Town 2
    Poole Town FC 2
  •  
  • Chipstead 1
    East Grinstead Town 0
  •  
  • Chorley 2
    Gateshead FC 1
  •  
  • Marske United 6
    Consett AFC 0
  •  
  • Corinthian Casuals 2
    Dulwich Hamlet 2
  •  
  • Moneyfields FC 2
    Cray Wanderers 6
  •  
  • Curzon 1
    FC United of Manchester 2
  •  
  • Darlington 1883 2
    Prescot Cables 2
  •  
  • Dartford 0
    Slough Town 1
  •  
  • Dorking Wanderers 3
    Eastbourne Borough 3
  •  
  • Ebbsfleet United 2
    Hastings 2
  •  
  • Tamworth 3
    Evesham United 1
  •  
  • Farnborough 0
    Tonbridge Angels 1
  •  
  • Farsley Celtic AFC 2
    Radcliffe Borough 1
  •  
  • Frome Town 1
    Larkhall Athletic 1
  •  
  • Christchurch 1
    Gloucester City 1
  •  
  • Gosport Borough 1
    Hereford 3
  •  
  • Grantham Town 0
    Matlock Town 1
  •  
  • Maldon & Tiptree 2
    Grays Athletic 2
  •  
  • Hednesford 0
    Halesowen 0
  •  
  • Corinthian 0
    Hampton & Richmond 1
  •  
  • Hanwell Town 3
    Hartley Wintney 5
  •  
  • Harrow Borough 1
    Cray Valley Paper Mills 5
  •  
  • Hendon 0
    Maidstone 1
  •  
  • St.Albans 5
    Hitchin Town 0
  •  
  • Waltham Forest 0
    Hornchurch 2
  •  
  • Truro City 4
    Hungerford Town 0
  •  
  • Ilkeston FC 4
    Hanley Town 1
  •  
  • Alvechurch 2
    Kidderminster Harriers 2
  •  
  • Barking 2
    Kings Langley FC 2
  •  
  • Skelmersdale United 2
    Lancaster City 1
  •  
  • Leighton Town 1
    Leiston 2
  •  
  • Runcorn Linnets 1
    Marine 1
  •  
  • Metropolitan Police FC 1
    Walton Casuals 2
  •  
  • Mickleover Sports 4
    Newark 1
  •  
  • Mossley AFC 1
    Tadcaster Albion 1
  •  
  • Nuneaton Town 2
    Stratford Town 1
  •  
  • Royal Wootton Bassett Town 1
    Oxford City 2
  •  
  • Peterborough Sports 4
    Stansted 2
  •  
  • Royston Town 2
    Stamford AFC 2
  •  
  • Saltash United 1
    Sholing 3
  •  
  • Southport 2
    Morpeth Town FC 1
  •  
  • Stalybridge 2
    Longridge Town 3
  •  
  • Weston Super Mare 2
    Swindon Supermarine 2
  •  
  • Tiverton 3
    Taunton Town 5
  •  
  • Sheppey United 2
    Welling United 0
  •  
  • Wimborne Town 0
    Melksham Town 0
  •  
  • Warrington Rylands 0
    York City 1
  •  
  • Chichester City FC 2
    Risborough Rangers 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Bishop's Stortford 3
    Royston Town 0
  •  
  • Marske United 1
    Blyth Spartans 0
  •  
  • Havant and Waterlooville 4
    Chatham Town 1
  •  
  • Farsley Celtic AFC 1
    AFC Fylde 3
  •  
  • FC United of Manchester 0
    Alfreton Town 0
  •  
  • Cray Valley Paper Mills 2
    Aveley 0
  •  
  • Peterborough Sports 1
    Banbury United 1
  •  
  • Slough Town 0
    Bath City 1
  •  
  • Boston United 0
    Hemel Hempstead 0
  •  
  • Brackley Town 0
    Kettering Town FC 0
  •  
  • Haringey Borough 5
    Bracknell Town 1
  •  
  • Bristol Manor Farm 3
    Cray Wanderers 3
  •  
  • Bury Town 2
    Nuneaton Town 0
  •  
  • Cambridge City 2
    Halesowen 0
  •  
  • Bedfont Sports Club 0
    Canvey 2
  •  
  • Chester FC 3
    Spennymoor Town FC 1
  •  
  • Ebbsfleet United 1
    Chippenham Town 1
  •  
  • Hayes & Yeading United 0
    Chipstead 0
  •  
  • Chorley 1
    York City 0
  •  
  • Whyteleafe 1
    Concord Rangers 2
  •  
  • Darlington 1883 6
    Tadcaster Albion 1
  •  
  • Christchurch 1
    Dulwich Hamlet 1
  •  
  • Eastbourne Borough 3
    Sheppey United 1
  •  
  • Guiseley 2
    Matlock Town 0
  •  
  • Hampton & Richmond 2
    Hornchurch 2
  •  
  • Ilkeston FC 1
    Alvechurch 0
  •  
  • Weston Super Mare 6
    Larkhall Athletic 0
  •  
  • Leiston 0
    Telford 0
  •  
  • Marine 4
    Nantwich Town 1
  •  
  • St.Albans 1
    Mickleover Sports 1
  •  
  • Oxford City 6
    Tamworth 1
  •  
  • Longridge Town 0
    Skelmersdale United 1
  •  
  • Southport 1
    South Shields 1
  •  
  • Stafford Rangers 3
    Hereford 1
  •  
  • Taunton Town 4
    Truro City 2
  •  
  • Chichester City FC 1
    Tonbridge Angels 2
  •  
  • Braintree Town 0
    Maldon & Tiptree 1
  •  
  • Hartley Wintney 3
    Barking 1
  •  
  • Wimborne Town 2
    Maidstone 2
  •  
  • Sholing 5
    Walton Casuals 2
  •  
  • Round 4
  •  
  • Bishop's Stortford -
    St.Albans -
  •  
  • AFC Fylde -
    Altrincham -
  •  
  • Aldershot Town -
    Woking -
  •  
  • Banbury United -
    Bury Town -
  •  
  • Leiston -
    Barnet -
  •  
  • Bath City -
    Havant and Waterlooville -
  •  
  • Boreham Wood -
    Wimborne Town -
  •  
  • Brackley Town -
    Marske United -
  •  
  • Sutton United -
    Bromley -
  •  
  • Darlington 1883 -
    Cambridge City -
  •  
  • Canvey -
    Cray Wanderers -
  •  
  • Chester FC -
    Marine -
  •  
  • Stockport -
    Chesterfield -
  •  
  • Concord Rangers -
    Chippenham Town -
  •  
  • Dagenham & Redbridge -
    Hartley Wintney -
  •  
  • Yeovil Town -
    Dover -
  •  
  • Eastbourne Borough -
    Dulwich Hamlet -
  •  
  • Eastleigh -
    Weston Super Mare -
  •  
  • FC United of Manchester -
    Guiseley -
  •  
  • South Shields -
    Halifax Town -
  •  
  • Hemel Hempstead -
    Hampton & Richmond -
  •  
  • Maldon & Tiptree -
    Haringey Borough -
  •  
  • Ilkeston FC -
    Hartlepool United -
  •  
  • Wealdstone -
    Hayes & Yeading United -
  •  
  • King's Lynn Town -
    Notts County -
  •  
  • Maidenhead United -
    Cray Valley Paper Mills -
  •  
  • Weymouth -
    Oxford City -
  •  
  • Sholing -
    Torquay United -
  •  
  • Stafford Rangers -
    Skelmersdale United -
  •  
  • Solihull Moors -
    Wrexham -
  •  
  • Tonbridge Angels -
    Taunton Town -
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Radcliffe Borough Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28
29
30
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Najlepsi strzelcy Radcliffe Borough
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Akpa-Akpro
4
1.0
2 Crothers
2
1.0
3 Larnell Cole Cole
1
1.0
4 Hall
1
1.0

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 15 na mecz: 1.88
Straconych bramek 20 na mecz: 2.50
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 7
87.50%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 0
0.00%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 4.38
Wygranych meczów do zera (WTN) 0
0.00%
Przegranych meczów do zera (LTN) 1
12.50%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 4
50.00%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 4
50.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Radcliffe Borough wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 1 2 0 0
Przegranych 2 1 2 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-1 1
25%
0-3 1
25%
5-3 1
25%
1-4 1
25%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics